Kammernaiskoor Sireen tutvustab noorte Eesti heliloojate loomingut

Eesti kammernaiskoor Sireen salvestab oma esimest albumit „Terra Incognita“, millele tuleb originaallooming Eesti uue põlvkonna andekatelt heliloojatelt ning parimad teosed juba tuntud Eesti heliloojatelt. Koor kogub hetkel toetust ühisrahastuse platvormidel Indiegogo ja Hooandja, et kuulajate abiga anda plaat välja oma viiendaks sünnipäevaks sellel sügisel.

Kammernaiskoor Sireen on võrdlemisi uus fenomen Eesti koorimuusika maastikul, kelle eesmärk on anda hääl noortele Eesti heliloojatele ning teha koostööd erinevate muusikutega ka ¾anriteüleselt. Kahekümnest naisest koosnev koor on dirigentide Tiiu Sinipalu ja Ülle Tuisu juhtimisel toonud koorimuusika laiema kuulajaskonnani, tehes koostööd punkbändide ja elektroonilise muusika gruppidega eriti rahvusvahelise muusikafestivali Tallinn Music Week raames, kuid esinedes erinevates Eesti paikades ka iseseisvalt. Koor saavutas suurema tuntuse kui nad alustasid koostööd Inglismaa punkbändiga The Membranes, kelle plaadiesitluskontsertidel tutvustasid koos bändi uut albumit „Dark Matter/Dark Energy" ning lindistasid ühissingli, millele valmistas remixi tuntud inglise filmihelilooja Clint Mansell, kes on teinud taustamuusika nt filmidele „Requiem for a Dream", „Black Swan" jt. Sireeni esimene album „Terra Incognita" Sireen jäädvustab oma esimesele albumile võrdlemisi erineva käekirjaga heliloojate loomingut, mis võimaldab näidata koori kogu võimekust. Albumile „Terra Incognita" tuleb kokku 19 lugu, sh originaallooming noortelt heliloojatelt Maria Kõrvits ja Sander Pehk ning parimad lood tuntud Eesti ja ka välismaistelt heliloojatelt Tõnu Kõrvits, Lembit Veevo, Igor Stravinski, Eric Whitacre ja teised. Koor lindistab koostöös elektroonilise muusika duoga Algorütmid albumile ka lisaloo, mille sõnade autor on Eesti punkansambil Junk Riot solist Vadim Ivanov ning muusika autor Sander Pehk. Kuigi esmapilgul võib tunduda, et plaadile tulevate laulude sõnad räägivad erinevatest asjadest – näkid, merekarbid, vaikus ja kodukandi kadakad – siis tegelikult moodustavad need lood ühtse terviku, mis räägib avastamist väärivast maailmast. Võimalus anda koorile hoogu Koor kogub hetkel toetust kahel ühisrahastuse platvormil – rahvusvaheline platvorm Indiegogo ja Eesti Hooandja. Kampaaniad on võimalus toetada koori nende esimese albumi väljaandmisel ning ühtlasi soetada album kiiremini ja soodsamalt kui see poodidesse jõuaks. Indiegogo kampaania vahendusel saadetakse albumit kõikjale maailmas olenemata asukohast. Indiegogo kampaania on üleval juuni keskpaigani: https://www.indiegogo.com/projects/estonian-chamber-choir-sireen-s-debut-album#/ Hooandja kampaania on üleval 2. juunini: http://www.hooandja.ee/projekt/kammernaiskoori-sireen-esikplaat-terra-incognita#tab-1-tab Eesti kammernaiskoor Sireen salvestab oma esimest albumit „Terra Incognita“, millele tuleb originaallooming Eesti uue põlvkonna andekatelt heliloojatelt ning parimad teosed juba tuntud Eesti heliloojatelt. Koor kogub hetkel toetust ühisrahastuse platvormidel Indiegogo ja Hooandja, et kuulajate abiga anda plaat välja oma viiendaks sünnipäevaks sellel sügisel. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Kammernaiskoor Sireen tutvustab noorte Eesti heliloojate loomingut

31. mail 2016

Eesti kammernaiskoor Sireen salvestab oma esimest albumit „Terra Incognita“, millele tuleb originaallooming Eesti uue põlvkonna andekatelt heliloojatelt ning parimad teosed juba tuntud Eesti heliloojatelt. Koor kogub hetkel toetust ühisrahastuse platvormidel Indiegogo ja Hooandja, et kuulajate abiga anda plaat välja oma viiendaks sünnipäevaks sellel sügisel.

