Välisministeeriumi Eesti-teemalises viktoriinis osalejatel on võimalik võita reis kahele Eestisse

9. aprillil 2016

Välisministeerium avas järjekordse Eesti-teemalise välismaalastele suunatud viktoriini, mille peaauhinnad on kaks reisipaketti Eestisse.

Välisministeeriumi Eesti-teemalises viktoriinis osalejatel on võimalik võita reis kahele Eestisse

Loosimises osalemiseks tuleb viktoriini inglise- või venekeelsel veebilehel või Facebooki rakenduses vastata 12-le küsimusele. Vastamine on kõigile avatud kuni 31. maini, kuid Eesti kodanikud ja elanikud loosimises osaleda ei saa. Võitjad avalikustatakse hiljemalt 9. juunil.

Peaauhind – reis kahele Eestisse – sisaldab lennupileteid, ööbimist parimates hotellides, õhtusööke mainekates restoranides ning valikut vaba aja veetmise võimalustest. Üks peaauhind loositakse inglise ning teine vene keeles vastanute vahel. Lisaks loositakse välja kaks Eesti-sisest puhkusepaketti, mis lennupileteid ei sisalda. Soovi korral saab võitja kasutada Eestisse ja tagasi reisimiseks Lux Expressi busse. Kõik auhinnad on välja pannud Eestis turismiga tegelevad asutused.

Ingliskeelse viktoriini peaauhind on kuuepäevane reisipakett, mis sisaldab lennupileteid kahele Eestisse ja tagasi mistahes Nordica sihtpunktist, ööbimisi hotellides Schlössle ja Kolm Õde Tallinnas, õhtusööki restoranis Hermitage ning mitmeid ekskursioone ja priipääsmeid. Lisaks ootab võitjat tema valikul kahepäevane väljasõit Pärnusse peatumisega Ammende villas; või Kuressaarde ööbimisega Ekesparre Boutique hotellis.

Venekeelse viktoriini võitja ja tema kaaslase lennupiletid paneb välja Estravel. Majutus on hotellides L'Ermitage ja Radisson Blu Sky Hotel Tallinnas ning õhtusöök restoranis Ribe. Samuti ootab võitjat lisaks valikule meelelahutusest kahepäevane väljasõit Pärnusse või Kuressaarde ööbimisega vastavalt Estonia Resort Hotel & Spa või Arensburgi hotellis.

Välisministeerium korraldab Eestit tutvustavat viktoriini juba 21. korda. Selle eesmärk on tutvustada osalejatele Eestit, anda neile ajend Eesti kohta rohkem infot otsida ning Eestit külastada. Aastate jooksul on huvi viktoriini vastu olnud suur. Möödunud aastal võttis sellest osa ligi 8000 inimest 130st riigist.