Rahvuskultuuride festival Canberras

17.02-19.02.2017 toimus Canberras traditsiooniline rahvuskultuuride festival (National Multicultural Festival), millest vòttis osa üle 70 riigi, teiste seas ka Eesti.

Foto: Aivar Tsarski erakogu Euroopa Liidu liikmesriikide päev oli laupäeval 18. veebruaril. Eesti osales infotelgiga, kus tutvustasime Eestit nii suve- kui talveturismi sihtmaana, aga ka innovatiivse riigina, kus keskaegne vanalinn haakub noorusliku, digitaalse ja tulevikku vaatava ühiskonnaga. Lisaks osalesid Sydney toitlustusettevôtte Nordic Deli esindajad, kes pakkusid külastajaile Eesti rahvusvärvides pakendatud maiustusi ja muidugi legendaarset likööri "Vana Tallinn". Külastajaid jätkus kogu päevaks ja igaüks sai nn EL passi vastava liikmesriigi leheküljele selle riigi templi. Kôikide riikide templite olumasolul oli vôimalik EL telgist lunastada auhind. Kohtumiseni taas järgmise aasta festivalil. 17.02-19.02.2017 toimus Canberras traditsiooniline rahvuskultuuride festival (National Multicultural Festival), millest vòttis osa üle 70 riigi, teiste seas ka Eesti. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Rahvuskultuuride festival Canberras

Eesti Suursaatkond Canberras 10. märtsil 2017

17.02-19.02.2017 toimus Canberras traditsiooniline rahvuskultuuride festival (National Multicultural Festival), millest vòttis osa üle 70 riigi, teiste seas ka Eesti.

Rahvuskultuuride festival Canberras
Foto: Aivar Tsarski erakogu

Euroopa Liidu liikmesriikide päev oli laupäeval 18. veebruaril. Eesti osales infotelgiga, kus tutvustasime Eestit nii suve- kui talveturismi sihtmaana, aga ka innovatiivse riigina, kus keskaegne vanalinn haakub noorusliku, digitaalse ja tulevikku vaatava ühiskonnaga.

Lisaks osalesid Sydney toitlustusettevôtte Nordic Deli esindajad, kes pakkusid külastajaile Eesti rahvusvärvides pakendatud maiustusi ja muidugi legendaarset likööri "Vana Tallinn". Külastajaid jätkus kogu päevaks ja igaüks sai nn EL passi vastava liikmesriigi leheküljele selle riigi templi. Kôikide riikide templite olumasolul oli vôimalik EL telgist lunastada auhind. Kohtumiseni taas järgmise aasta festivalil.

Rahvuskultuuride festival Canberras 17.02-19.02.2017 toimus Canberras traditsiooniline rahvuskultuuride festival (National Multicultural Festival), millest vòttis osa üle 70 riigi, teiste seas ka Eesti.
Rahvuskultuuride festival Canberras
Miks mitte ka hobi jaoks kodulehe uuendamine ja seal on täielik info. Minu arvates on toimetatava veebilehtede valmistamine kaasaegselt poolest konkurentsis esile lepingud suurema veebilehtede tegemine see link leidlikult lahendatud selge struktuuriga kodulehtede valmistamine firmadele ühekorraga, tarkvaraliselt nutikas, testitud kodulehe arendamine kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: