Suur Eesti Ajaloo Pusle

Eesti ajaloo 1000st tükist koosnev pusle annab tervikliku ülevaate Eesti ajaloost alates esimestest taganeva jää kannul siia jõudnud küttidest kuni Eesti Vabariigi sajanda sünnipäevani.

Pusle on välja töötatud Kose kooli õpetaja Moonika Olli ja endise ERR ajakirjaniku Juhan-Markus Laatsi poolt ning sündinud ennekõige autorite enda suurest huvist Eesti ajaloo ja pärandi vastu, millest kasvas välja soov luua ka teistele huvilistele meelelahutuslik pilguheit kogu Eesti ajajoonele. Pildid on joonistatud Eesti kunstnik Eero Alevi poolt. Kõik pildid on võimalikult täpsed, nt. milliseid jalanõusid kanti keskajal kuni mis kirik oleks hea sümbol Eesti ristiusustamisele (pildil on Saaremaa Karja kirik). Algusest peale oli meie eesmärk teha võimalikul kvaliteetne meene Eestist. Kokkupanija veedab puslega vähemalt 4 tundi, mille jooksul keskendub ainult puslele, ehk sel juhul Eesti ajaloole. Iga illustratsioon (70x40cm puslel on 45 illustratsiooni ja 7 tekstikasti) annab hea ülevaate Eesti ajaloo ühest etapist või sündmusest või toob välja Eestile tähtsa isiku (nt. Lennart Meri või Lydia Koidula). Suurest Eesti Ajaloo Puslest leiab uusi teadmisi nii suur kui väike. Noor ajaloohuviline saab sellest hea esmase ülevaate tähtsamatest perioodidest ja sündmustest, millele oma teadmisi ehitada. Eesti ajalooga juba sinasõber olev ema-isa, vanaema-vanaisa saab kogeda äratundmisrõõmu väiksemates, peidetud detailides. Suur Eesti Ajaloo Pusle on müügil Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes üle Eesti. Rohkem infot: http://eestipusle.ee/ Eesti ajaloo 1000st tükist koosnev pusle annab tervikliku ülevaate Eesti ajaloost alates esimestest taganeva jää kannul siia jõudnud küttidest kuni Eesti Vabariigi sajanda sünnipäevani. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Suur Eesti Ajaloo Pusle

13. veebr. 2017

Eesti ajaloo 1000st tükist koosnev pusle annab tervikliku ülevaate Eesti ajaloost alates esimestest taganeva jää kannul siia jõudnud küttidest kuni Eesti Vabariigi sajanda sünnipäevani.

Suur Eesti Ajaloo Pusle

Pusle on välja töötatud Kose kooli õpetaja Moonika Olli ja endise ERR ajakirjaniku Juhan-Markus Laatsi poolt ning sündinud ennekõige autorite enda suurest huvist Eesti ajaloo ja pärandi vastu, millest kasvas välja soov luua ka teistele huvilistele meelelahutuslik pilguheit kogu Eesti ajajoonele.

Pildid on joonistatud Eesti kunstnik Eero Alevi poolt. Kõik pildid on võimalikult täpsed, nt. milliseid jalanõusid kanti keskajal kuni mis kirik oleks hea sümbol Eesti ristiusustamisele (pildil on Saaremaa Karja kirik). Algusest peale oli meie eesmärk teha võimalikul kvaliteetne meene Eestist.

Kokkupanija veedab puslega vähemalt 4 tundi, mille jooksul keskendub ainult puslele, ehk sel juhul Eesti ajaloole. Iga illustratsioon (70x40cm puslel on 45 illustratsiooni ja 7 tekstikasti) annab hea ülevaate Eesti ajaloo ühest etapist või sündmusest või toob välja Eestile tähtsa isiku (nt. Lennart Meri või Lydia Koidula).

Suurest Eesti Ajaloo Puslest leiab uusi teadmisi nii suur kui väike. Noor ajaloohuviline saab sellest hea esmase ülevaate tähtsamatest perioodidest ja sündmustest, millele oma teadmisi ehitada. Eesti ajalooga juba sinasõber olev ema-isa, vanaema-vanaisa saab kogeda äratundmisrõõmu väiksemates, peidetud detailides.

Suur Eesti Ajaloo Pusle on müügil Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes üle Eesti.

Rohkem infot: http://eestipusle.ee/

Suur Eesti Ajaloo Pusle Eesti ajaloo 1000st tükist koosnev pusle annab tervikliku ülevaate Eesti ajaloost alates esimestest taganeva jää kannul siia jõudnud küttidest kuni Eesti Vabariigi sajanda sünnipäevani.
Suur Eesti Ajaloo Pusle
Ühelt poolt on kodulehe tegemine kohta kirjutatud. Hoolsalt käsitööna lehe tegemine kiiresti ja see peab vastu aastaid põnevalt paarileheküljelise kodulehe valmistamine paari lehega netilehtede tegemine terviklik lähenemine webilehe tegemine on samavõrd toimetatav mitmeid häid artikleid väiksema veebilehtede tegemine optimeeritult kohta infot lugeda. asjaliku kodulehtede uuendamine siis saab tehtud õigeks ajaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: