Passimissioon Perthi ja Eesti sportlaste vastuvõtt

27-29. oktoobril toimus Eesti konsuli Aivar Tsarski töövisiit Perthi. Tegemist oli eelkõige passimissiooniga ning koostöös aukonsul Anu van Hattem’iga said passitaotlused sisse anda 65 eelregistreerunud kodanikku.

Missioon sujus tõrgeteta ning taotlejad olid tänulikud, et ei pidanud pikka teekonda saatkonda Canberrasse ette võtma. Samaaegselt, 26.10-04.11, toimuvad Perthis seenioride maailmameistrivõistlused kergejõustikus (World Masters Athletics Championships), kus osaleb ka arvukas Eesti delegatsioon. Avapäeva järel, 27.oktoobri õhtul korraldas aukonsul Anu Ethel van Hattem koostöös saatkonnaga sportlastele ja kohaliku eestlaskonna esindajatele vastuvõtu oma hubases koduõues. Avasõnas tervitas aukonsul Anu van Hattem delegatsiooni liikmeid Austraaliasse saabumise puhul ja soovis kõigile võistlusteks edu. Sõna tervituseks võttis ka konsul Aivar Tsarski, kel sportlaskonna hulgas palju tuttavaid nägusid ja avaldas heameelt, et ka mitte enam esimeses nooruses jätkatakse rahuldust pakkuva sportliku elustiiliga. Samuti tervitas kohalolnuid Eesti Olümpiakomitee ekspresident Neinar Seli, kes andis pererahvale üle Eesti suveniirid ja koduse Muhu leiva ning kõigile osalistele Rio de Janeiro olümpiamärgid. Õhtu kulges meeleolukalt, kus Eestist saabunud sportlased said muljeid vahetada kohapeal elavate kaasmaalastega.   Eesti Suursaatkond Canberras 27-29. oktoobril toimus Eesti konsuli Aivar Tsarski töövisiit Perthi. Tegemist oli eelkõige passimissiooniga ning koostöös aukonsul Anu van Hattem’iga said passitaotlused sisse anda 65 eelregistreerunud kodanikku. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Passimissioon Perthi ja Eesti sportlaste vastuvõtt

11. nov. 2016

27-29. oktoobril toimus Eesti konsuli Aivar Tsarski töövisiit Perthi. Tegemist oli eelkõige passimissiooniga ning koostöös aukonsul Anu van Hattem’iga said passitaotlused sisse anda 65 eelregistreerunud kodanikku.

Passimissioon Perthi ja Eesti sportlaste vastuvõtt

Missioon sujus tõrgeteta ning taotlejad olid tänulikud, et ei pidanud pikka teekonda saatkonda Canberrasse ette võtma.

Samaaegselt, 26.10-04.11, toimuvad Perthis seenioride maailmameistrivõistlused kergejõustikus (World Masters Athletics Championships), kus osaleb ka arvukas Eesti delegatsioon.

Avapäeva järel, 27.oktoobri õhtul korraldas aukonsul Anu Ethel van Hattem koostöös saatkonnaga sportlastele ja kohaliku eestlaskonna esindajatele vastuvõtu oma hubases koduõues.

Avasõnas tervitas aukonsul Anu van Hattem delegatsiooni liikmeid Austraaliasse saabumise puhul ja soovis kõigile võistlusteks edu.

Sõna tervituseks võttis ka konsul Aivar Tsarski, kel sportlaskonna hulgas palju tuttavaid nägusid ja avaldas heameelt, et ka mitte enam esimeses nooruses jätkatakse rahuldust pakkuva sportliku elustiiliga.

Samuti tervitas kohalolnuid Eesti Olümpiakomitee ekspresident Neinar Seli, kes andis pererahvale üle Eesti suveniirid ja koduse Muhu leiva ning kõigile osalistele Rio de Janeiro olümpiamärgid.

Õhtu kulges meeleolukalt, kus Eestist saabunud sportlased said muljeid vahetada kohapeal elavate kaasmaalastega.

 

Eesti Suursaatkond Canberras

Passimissioon Perthi ja Eesti sportlaste vastuvõtt 27-29. oktoobril toimus Eesti konsuli Aivar Tsarski töövisiit Perthi. Tegemist oli eelkõige passimissiooniga ning koostöös aukonsul Anu van Hattem’iga said passitaotlused sisse anda 65 eelregistreerunud kodanikku.
Passimissioon Perthi ja Eesti sportlaste vastuvõtt
Üks mu sõber soovitas mahukama veebilehtede tegemine optimeeritult ja leidsin hea lehe. Minu arvates on organisatsioonile kodulehe tegemine ega pole kivisse raiutud lepingud MTÜ kodulehtede valmistamine www.aara.ee põnevat lugemist veebilehe tegemine saab positiivselt üldistada samuti kiire veebilehe tegemine saab kiiresti tööle.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: