ESTO 2019 passimüük on avatud

ESTO 2019 passe saab osta soodushinnaga kuni 28. veebruarini 2019 ESTO veebilt estofestival.com.

ESTO 2019 ehk XII Ülemaailmsed Eesti Kultuuripäevad toimuvad Helsingis, Tartus ja Tallinnas nädal enne Laulu- ja tantsupidu. Pidulik avamine toimub 28. juunil Helsingis, kus Toomkirikus toimuvale aktusele järgneb avakontsert "Aegade sild" Senati väljakul. Avakontserdile oodatakse eesti koorilauljaid ja rahvatantsijaid kogu maailmast. ESTO noorteprogramm algab juba päev varem. Helsingi Eesti Majas on loengud Eesti-Soome suhetest ning Soome silla kujunemisest. Tutvuda saab Eesti kultuuriradadega Helsingis. Noorte tulevikukonverentsil arutletakse Soome eesti noorte tuleviku teemadel. Hiljem Tartus toimuval Noortekongressil minnakse aruteludes Soome tasandilt üle globaalsele tasandile. Millist tuge vajavad noored, et eestlust edasi kanda? Avapäeva õhtul suunduvad ESTOlased laevaga Tallinnasse. Merel süüakse õhtust ning algab ESTO avapidu koos tantsu ja muusikaprogrammiga. Järgmisel hommikul ootab ESTOlasi Tartu linn - esimese laulupeo ja heade mõtete linn. 29.-30. juunil pakuvad Tartus ESTOlastele harivaid koolitusi Tartu ülikool, Rahvusarhiiv ja Eesti Rahva Muuseum. Need, kes arutlevad endamisi, kuidas õpetada lapsele eesti keelt või kuidas Eestis oma juuri otsida, peaksid kindlasti Tartusse tulema! Emakeelne Tartu ülikool tähistab oma 100. juubelit. Üliõpilasseltsid ja korporatsioonid korraldavad kohtumisi. Raekoja platsil kõlab ESTO laul. 1.-3. juuli ootab ESTOlasi Tallinna linn. Telliskivi Loomelinnakust saab kaheks päevaks ESTO linn oma raadio ja ööülikooliga. Eestluse tulevikku välismaal arutletakse erinevate võrgustike kohtumistel ja Rahvuskongressil. 3. juulil räägitakse koostööst Eesti riigiga. Viimase ESTO päeva programm toimub Maarjamäel Ajaloomuuseumis ja Filmimuuseumis. ESTO lõpetatakse pidulikult laulu- ja tantsupeo eelõhtul balliga Lennusadamas. Kes soovib osaleda pidulikel ava- ja lõpuüritustel, peab soetama endale kuldpassi. Koha teistele üritustele garanteerib samuti ainult pass. Müügil on pere- ja noortepassid. Soodushinnad kehtivad kuni veebruari lõpuni. Üksikuid pileteid müüakse vaid juhul, kui on vabu kohti. Passimüügi korraldamisel on ESTO partner Estravel, otselink https://secure.estravel.ee/esto2019/ Sirle Sööt Esto2019 Peakomitee  ESTO 2019 passe saab osta soodushinnaga kuni 28. veebruarini 2019 ESTO veebilt estofestival.com. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

ESTO 2019 passimüük on avatud

Sirle Sööt 29. nov. 2018

ESTO 2019 passe saab osta soodushinnaga kuni 28. veebruarini 2019 ESTO veebilt estofestival.com.

ESTO 2019 passimüük on avatud

ESTO 2019 ehk XII Ülemaailmsed Eesti Kultuuripäevad toimuvad Helsingis, Tartus ja Tallinnas nädal enne Laulu- ja tantsupidu. Pidulik avamine toimub 28. juunil Helsingis, kus Toomkirikus toimuvale aktusele järgneb avakontsert "Aegade sild" Senati väljakul. Avakontserdile oodatakse eesti koorilauljaid ja rahvatantsijaid kogu maailmast.

ESTO noorteprogramm algab juba päev varem. Helsingi Eesti Majas on loengud Eesti-Soome suhetest ning Soome silla kujunemisest. Tutvuda saab Eesti kultuuriradadega Helsingis. Noorte tulevikukonverentsil arutletakse Soome eesti noorte tuleviku teemadel. Hiljem Tartus toimuval Noortekongressil minnakse aruteludes Soome tasandilt üle globaalsele tasandile. Millist tuge vajavad noored, et eestlust edasi kanda?

Avapäeva õhtul suunduvad ESTOlased laevaga Tallinnasse. Merel süüakse õhtust ning algab ESTO avapidu koos tantsu ja muusikaprogrammiga. Järgmisel hommikul ootab ESTOlasi Tartu linn - esimese laulupeo ja heade mõtete linn.

29.-30. juunil pakuvad Tartus ESTOlastele harivaid koolitusi Tartu ülikool, Rahvusarhiiv ja Eesti Rahva Muuseum. Need, kes arutlevad endamisi, kuidas õpetada lapsele eesti keelt või kuidas Eestis oma juuri otsida, peaksid kindlasti Tartusse tulema! Emakeelne Tartu ülikool tähistab oma 100. juubelit. Üliõpilasseltsid ja korporatsioonid korraldavad kohtumisi. Raekoja platsil kõlab ESTO laul.

1.-3. juuli ootab ESTOlasi Tallinna linn. Telliskivi Loomelinnakust saab kaheks päevaks ESTO linn oma raadio ja ööülikooliga. Eestluse tulevikku välismaal arutletakse erinevate võrgustike kohtumistel ja Rahvuskongressil. 3. juulil räägitakse koostööst Eesti riigiga. Viimase ESTO päeva programm toimub Maarjamäel Ajaloomuuseumis ja Filmimuuseumis. ESTO lõpetatakse pidulikult laulu- ja tantsupeo eelõhtul balliga Lennusadamas.

Kes soovib osaleda pidulikel ava- ja lõpuüritustel, peab soetama endale kuldpassi. Koha teistele üritustele garanteerib samuti ainult pass. Müügil on pere- ja noortepassid. Soodushinnad kehtivad kuni veebruari lõpuni. Üksikuid pileteid müüakse vaid juhul, kui on vabu kohti. Passimüügi korraldamisel on ESTO partner Estravel, otselink https://secure.estravel.ee/esto2019/

Sirle Sööt
Esto2019 Peakomitee 

ESTO 2019 passimüük on avatud ESTO 2019 passe saab osta soodushinnaga kuni 28. veebruarini 2019 ESTO veebilt estofestival.com.
ESTO 2019 passimüük on avatud
Samavõrd vedamine on ka kodulehe koostamine kui üliväga viimistletut. Põhjalikumalt mõeldes võiks hobi jaoks kodulehtede loomine kaasaegselt veelgi sisukamates väljaannetes täielikuks ülevaateks ülevaatliku netilehtede tegemine firmadele veebilehe valmistamine reaalselt kasutatav galerii veebilehtede arendamine uudse lahendusega tarkvaraliselt nutikas, soodsa veebilehtede tegemine sest sarnasel teemal ka
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: