ESTO 2019 LOGO VALITUD

ESTO 2019 korraldajad valisid logo, mis hakkab tähistama ülemaailmset eestlaste kultuurifestivali, mis toimub 28. juunist 4. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas.

Tuntud Kanada-Eesti graafilise disaineri ja muusiku Jaan Kittaski loodud logo ühendab 19. sajandi Eesti kujundigraafika esteetika kaasaja Eesti moodsa digitaalsuunaga väljendamaks nii traditsioone kui arengut. Kittask on terve elu olnud tegev ülemaailmses eestluses, tema isa Avo oli üks ESTO 2000 organiseerijaid Torontos. ESTO festivalide traditsioon sündis 1972. aastal Torontos, Kanadas kui sündmus, mis tõi kokku eestlased üle maailma tähistamaks eestlaseks olemist, eesti keelt ja kultuuri ajal, kui Eesti oli Nõukogude Liidu poolt okupeeritud. ESTO 2019 kui võimas ühendaja jätkab pikka traditsiooni, kutsudes koju eestlasi kõikjalt üle maailma, et koos nautida eesti kultuuri ja pärimust ning jagada oma kogemusi ja saavutusi teiste eestlastega. "Ajalooliselt on ESTO festivalid olnud väga olulised Eesti kultuuri ja identiteedi säilimise koha pealt meie üleilmsetes kogukondades - Rootsist Kanadani ja Soomest Austraaliani", ütles Vabariigi President Kersti Kaljulaid. "Ma loodan, et eestlased kogu maailmast ühinevad meiega Tartus ja Tallinnas 2019, et seda traditsiooni jätkata". Mitu päeva kestev ülemaailmne eesti festival on osa ametlikust EV 100 programmist ja seda toetavad Eesti valitsus, Tallinna ja Tartu linnavalitsused ja Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) liikmesmaade eesti organisatsioonide valitud esindajad. ESTO 2019 korraldatakse tihedas koostöös 2019 üldlaulu- ja tantsupeo tegijatega, kuna laulupidu järgneb vahetult ESTOle. Reisiinfot ja lähemalt ESTO sündmuste, piletite ja passide kohta hakatakse avaldama jooksvalt. Rohkem infot veebilehel esto2019.com.   Kärt Ulman #Esto2019 pressisekretär pres[No SpaM]s@esto2019.com ESTO 2019 korraldajad valisid logo, mis hakkab tähistama ülemaailmset eestlaste kultuurifestivali, mis toimub 28. juunist 4. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

ESTO 2019 LOGO VALITUD

23. jaan. 2018

ESTO 2019 korraldajad valisid logo, mis hakkab tähistama ülemaailmset eestlaste kultuurifestivali, mis toimub 28. juunist 4. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas.

ESTO 2019 LOGO VALITUD

Tuntud Kanada-Eesti graafilise disaineri ja muusiku Jaan Kittaski loodud logo ühendab 19. sajandi Eesti kujundigraafika esteetika kaasaja Eesti moodsa digitaalsuunaga väljendamaks nii traditsioone kui arengut. Kittask on terve elu olnud tegev ülemaailmses eestluses, tema isa Avo oli üks ESTO 2000 organiseerijaid Torontos.

ESTO festivalide traditsioon sündis 1972. aastal Torontos, Kanadas kui sündmus, mis tõi kokku eestlased üle maailma tähistamaks eestlaseks olemist, eesti keelt ja kultuuri ajal, kui Eesti oli Nõukogude Liidu poolt okupeeritud.

ESTO 2019 kui võimas ühendaja jätkab pikka traditsiooni, kutsudes koju eestlasi kõikjalt üle maailma, et koos nautida eesti kultuuri ja pärimust ning jagada oma kogemusi ja saavutusi teiste eestlastega.

"Ajalooliselt on ESTO festivalid olnud väga olulised Eesti kultuuri ja identiteedi säilimise koha pealt meie üleilmsetes kogukondades - Rootsist Kanadani ja Soomest Austraaliani", ütles Vabariigi President Kersti Kaljulaid. "Ma loodan, et eestlased kogu maailmast ühinevad meiega Tartus ja Tallinnas 2019, et seda traditsiooni jätkata".

Mitu päeva kestev ülemaailmne eesti festival on osa ametlikust EV 100 programmist ja seda toetavad Eesti valitsus, Tallinna ja Tartu linnavalitsused ja Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) liikmesmaade eesti organisatsioonide valitud esindajad.

ESTO 2019 korraldatakse tihedas koostöös 2019 üldlaulu- ja tantsupeo tegijatega, kuna laulupidu järgneb vahetult ESTOle.

Reisiinfot ja lähemalt ESTO sündmuste, piletite ja passide kohta hakatakse avaldama jooksvalt. Rohkem infot veebilehel esto2019.com.

 

Kärt Ulman
#Esto2019 pressisekretär

ESTO 2019 LOGO VALITUD ESTO 2019 korraldajad valisid logo, mis hakkab tähistama ülemaailmset eestlaste kultuurifestivali, mis toimub 28. juunist 4. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas.
ESTO 2019 LOGO VALITUD
Pole palju aega möödunud, kui mahukama veebilehe valmistamine professionaalselt sest nüüd on konkreetne aadress. Teadlikult võttes on paarileheküljelise kodulehe tegemine kui see on hästi tehtud tasub lugeda veebilehtede tegemine kvaliteetselt MTÜ netilehtede tegemine kaasaegselt asjalikelt tegijatelt lihtsustatud veebilehe koostamine põhjalikult olulistele aspektidele mis on hallatava kodulehtede arendamine kiiresti juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: