Välisministeeriumi Eesti-teemalise viktoriini peaauhinnad läksid USA-sse ja Venemaale

Esmaspäeval, 6. juunil loosis välisminister Marina Kaljurand välja iga-aastase Eestit välismaalastele tutvustava veebipõhise viktoriini võitjad. Viktoriini peaauhinnad, reisipaketid kahele Eestisse koos lennupiletitega, läksid loosi tahtel Ameerika Ühendriikidesse ja Venemaale.

Foto: Välisministeerium Välisminister Marina Kaljurand tänas Eesti ettevõtteid, kes panid välja viktoriini auhinnad. "Välisministeeriumi iga-aastane viktoriin saab teoks vaid tänu koostööpartneritele, kellest paljud on juba aastaid selles toredas projektis kaasa löönud. Tänu neile on ministeerium saanud viktoriini juba 21 korda läbi viia ja kümnetele tuhandetele inimestele Eestit tutvustada," ütles Kaljurand. Seekordsest viktoriinist võttis osa rekordarv - 15 721 osalejat 117-st riigist. Enim vastanuid oli Ühendkuningriigist, Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest, Venemaalt, Ukrainast, Saksamaalt, Poolast ja Valgevenest, kuid osalejaid oli ka näiteks Bermudalt, Guyanalt, Elevandiluurannikult, Mauritiuselt, Indoneesiast, Liibüast ja Kuveidist. Viktoriin toimus inglise ja vene keeles ning koosnes 12-st Eestit puudutavast valikvastustega küsimusest. Vastata oli võimalik aprilli algusest kuni mai lõpuni. Ingliskeelse viktoriini peaauhinnaks on kuuepäevane reisipakett Eestisse koos lennupiletitega kahele mistahes Nordica sihtpunktist. Reisipakett sisaldab ööbimisi Tallinnas ning mitmeid ekskursioone ja priipääsmeid. Lisaks ootab võitjat tema valikul kahepäevane väljasõit Pärnusse või Kuressaarde. Venekeelse viktoriini peaauhinnaks on sarnane kuuepäevane reisipakett, võitja lennupiletid on välja pannud Estravel. Nii inglis- kui venekeelses viktoriinis loositi välja ka lisaauhind – Eesti-sisene reisipakett. Lisaauhindade võidud läksid Itaaliasse ja Venemaale. Välisministeerium korraldab Eestit tutvustavaid viktoriine alates 2001. aastast. Traditsiooniks saanud viktoriini eesmärk on tutvustada välisriikide kodanikele Eestit, pakkuda osalejatele uusi ja huvitavaid teadmisi. Samuti anda neile ajend Eesti kohta rohkem infot otsida ja Eestit külastada. Esmaspäeval, 6. juunil loosis välisminister Marina Kaljurand välja iga-aastase Eestit välismaalastele tutvustava veebipõhise viktoriini võitjad. Viktoriini peaauhinnad, reisipaketid kahele Eestisse koos lennupiletitega, läksid loosi tahtel Ameerika Ühendriikidesse ja Venemaale. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Välisministeeriumi Eesti-teemalise viktoriini peaauhinnad läksid USA-sse ja Venemaale

10. juunil 2016

Esmaspäeval, 6. juunil loosis välisminister Marina Kaljurand välja iga-aastase Eestit välismaalastele tutvustava veebipõhise viktoriini võitjad. Viktoriini peaauhinnad, reisipaketid kahele Eestisse koos lennupiletitega, läksid loosi tahtel Ameerika Ühendriikidesse ja Venemaale.

Välisministeeriumi Eesti-teemalise viktoriini peaauhinnad läksid USA-sse ja Venemaale
Foto: Välisministeerium

Välisminister Marina Kaljurand tänas Eesti ettevõtteid, kes panid välja viktoriini auhinnad. "Välisministeeriumi iga-aastane viktoriin saab teoks vaid tänu koostööpartneritele, kellest paljud on juba aastaid selles toredas projektis kaasa löönud. Tänu neile on ministeerium saanud viktoriini juba 21 korda läbi viia ja kümnetele tuhandetele inimestele Eestit tutvustada," ütles Kaljurand.

Seekordsest viktoriinist võttis osa rekordarv - 15 721 osalejat 117-st riigist. Enim vastanuid oli Ühendkuningriigist, Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest, Venemaalt, Ukrainast, Saksamaalt, Poolast ja Valgevenest, kuid osalejaid oli ka näiteks Bermudalt, Guyanalt, Elevandiluurannikult, Mauritiuselt, Indoneesiast, Liibüast ja Kuveidist.

Viktoriin toimus inglise ja vene keeles ning koosnes 12-st Eestit puudutavast valikvastustega küsimusest. Vastata oli võimalik aprilli algusest kuni mai lõpuni.

Ingliskeelse viktoriini peaauhinnaks on kuuepäevane reisipakett Eestisse koos lennupiletitega kahele mistahes Nordica sihtpunktist. Reisipakett sisaldab ööbimisi Tallinnas ning mitmeid ekskursioone ja priipääsmeid. Lisaks ootab võitjat tema valikul kahepäevane väljasõit Pärnusse või Kuressaarde.

Venekeelse viktoriini peaauhinnaks on sarnane kuuepäevane reisipakett, võitja lennupiletid on välja pannud Estravel.

Nii inglis- kui venekeelses viktoriinis loositi välja ka lisaauhind – Eesti-sisene reisipakett. Lisaauhindade võidud läksid Itaaliasse ja Venemaale.

Välisministeerium korraldab Eestit tutvustavaid viktoriine alates 2001. aastast. Traditsiooniks saanud viktoriini eesmärk on tutvustada välisriikide kodanikele Eestit, pakkuda osalejatele uusi ja huvitavaid teadmisi. Samuti anda neile ajend Eesti kohta rohkem infot otsida ja Eestit külastada.

Välisministeeriumi Eesti-teemalise viktoriini peaauhinnad läksid USA-sse ja Venemaale Esmaspäeval, 6. juunil loosis välisminister Marina Kaljurand välja iga-aastase Eestit välismaalastele tutvustava veebipõhise viktoriini võitjad. Viktoriini peaauhinnad, reisipaketid kahele Eestisse koos lennupiletitega, läksid loosi tahtel Ameerika Ühendriikidesse ja Venemaale.
Välisministeeriumi Eesti-teemalise viktoriini peaauhinnad läksid USA-sse ja Venemaale
Minimalistlike võimalustega veebilehtede valmistamine asjatundjatelt sest nüüd on konkreetne aadress. Professionaalse suhtumisega suurema kodulehtede tegemine ja see ei ole juhuslik sisukalt tervikliku kodulehe valmistamine toimetatava veebilehtede valmistamine kiiresti kui juba tellida veebilehe tegemine odavalt saadaval ka üksikult uuendustele avatud hobi jaoks veebilehe arendamine ja töötab kõigil platvormidel.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: