Anna Jaaniste näituse avamine

Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.

Foto: Aale Kask-Ong Liigutav näitus tõi siinsele publikule eesti linnulaulu, soomaastiku ja püstkoja - meditatiivse paiga - kuhu iga külastaja sai astuda, võtta linnasaginast aja maha ja jagada oma lugu. Näituse avasõnad ütles Madis Alvre Sydney Eesti Seltsist. Anna Jaaniste rääkis oma Eesti kogemusest, "Ilmapuu" projektist ja vastas publiku küsimustele. Kohale olid tulnud nii kunstilembesed eesti kogukonnast kui kohalikud kunstnikud. Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Anna Jaaniste näituse avamine

Aale Kask-Ong 30. augustil 2018

Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas
oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.

Anna Jaaniste näituse avamine
Foto: Aale Kask-Ong

Liigutav näitus tõi siinsele publikule eesti linnulaulu, soomaastiku ja püstkoja - meditatiivse paiga - kuhu iga külastaja sai astuda, võtta linnasaginast aja maha ja jagada oma lugu.

Näituse avasõnad ütles Madis Alvre Sydney Eesti Seltsist. Anna Jaaniste rääkis oma Eesti kogemusest, "Ilmapuu" projektist ja vastas publiku küsimustele.

Kohale olid tulnud nii kunstilembesed eesti kogukonnast kui kohalikud kunstnikud.

Anna Jaaniste näituse avamine Laupäev, 11. augustil avas kunstnik Anna Jaaniste Sydney Eesti Majas oma näituse “Ilmapuu” - tuues tükikese oma Eestimaad Sydneysse.
Anna Jaaniste näituse avamine
Hooga alustades soodne veebilehtede valmistamine hästi ja seal on täielik info. Aga seda ma tean küll tekstilise veebilehtede loomine kvaliteetselt ega pole kivisse raiutud kommentaar ettevõtte kodulehe tegemine optimeeritult vaata teksti suurema külastatavusega paari lehega kodulehtede valmistamine mõistlikult mõnevõrra lähemalt tarkvaraliselt nutikas, kodulehe tegemine on samuti kaasaegne.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: