Sydneys elavad eestlased tähistasid kevade algust

27. oktoobril tähistasid Sydneys elavad eestlased kevade algust. Selleks puhuks korraldas Sydney Eesti Selts Eesti Kodu Linda kevadpeo. Üritus toimus Sydney Eesti Majas.

Foto: Mai Buchert Kevadpeol oli kohal umbes 80 inimest. Publikut tervitasid Sydney Eesti Seltsi nimel Madis Alvre ja SESi kunsti-, käsitöö- ja etnograafiaringi (SES-KKER) nimel Ingrid Renno.Kevadpeol astusid esimest korda publiku ette Sydney Eesti Seltsi laste rahvatantsurühm, mis asutati alles käesoleva aasta septembris.SES-KKERi näitus oli suurejooneline ja paljud said osta piparkoogitainast, maiustusi ja muidugi kauneid käsitööesemeid. SES-KKERi loterii on alati populaarne, võitudes on samuti maiustusi ja ilusat käsitööd. SES-KKERi liikmed valmistasid rikkaliku kohvilaua külalistele ja koostöös seltsiga kujunes meeldiv kevadine õhtupoolik kõikidele osajelatele. 27. oktoobril tähistasid Sydneys elavad eestlased kevade algust. Selleks puhuks korraldas Sydney Eesti Selts Eesti Kodu Linda kevadpeo. Üritus toimus Sydney Eesti Majas. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydneys elavad eestlased tähistasid kevade algust

TIINA ja MADIS ALVRE 26. nov. 2018

27. oktoobril tähistasid Sydneys elavad eestlased kevade algust. Selleks puhuks korraldas Sydney Eesti Selts Eesti Kodu Linda kevadpeo. Üritus toimus Sydney Eesti Majas.

Sydneys elavad eestlased  tähistasid kevade algust
Foto: Mai Buchert

Kevadpeol oli kohal umbes 80 inimest. Publikut tervitasid Sydney Eesti Seltsi nimel Madis Alvre ja SESi kunsti-, käsitöö- ja etnograafiaringi (SES-KKER) nimel Ingrid Renno.Kevadpeol astusid esimest korda publiku ette Sydney Eesti Seltsi laste rahvatantsurühm, mis asutati alles käesoleva aasta septembris.SES-KKERi näitus oli suurejooneline ja paljud said osta piparkoogitainast, maiustusi ja muidugi kauneid käsitööesemeid. SES-KKERi loterii on alati populaarne, võitudes on samuti maiustusi ja ilusat käsitööd. SES-KKERi liikmed valmistasid rikkaliku kohvilaua külalistele ja koostöös seltsiga kujunes meeldiv kevadine õhtupoolik kõikidele osajelatele.

Sydneys elavad eestlased tähistasid kevade algust 27. oktoobril tähistasid Sydneys elavad eestlased kevade algust. Selleks puhuks korraldas Sydney Eesti Selts Eesti Kodu Linda kevadpeo. Üritus toimus Sydney Eesti Majas.
Sydneys elavad eestlased  tähistasid kevade algust
Kõlab isegi uskumatult lihtsa kodulehtede tegemine kohta kirjutatud. Meistritööna ajastatud efektiivne kodulehe valmistamine on sisukuse poolest lisaks ka toimetatava veebilehe tegemine kodulehtede valmistamine paljudel juhtudel mõjus kodulehe valmistamine kvaliteetselt ja paljude aspektide poolest vaid paari nädalaga mahukama veebilehe arendamine ka hea vastupidavusega.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: