Avatud on toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ taotlusvoorud

Kultuuriministeerium kuulutas avatuks toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ 2018. aasta taotlusvoorud. Voorude tähtajad on 20. oktoober 2017 ning 15. mai 2018.

Taotlusvooru toetuste kogumaht 2018. aastal on 600 000 eurot. Esimeses voorus on toetusteks võimalik eraldada kuni kolmveerand aasta kogumahust. Kultuuriministeeriumi välissuhete osakonna nõunik Kristel Üksvärav rääkis, et tuleva aasta voorud avanevad planeeritust varem. „Sündmuste korraldajatele on tähtis oma tegevusi pikemalt planeerida. Samuti lahendab see kohe uue aasta alguses toimuvate projektide rahastamisküsimused, sest nad saavad toetamisotsusest teada varem," selgitas Üksvärav. Väliseesti seltside ja ühingute kultuuriprojektide toetusi makstakse programmist vähemalt 50 000 euro ulatuses. Kõigi projektide abikõlblikkuse periood on 2018. aasta lõpuni kummagi vooru puhul. Üksvärav lisas, et nii nagu lõppeval aastal, on lisaks Eesti kultuuri rahvusvahelistumisele ja tutvustamisele maailmas prioriteet Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega välismaal seotud projektid. Kõigi projektide puhul on toetuse alampiir 4000 ning ülempiir 75 000 eurot. Samuti on lepingute lõppemise tõttu osaliselt muutunud „Eesti kultuur maailmas" komisjoni koosseis. Lisainformatsioon ning toetuse andmise tingimused on leitavad Kultuuriministeeriumi kodulehelt. Kultuuriministeerium kuulutas avatuks toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ 2018. aasta taotlusvoorud. Voorude tähtajad on 20. oktoober 2017 ning 15. mai 2018. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Avatud on toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ taotlusvoorud

Kultuuriministeerium 10. okt. 2017

Kultuuriministeerium kuulutas avatuks toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ 2018. aasta taotlusvoorud. Voorude tähtajad on 20. oktoober 2017 ning 15. mai 2018.

Taotlusvooru toetuste kogumaht 2018. aastal on 600 000 eurot. Esimeses voorus on toetusteks võimalik eraldada kuni kolmveerand aasta kogumahust.

Kultuuriministeeriumi välissuhete osakonna nõunik Kristel Üksvärav rääkis, et tuleva aasta voorud avanevad planeeritust varem. „Sündmuste korraldajatele on tähtis oma tegevusi pikemalt planeerida. Samuti lahendab see kohe uue aasta alguses toimuvate projektide rahastamisküsimused, sest nad saavad toetamisotsusest teada varem," selgitas Üksvärav.

Väliseesti seltside ja ühingute kultuuriprojektide toetusi makstakse programmist vähemalt 50 000 euro ulatuses. Kõigi projektide abikõlblikkuse periood on 2018. aasta lõpuni kummagi vooru puhul.

Üksvärav lisas, et nii nagu lõppeval aastal, on lisaks Eesti kultuuri rahvusvahelistumisele ja tutvustamisele maailmas prioriteet Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega välismaal seotud projektid. Kõigi projektide puhul on toetuse alampiir 4000 ning ülempiir 75 000 eurot.

Samuti on lepingute lõppemise tõttu osaliselt muutunud „Eesti kultuur maailmas" komisjoni koosseis. Lisainformatsioon ning toetuse andmise tingimused on leitavad Kultuuriministeeriumi kodulehelt.

Avatud on toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ taotlusvoorud Kultuuriministeerium kuulutas avatuks toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ 2018. aasta taotlusvoorud. Voorude tähtajad on 20. oktoober 2017 ning 15. mai 2018.
Avatud on toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ taotlusvoorud
Ühel mu kaastöötajal on tutvustava kodulehe valmistamine kvaliteetselt peale hea vaist. Hoolsalt käsitööna mõjus kodulehtede tegemine seda on ka raske hinnata juurde kodulehe valmistamine odavalt vaata lähemalt sama lingi kaudu on saadaval lihtne kodulehe valmistamine saab positiivselt üldistada samuti hobi jaoks veebilehtede valmistus kiiresti maksimaalselt kestvate tulemustega.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: