Teadaanne - SBS eestikeelsed raadiosaated lõppenud

Diana ja Sirje teatavad kahetsusega, et Austraalia eestikeelsed raadiosaated on lõppenud. Teade tuli ootamatult 11. augustil kell 16:00, kui viimane saade oli eetrisse läinud.

Viimane tööpäev. Eestikeelsete raadiosaadete staazhikas tegevprodutsent Maila Taimre lõpetas töö SBS-s 2011. aasta alguses. Saateid hakkasid tegema Diana Ritchie ja Sirje Jõgi (casual producers). Saatetegijate koordineerijana peab kõikide töötajate eesotsas olema tegevprodutsent.    Selle aasta keskpaigas kuulutati välja konkurss tegevprodutsendi (Executive producer) kohale. Ametikoha täitjalt eeldati professionaalset meediaalast haridust või erialast kauaaegset töökogemust. Kandideerijaid oli mitmeid. Huvilisi ka väljastpoolt Melbourne. Kahjuks SBS ei suutnud seda positsiooni täita. Diana ja Sirje tänavad kõiki Austraalia eestikeelse saate kuulajaid.  Samuti avaldame tänu kõigile, kes olid nõus meiega intervjuude näol juttu ajama.    Klõpsame selleks korraks kinni mikrofonid, lootes et need siiski veel kunagi avatakse.       Diana Ritchie Sirje Jõgi         Melbourne Diana ja Sirje teatavad kahetsusega, et Austraalia eestikeelsed raadiosaated on lõppenud. Teade tuli ootamatult 11. augustil kell 16:00, kui viimane saade oli eetrisse läinud. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Teadaanne - SBS eestikeelsed raadiosaated lõppenud

17. augustil 2011

Diana ja Sirje teatavad kahetsusega, et Austraalia eestikeelsed raadiosaated on lõppenud. Teade tuli ootamatult 11. augustil kell 16:00, kui viimane saade oli eetrisse läinud.

Teadaanne - SBS eestikeelsed raadiosaated lõppenud
Viimane tööpäev.

Eestikeelsete raadiosaadete staazhikas tegevprodutsent Maila Taimre lõpetas töö SBS-s 2011. aasta alguses. Saateid hakkasid tegema Diana Ritchie ja Sirje Jõgi (casual producers). Saatetegijate koordineerijana peab kõikide töötajate eesotsas olema tegevprodutsent. 

 

Selle aasta keskpaigas kuulutati välja konkurss tegevprodutsendi (Executive producer) kohale. Ametikoha täitjalt eeldati professionaalset meediaalast haridust või erialast kauaaegset töökogemust. Kandideerijaid oli mitmeid. Huvilisi ka väljastpoolt Melbourne. Kahjuks SBS ei suutnud seda positsiooni täita. Diana ja Sirje tänavad kõiki Austraalia eestikeelse saate kuulajaid.  Samuti avaldame tänu kõigile, kes olid nõus meiega intervjuude näol juttu ajama

 

Klõpsame selleks korraks kinni mikrofonid, lootes et need siiski veel kunagi avatakse.

 

 

 

Diana Ritchie

Sirje Jõgi

 

 

 

 

Melbourne

Teadaanne - SBS eestikeelsed raadiosaated lõppenud Diana ja Sirje teatavad kahetsusega, et Austraalia eestikeelsed raadiosaated on lõppenud. Teade tuli ootamatult 11. augustil kell 16:00, kui viimane saade oli eetrisse läinud.
Teadaanne - SBS eestikeelsed raadiosaated lõppenud
Eriti tuleb eelis välja veebilehtede koostamine odavalt kohta ja nüüd leidsin. Samavõrd hoolikalt kavandatud tervikliku veebilehtede valmistamine kaasaegselt puhul kvaliteedieelist sisukuse poolest kodulehe valmistamine firmadele http://www.aara.ee/Heade_kodulehtede_valmistamine.html seda linki saab mitmeti kodulehe valmistamine kui ka, ning selle juures on selge veebilehtede programmeerimine optimeeritult millel on palju funktsioone.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: