Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is

2016. aasta viimastel päevadel, 27.-31.detsembrini, toimusid 26ndad Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is.

Avamistseremoonia St Stephens kirikus. Fotod: erakogu Eesti Päevad Adelaide'is 2016 president Iivo Tuul paremal, Richard Semenov - Adelaide Eesti Seltsi president. Avamine toimus jumalateenistuse ja ametliku avamisega St Stephens kirikus. Jutlust pidas Eesti Evangeelse Luterliku kiriku Peapiiskop Urmas Viilma. Samal päeval avati ka Eesti teemaline kunstinäitus, mis osutus väga populaarseks. Aukülalistena olid näitust avamas suursaadik Austraalias Andres Unga abikaasaga. Järgmistel päevadel esinesid VAT teatri näitlejad, kontserte andsid ansamblid Noorkuu ja Võlukeeled. Heidi ja Rein Aedma eestvedamisel tuli taas kokku luuleteater Muusajüngrid, kus loeti ette Kalevipoega nii eesti kui ka inglise keeles. Kõige rohkem esinejaid tõi kokku suur rahvatantsu ja laulu päev. Korraldajaid üllatas erakordselt suur huvi ürituse vastu. Külastajaid oli kokku tulnud üle 300 Eestist ja erinevatest Austraalia piirkondadest. Eesti Päevade president Iivo Tuul: "Oleme väga rõõmsad, et tänased üritused osutusid nii populaarseteks! Heidi ja Rein Aedma eestvedamisel Muusajüngrite luuleteatris kanti ette Kalevipoega eesti ja inglise keeles. Noored muusikud ansamblist Võlukeeled andsid suurepärase kontserdi ning VAT teatri etendus, kirjutatud ja lavastatud Mart Kivikase poolt "Gunn, Gunn ..." oli tõeline lemmik osalejatele, sest kohal oli üle 100 pealtvaataja." 2016. aasta viimastel päevadel, 27.-31.detsembrini, toimusid 26ndad Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is

Relika Alliksaar Williams 25. jaan. 2017

2016. aasta viimastel päevadel, 27.-31.detsembrini, toimusid 26ndad Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is.

Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is
Avamistseremoonia St Stephens kirikus. Fotod: erakogu
Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is
Eesti Päevad Adelaide'is 2016 president Iivo Tuul paremal, Richard Semenov - Adelaide Eesti Seltsi president.

Avamine toimus jumalateenistuse ja ametliku avamisega St Stephens kirikus. Jutlust pidas Eesti Evangeelse Luterliku kiriku Peapiiskop Urmas Viilma.

Samal päeval avati ka Eesti teemaline kunstinäitus, mis osutus väga populaarseks. Aukülalistena olid näitust avamas suursaadik Austraalias Andres Unga abikaasaga.

Järgmistel päevadel esinesid VAT teatri näitlejad, kontserte andsid ansamblid Noorkuu ja Võlukeeled. Heidi ja Rein Aedma eestvedamisel tuli taas kokku luuleteater Muusajüngrid, kus loeti ette Kalevipoega nii eesti kui ka inglise keeles.

Kõige rohkem esinejaid tõi kokku suur rahvatantsu ja laulu päev.

Korraldajaid üllatas erakordselt suur huvi ürituse vastu. Külastajaid oli kokku tulnud üle 300 Eestist ja erinevatest Austraalia piirkondadest.

Eesti Päevade president Iivo Tuul:

"Oleme väga rõõmsad, et tänased üritused osutusid nii populaarseteks! Heidi ja Rein Aedma eestvedamisel Muusajüngrite luuleteatris kanti ette Kalevipoega eesti ja inglise keeles. Noored muusikud ansamblist Võlukeeled andsid suurepärase kontserdi ning VAT teatri etendus, kirjutatud ja lavastatud Mart Kivikase poolt "Gunn, Gunn ..." oli tõeline lemmik osalejatele, sest kohal oli üle 100 pealtvaataja."

Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is 2016. aasta viimastel päevadel, 27.-31.detsembrini, toimusid 26ndad Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is.
Eesti Päevad Austraalias, Adelaide'is
Kõlab isegi uskumatult galerii kodulehe uuendamine peale hea vaist. Olen kuulnud lausutavat ilusa veebilehtede loomine kujunduslikult ja see ei saa olla juhus kommentaar tulemuslik veebilehe loomine kogupikkuses www.aara.ee miks mitte vaadata selge kodulehe valmistamine mille poolest tarkvaraliselt nutikas, efektiivne veebilehe tegemine siis saab tehtud õigeks ajaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: