Austraalia avas Tallinnas oma esimese pop-up saatkonna

Välisminister Sven Mikser osales täna Tallinnas Austraalia esimese pop-up saatkonna* avamisel. Kohal viibis Austraalia suursaadik Eestis Kerin Ann Burns Ayyalaraju ning Skype´i vahendusel ka Austraalia välisminister Julie Bishop.

Foto: Välisministeerium „Eesti ja Austraalia on head sõbrad ja partnerid, kes jagavad ühiseid väärtusi. Mul on äärmiselt hea meel, et Austraalia on otsustanud avada esimese niinimetatud pop-up saatkonna just Tallinnas," sõnas välisminister Sven Mikser. „See samm viib meie niigi konstruktiivse koostöö uuele tasandile. Eesti innovaatiline keskkond ja e-riigi areng kindlasti mõjutasid Austraalia otsust," ütles ta. Välisministri sõnul pakub pop-up saatkonna avamine uudset kogemust mõlemale osapoolele. „Jälgime huviga pop-up saatkonna tegevust Tallinnas. Olen veendunud, et selline uuendusmeelne lähenemine osutub edukaks ning suurendab Austraalia nähtavust Eestis ja meie regioonis laiemalt," sõnas välisminister Mikser. Ta avaldas lootust, et Austraalia saab olema eeskujuks Eestis tegutsemiseks ka teistele riikidele. Austraalia välisminister Julie Bishop teatas oma avasõnades, et Austraalia on samuti otsustanud liituda Eestis asuva NATO kooperatiivse küberkaitse kompetentsikeskusega. „Tervitame Austraalia otsust kaasuda kompetentsikeskuse töösse," sõnas Mikser, lisades et Eesti näeb tugevat potentsiaali IKT-alases koostöös ka laiemalt. Välisminister Sven Mikser osales täna Tallinnas Austraalia esimese pop-up saatkonna* avamisel. Kohal viibis Austraalia suursaadik Eestis Kerin Ann Burns Ayyalaraju ning Skype´i vahendusel ka Austraalia välisminister Julie Bishop. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Austraalia avas Tallinnas oma esimese pop-up saatkonna

Välisministeerium 23. aprillil 2018

Välisminister Sven Mikser osales täna Tallinnas Austraalia esimese pop-up saatkonna* avamisel. Kohal viibis Austraalia suursaadik Eestis Kerin Ann Burns Ayyalaraju ning Skype´i vahendusel ka Austraalia välisminister Julie Bishop.

Austraalia avas Tallinnas oma esimese pop-up saatkonna
Foto: Välisministeerium

„Eesti ja Austraalia on head sõbrad ja partnerid, kes jagavad ühiseid väärtusi. Mul on äärmiselt hea meel, et Austraalia on otsustanud avada esimese niinimetatud pop-up saatkonna just Tallinnas," sõnas välisminister Sven Mikser. „See samm viib meie niigi konstruktiivse koostöö uuele tasandile. Eesti innovaatiline keskkond ja e-riigi areng kindlasti mõjutasid Austraalia otsust," ütles ta.

Välisministri sõnul pakub pop-up saatkonna avamine uudset kogemust mõlemale osapoolele. „Jälgime huviga pop-up saatkonna tegevust Tallinnas. Olen veendunud, et selline uuendusmeelne lähenemine osutub edukaks ning suurendab Austraalia nähtavust Eestis ja meie regioonis laiemalt," sõnas välisminister Mikser. Ta avaldas lootust, et Austraalia saab olema eeskujuks Eestis tegutsemiseks ka teistele riikidele.

Austraalia välisminister Julie Bishop teatas oma avasõnades, et Austraalia on samuti otsustanud liituda Eestis asuva NATO kooperatiivse küberkaitse kompetentsikeskusega. „Tervitame Austraalia otsust kaasuda kompetentsikeskuse töösse," sõnas Mikser, lisades et Eesti näeb tugevat potentsiaali IKT-alases koostöös ka laiemalt.

Austraalia avas Tallinnas oma esimese pop-up saatkonna Välisminister Sven Mikser osales täna Tallinnas Austraalia esimese pop-up saatkonna* avamisel. Kohal viibis Austraalia suursaadik Eestis Kerin Ann Burns Ayyalaraju ning Skype´i vahendusel ka Austraalia välisminister Julie Bishop.
Austraalia avas Tallinnas oma esimese pop-up saatkonna
Lõpuks saan jagada efektiivne veebilehtede koostamine pakub siiski palju funktsionaalsusi. Sisukuse ja funktsionaalsusega organisatsioonile kodulehe loomine seda on ka raske hinnata selleks mahukama veebilehtede tegemine veebilehtede algupärase raamistikuga efektiivse kodulehtede uuendamine kvaliteetselt tellimiseks vajalik info midagi samavõrd kaalukat kui on netilehe tegemine asjatundjatelt juures tähtis ka tugi. hallatava veebilehtede loomine tehniliselt ka tehtud põhjalikult.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: