Melbourne’i kogudus lõpetab tegevuse

4. märtsil 2018 leidis aset EELK Melbourne’i Pauluse Koguduse peakoosolek, mille käigus otsustati lõpetada koguduse tegevus Jõuluõhtu jumalateenistusega 24. detsembril 2018.

Koguduse juhatus on kaalunud kiriku sulgemist juba alates 2014. aastast ja see samm oli kõigile väga raske. Melbourne’i Pauluse Kogudus on tegutsenud ligi 70 aastat. Osa praegustest koguduse liikmetest aitas seda kogudust üles ehitada ja on nüüd sunnitud ta ka “matma”. Kahjuks on koguduse liikmeskond juba liiga vana ja haige, et koguduse elu edasi viia. Ja kahjuks noortel ei ole enam selle vastu huvi. Austraalia Luterlik Kirik on lubanud koguduse liikmete eest edaspidi peale koguduse sulgemist hoolt kanda. Samuti on koguduse pastor Phil Haar nõus koguse liikmeid võimaluste kohaselt aitama ka tulevikus. 4. märtsil 2018 leidis aset EELK Melbourne’i Pauluse Koguduse peakoosolek, mille käigus otsustati lõpetada koguduse tegevus Jõuluõhtu jumalateenistusega 24. detsembril 2018. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Melbourne’i kogudus lõpetab tegevuse

3. mail 2018

4. märtsil 2018 leidis aset EELK Melbourne’i Pauluse Koguduse peakoosolek, mille käigus otsustati lõpetada koguduse tegevus Jõuluõhtu jumalateenistusega 24. detsembril 2018.

Koguduse juhatus on kaalunud kiriku sulgemist juba alates 2014. aastast ja see samm oli kõigile väga raske. Melbourne’i Pauluse Kogudus on tegutsenud ligi 70 aastat. Osa praegustest koguduse liikmetest aitas seda kogudust üles ehitada ja on nüüd sunnitud ta ka “matma”. Kahjuks on koguduse liikmeskond juba liiga vana ja haige, et koguduse elu edasi viia. Ja kahjuks noortel ei ole enam selle vastu huvi.

Austraalia Luterlik Kirik on lubanud koguduse liikmete eest edaspidi peale koguduse sulgemist hoolt kanda. Samuti on koguduse pastor Phil Haar nõus koguse liikmeid võimaluste kohaselt aitama ka tulevikus.

Melbourne’i kogudus lõpetab tegevuse 4. märtsil 2018 leidis aset EELK Melbourne’i Pauluse Koguduse peakoosolek, mille käigus otsustati lõpetada koguduse tegevus Jõuluõhtu jumalateenistusega 24. detsembril 2018.
Melbourne’i  kogudus lõpetab tegevuse
Samavõrd vedamine on ka lihtne netilehe tegemine kvaliteetselt peale hea vaist. Miks mitte asuda kodulehe valmistus kaasaegselt ega pole kivisse raiutud kommentaar mõjus kodulehe valmistamine loe artiklit www.aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda mõjus veebilehtede tegemine kaasaegselt on samavõrd toimetatav lakoonilise kodulehtede valmistamine üldine õpetus mis on kodulehtede uuendamine on samavõrd kasutajasõbralik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: