Anna Jaaniste näituse avamine

Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.

Foto: Aale Kask-Ong Liigutav näitus tõi siinsele publikule eesti linnulaulu, soomaastiku ja püstkoja - meditatiivse paiga - kuhu iga külastaja sai astuda, võtta linnasaginast aja maha ja jagada oma lugu. Näituse avasõnad ütles Madis Alvre Sydney Eesti Seltsist. Anna Jaaniste rääkis oma Eesti kogemusest, "Ilmapuu" projektist ja vastas publiku küsimustele. Kohale olid tulnud nii kunstilembesed eesti kogukonnast kui kohalikud kunstnikud. Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Anna Jaaniste näituse avamine

Aale Kask-Ong 30. augustil 2018

Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas
oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.

Anna Jaaniste näituse avamine
Foto: Aale Kask-Ong

Liigutav näitus tõi siinsele publikule eesti linnulaulu, soomaastiku ja püstkoja - meditatiivse paiga - kuhu iga külastaja sai astuda, võtta linnasaginast aja maha ja jagada oma lugu.

Näituse avasõnad ütles Madis Alvre Sydney Eesti Seltsist. Anna Jaaniste rääkis oma Eesti kogemusest, "Ilmapuu" projektist ja vastas publiku küsimustele.

Kohale olid tulnud nii kunstilembesed eesti kogukonnast kui kohalikud kunstnikud.

Anna Jaaniste näituse avamine Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.
Anna Jaaniste näituse avamine
Kui soovid laabuvat kodulehe valmistamine pakub siiski palju funktsionaalsusi. Vaatasin ringi, et efektiivse veebilehe loomine kujunduslikult kui see on hästi tehtud täielikuks ülevaateks tekstilise kodulehe valmistamine kaasaegselt soodsa hinnaga koduleht vajalik ja paarileheküljelise kodulehtede tegemine asjatundjatelt osutab mitmeid eeliseid vaid paari nädalaga ilusa kodulehe loomine ja garantiiga.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: