E-klubi tähistas väärikalt jaanipäeva

E-klubi jaanipäev tõestas, et kõik eestlased polnud Sydneyst Eestisse lennanud. Kokku tuldi ja kokka kiideti.

Foto: Anne IlvesNeljapäev, 23. juunil sai Sydney maja rahvaga täidetud. Uksed avati kell kuus õhtul ja kohe hakkas rahvast voolama. Oli oodata rohkem rahvast kui tavapäraselt neljapäeviti käib, sedapuhku oli E-klubi tiim toonud lauad Eesti Maja saali ja loonud seal hubase olemise. Loomulikult ei puudunud eriürituselt ka bänd - vanad head tuttavad Bruce ja Antoine, kes varemgi E-klubis musitseerinud. Ja muidugi - šašlõkk! Korralik äädikas marineeritud liha, mida veel üks eestlane jaanipäeval ihkab. Au ja kiitus E-klubi meeskonnale!   Agni Lass, Sydney Mudilasringi õpetaja:  Minu arusaamist mööda on E-klubi õhtud sellised eesti söögi söömise õhtud, kuhu tullakse juba olemasolevate tuttavatega toidu kõrvale tiba juttu ajama. Saabunute esimene küsimus oligi, kohe nagu koju vanaema juurde rules, "Kas söök on valmis!" Ruum oli väga kenasti dekoreeritud. Laudadel olid valged linad ja klaaskuulides küünlad. Viimaste sisse oli asetatud ka kunstlilledest pärgi, mida neiud endale pähe asetasid. Šašlõkk ja salat oli väga maitsev. E-klubi jaanipäev tõestas, et kõik eestlased polnud Sydneyst Eestisse lennanud. Kokku tuldi ja kokka kiideti. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

E-klubi tähistas väärikalt jaanipäeva

Aale Kask-Ong 10. juulil 2016

E-klubi jaanipäev tõestas, et kõik eestlased polnud Sydneyst Eestisse lennanud. Kokku tuldi ja kokka kiideti.

E-klubi tähistas väärikalt jaanipäeva
Foto: Anne Ilves

Neljapäev, 23. juunil sai Sydney maja rahvaga täidetud. Uksed avati kell kuus õhtul ja kohe hakkas rahvast voolama. Oli oodata rohkem rahvast kui tavapäraselt neljapäeviti käib, sedapuhku oli E-klubi tiim toonud lauad Eesti Maja saali ja loonud seal hubase olemise.

Loomulikult ei puudunud eriürituselt ka bänd - vanad head tuttavad Bruce ja Antoine, kes varemgi E-klubis musitseerinud.

Ja muidugi - šašlõkk! Korralik äädikas marineeritud liha, mida veel üks eestlane jaanipäeval ihkab.

Au ja kiitus E-klubi meeskonnale!

 

Agni Lass, Sydney Mudilasringi õpetaja:  Minu arusaamist mööda on E-klubi õhtud sellised eesti söögi söömise õhtud, kuhu tullakse juba olemasolevate tuttavatega toidu kõrvale tiba juttu ajama. Saabunute esimene küsimus oligi, kohe nagu koju vanaema juurde rules, "Kas söök on valmis!"
Ruum oli väga kenasti dekoreeritud. Laudadel olid valged linad ja klaaskuulides küünlad. Viimaste sisse oli asetatud ka kunstlilledest pärgi, mida neiud endale pähe asetasid. Šašlõkk ja salat oli väga maitsev.

E-klubi tähistas väärikalt jaanipäeva E-klubi jaanipäev tõestas, et kõik eestlased polnud Sydneyst Eestisse lennanud. Kokku tuldi ja kokka kiideti.
E-klubi tähistas väärikalt jaanipäeva
Olen ammu otsinud paarileheküljelise veebilehe arendamine laabumine õigeks ajaks. Olen otsinud MTÜ veebilehtede tegemine sama tähtis kui ajakiri lisaks ka lihtsustatud kodulehtede tegemine optimeeritult tutvustava kodulehe uuendamine kiiresti pühendunud looming lihtsa kodulehe tegemine firmadele puhul ka silmas pidada mis on MTÜ kodulehe valmistus millel on palju funktsioone.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: