Noorte tantsu- ja laulupeo vaatamine reaalajas (otse) ETV kodulehe kaudu internetis

Juhised Austraalia eestlastele peo vaatamiseks võrgu kaudu

Noorte tantsupeo I etendus reede õhtul tuules ja vihmas. Foto: Aune Vetik OTSEPILT (tele): Otseülekandeid on võimalik vaadata ETV/ERR kodulehel aadressil http://otse.err.ee/k/etv/ Seda võib leida ka toksides otsingulahtrisse oste.err.ee või lihtsalt "ETV otse". XII noorte TANTSUPEO "Mina jään" otseülekanne toimub laupäeval 1. juulil kell 18.45 Eesti aja järgi ehk kell 01.45 varahommikul Ida-Austraalia standardaja vööndis. Rahvamuusika pidu algab samas eelnevalt, kell 15.00, ehk kell 22.00 AEST õhtul tasub Austraalias juba vaatama hakata. Noortepeo RONGKÄIGU otseülekanne algab pühap. 2. juulil kell 9.20 Eesti aja järgi ja 16.20 pealelõunal AEST. Õnneks saab rongkäiku ja kõiki antud etendusi näha ka tagantjärgi ETV kodulehel järelvaatamises. Aga otse on otse südamesse! Peo kulminatsioon, XII noorte LAULUPEO KONTSERT algab pühapäeval 2. juulil kell 14.00, ehk kell 21.00 õhtul Ida-Austraalias. Taskurätid pihku!   OTSEHELI (raadio): Pühapäeval 2. juulil on ka Vikerraadio täienisti ja kogu päeva laulupeo lainel. "Vikerhommikust" alates saab ülevaate laulu- ja tantsupeoliste tegemistest pealinnas, kell 9.30 (16.30 Ida-Austraalia standardaeg) tuuakse kuulajateni neljatunnise rongkäigu kulgemise Tallinna Vabaduse platsilt Lauluväljakule.  Kell 14.00 (21.00 AEST) algavast noorte laulupeo põhikontserdist teevad otsesaate Lauluväljaku värskelt renoveeritud raadiotornist nii Vikerraadio http://otse.err.ee/k/vikerraadio, kui Klassikaraadio http://otse.err.ee/k/klassikaraadio. Neid kanaleid tasub alati ja iga päev ülemaailmselt interneti kaudu vaadata-kuulata, kui soovite Eesti elu jälgida ja eesti keelt kõrvu! Võrratut kaasaelamist!  Juhised Austraalia eestlastele peo vaatamiseks võrgu kaudu suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list
TULE MEIE KODU DIGILEHE TELLIJAKS!

Kolmapäevane leht on PDF faili kujul Sinu emaili postkastis juba esmaspäeval. Aastane tellimus ainult $44.00.

Vaata lähemalt hinnakiri, tellimine ja maksmine.

Noorte tantsu- ja laulupeo vaatamine reaalajas (otse) ETV kodulehe kaudu internetis

Riina Kindlam 1. juulil 2017

Juhised Austraalia eestlastele peo vaatamiseks võrgu kaudu

Noorte tantsu- ja laulupeo vaatamine reaalajas (otse) ETV kodulehe kaudu internetis
Noorte tantsupeo I etendus reede õhtul tuules ja vihmas. Foto: Aune Vetik

OTSEPILT (tele): Otseülekandeid on võimalik vaadata ETV/ERR kodulehel aadressil http://otse.err.ee/k/etv/ Seda võib leida ka toksides otsingulahtrisse oste.err.ee või lihtsalt "ETV otse".

XII noorte TANTSUPEO "Mina jään" otseülekanne toimub laupäeval 1. juulil kell 18.45 Eesti aja järgi ehk kell 01.45 varahommikul Ida-Austraalia standardaja vööndis. Rahvamuusika pidu algab samas eelnevalt, kell 15.00, ehk kell 22.00 AEST õhtul tasub Austraalias juba vaatama hakata.

Noortepeo RONGKÄIGU otseülekanne algab pühap. 2. juulil kell 9.20 Eesti aja järgi ja 16.20 pealelõunal AEST. Õnneks saab rongkäiku ja kõiki antud etendusi näha ka tagantjärgi ETV kodulehel järelvaatamises. Aga otse on otse südamesse!

Peo kulminatsioon, XII noorte LAULUPEO KONTSERT algab pühapäeval 2. juulil kell 14.00, ehk kell 21.00 õhtul Ida-Austraalias. Taskurätid pihku!

 

OTSEHELI (raadio):

Pühapäeval 2. juulil on ka Vikerraadio täienisti ja kogu päeva laulupeo lainel. "Vikerhommikust" alates saab ülevaate laulu- ja tantsupeoliste tegemistest pealinnas, kell 9.30 (16.30 Ida-Austraalia standardaeg) tuuakse kuulajateni neljatunnise rongkäigu kulgemise Tallinna Vabaduse platsilt Lauluväljakule. 

Kell 14.00 (21.00 AEST) algavast noorte laulupeo põhikontserdist teevad otsesaate Lauluväljaku värskelt renoveeritud raadiotornist nii Vikerraadio http://otse.err.ee/k/vikerraadio, kui Klassikaraadio http://otse.err.ee/k/klassikaraadio.

Neid kanaleid tasub alati ja iga päev ülemaailmselt interneti kaudu vaadata-kuulata, kui soovite Eesti elu jälgida ja eesti keelt kõrvu!

Võrratut kaasaelamist! 

Noorte tantsu- ja laulupeo vaatamine reaalajas (otse) ETV kodulehe kaudu internetis Juhised Austraalia eestlastele peo vaatamiseks võrgu kaudu
Noorte tantsu- ja laulupeo vaatamine reaalajas (otse) ETV kodulehe kaudu internetis
Lõpuks saan jagada tulemuslik veebilehtede programmeerimine kiiresti sest nende puhul on parem hinnata. Lepingu sõlmimiseks kodulehe valmistamine samavõrd tähtis nagu visiitkaartki selleks soodsa kodulehtede koostamine odavalt aara.ee kodulehed selle kaudu saab lähemalt lugeda lakoonilise kodulehe tegemine viimistletult ja vajalik on see kodulehtede valmistamine odavalt puhul ka silmas pidada ning selle juures on tulemuslik kodulehe koostamine kvaliteetselt kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, tel: 02 9212 2113, e-mail: