SOCIAL CLUB ehk Melbourne Eesti Maja uksed avatud nooremale rahvale

SIRJE JÕGI 2. mail 2012

Sellise kokkusaamise vajalikkusest on juttu olnud juba ammugi. Ajutiselt Melbourne’is elavad või hiljuti saabunud eestlased soovivad omavahel tuttavaks saada, suhelda, läbi käia.

Väikeste gruppide kaupa ja Eesti Majast eemal ju läbi käiaksegi, kuid idee on selles, et Eesti Maja võiks ikka olla kodu kõikidele kodust eemal olevatele eestlastele, nii sõjajärgselt asunutele, kui nende järeltulijatele ja ka viimase aja saabujatele. Uutele noortele oma koha pakkumine oli seni tegemata.
Esimene Social Club toimus märtsi lõpus ehk siis 23. kuupäeval, ehk neljandal reedel - nii tahame edaspidigi seda korraldama jääda. Kuulutus oli üleval Meie Kodus, veebis ja Facebookis - ette arvata ei osanud, kas on huvi ja kui suur on huvi.
Kokku tuli üle 40 noore - uskumatult palju! Ruum oli kujundatud hämaraks kohvikulaadseks, avatud oli baar. Järgmisel korral tahame lisada ka õhtusöögi. Järgmised Social Club'i kokkusaamised on 27.aprillil ja 25.mail. Juunis jääb noorteklubi vahele, siis toimub jaanipäeva pidamine 27. juunil ühingu korraldusel.

 

SOCIAL CLUB ehk Melbourne Eesti Maja uksed avatud nooremale rahvale
Foto: Hannes Aasamets