Kammernaiskoor Sireen tutvustab noorte Eesti heliloojate loomingut

Kammernaiskoor Sireen on võrdlemisi uus fenomen Eesti koorimuusika maastikul, kelle eesmärk on anda hääl noortele Eesti heliloojatele ning teha koostööd erinevate muusikutega ka ¾anriteüleselt. Kahekümnest naisest koosnev koor on dirigentide Tiiu Sinipalu ja Ülle Tuisu juhtimisel toonud koorimuusika laiema kuulajaskonnani, tehes koostööd punkbändide ja elektroonilise muusika gruppidega eriti rahvusvahelise muusikafestivali Tallinn Music Week raames, kuid esinedes erinevates Eesti paikades ka iseseisvalt.

Koor saavutas suurema tuntuse kui nad alustasid koostööd Inglismaa punkbändiga The Membranes, kelle plaadiesitluskontsertidel tutvustasid koos bändi uut albumit „Dark Matter/Dark Energy" ning lindistasid ühissingli, millele valmistas remixi tuntud inglise filmihelilooja Clint Mansell, kes on teinud taustamuusika nt filmidele „Requiem for a Dream", „Black Swan" jt.

Sireeni esimene album „Terra Incognita"

Sireen jäädvustab oma esimesele albumile võrdlemisi erineva käekirjaga heliloojate loomingut, mis võimaldab näidata koori kogu võimekust. Albumile „Terra Incognita" tuleb kokku 19 lugu, sh originaallooming noortelt heliloojatelt Maria Kõrvits ja Sander Pehk ning parimad lood tuntud Eesti ja ka välismaistelt heliloojatelt Tõnu Kõrvits, Lembit Veevo, Igor Stravinski, Eric Whitacre ja teised.

Koor lindistab koostöös elektroonilise muusika duoga Algorütmid albumile ka lisaloo, mille sõnade autor on Eesti punkansambil Junk Riot solist Vadim Ivanov ning muusika autor Sander Pehk.

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et plaadile tulevate laulude sõnad räägivad erinevatest asjadest – näkid, merekarbid, vaikus ja kodukandi kadakad – siis tegelikult moodustavad need lood ühtse terviku, mis räägib avastamist väärivast maailmast.

Võimalus anda koorile hoogu

Koor kogub hetkel toetust kahel ühisrahastuse platvormil – rahvusvaheline platvorm Indiegogo ja Eesti Hooandja. Kampaaniad on võimalus toetada koori nende esimese albumi väljaandmisel ning ühtlasi soetada album kiiremini ja soodsamalt kui see poodidesse jõuaks. Indiegogo kampaania vahendusel saadetakse albumit kõikjale maailmas olenemata asukohast.

Indiegogo kampaania on üleval juuni keskpaigani:

https://www.indiegogo.com/projects/estonian-chamber-choir-sireen-s-debut-album#/

Hooandja kampaania on üleval 2. juunini:

http://www.hooandja.ee/projekt/kammernaiskoori-sireen-esikplaat-terra-incognita#tab-1-tab

Kammernaiskoor Sireen tutvustab noorte Eesti heliloojate loomingut Eesti kammernaiskoor Sireen salvestab oma esimest albumit „Terra Incognita“, millele tuleb originaallooming Eesti uue põlvkonna andekatelt heliloojatelt ning parimad teosed juba tuntud Eesti heliloojatelt. Koor kogub hetkel toetust ühisrahastuse platvormidel Indiegogo ja Hooandja, et kuulajate abiga anda plaat välja oma viiendaks sünnipäevaks sellel sügisel.
Kammernaiskoor Sireen tutvustab noorte Eesti heliloojate loomingut
Eriti tuleb eelis välja MTÜ kodulehtede loomine kohta ja nüüd leidsin. Teiste materjalide, peale tekstilise kodulehe valmistamine professionaalselt ja selle kõrval staatilist lahendust täielikuks ülevaateks mugava kodulehtede arendamine asjatundjatelt www.aara.ee mida tasuks galerii veebilehtede valmistamine mõistlikult tellimiseks kasutada aga lisavõimalustega veebilehtede loomine viimistletult saab kiiresti tööle.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: