Teeme Ära kutsub kõiki Eesti sõpru kampaaniale õlga alla panema

Alustasime veebruari alguses Indiegogo platvormis ühisrahastuse kampaaniaga, millega kogume tuge 150 riiki koristuspäeva eestvedajate leidmiseks ning nende koolitamiseks.

Nende inimeste leidmine on ülioluline – nemad peavad olema võimelised korraldama oma riigis enneolematu kodanikualgatuse, mis tooks prügi koristama tuhanded ja sajad tuhanded inimesed. Selleks on vaja leida hea kontaktivõrgustikuga kogenud ambitsioonikaid inimesi, kellel on keskmisest suurem missioonitunne. Palun aidake sõna levitada ja tulge meile appi. World Cleanup Day 2018 projekti saab toetada mitmel moel. Kõige hõlpsam võimalus on teha annetus: www.indiegogo.com/letsdoitworld Ka väike toetus suureks on abiks. Aidake meil sõnumit levitada: kutsu kolleege, sõpru ja koostööpartnereid samuti toetama. Aidake meil leida teisi potentsiaalseid kaasamõtlejaid. Ootame väga häid kontakte ja soovitusi ning vabatahtlikke, kellel on suurürituste korraldamise kogemus. Üleilmse koristuspäeva neli sammu Esiteks otsime me selle aktsiooni eestvedajaid ja toetajaid üle maailma. Need on inimesed ja organisatsioonid, kes aitavad erinevates riikides korraldada üleriigilisi suuri koristuskampaaniaid. Teiseks loome unikaalse prügikaardistuse tarkvara, millega kaardistada ära maailma prügi. Kolmandaks viime üheskoos läbi ülemaailmse koristuspäeva, mis toimub 8. septembril 2018. Kõik eelnevad tegevused on vajalikud selleks, et tuua kokku organisatsioonid, eksperdid ja visionäärid üle maailma, et panna kokku jätkusuutlik strateegia selleks, et maailm ka puhtana püsiks. Lõpetuseks lisan ühe tõeliselt emotsionaalse ja inspireeriva TEDx video, mis  räägib loo sellest, mida ja miks me teha soovime: https://www.youtube.com/watch?v=faJp_4XQ9dQ Kui teil on küsimusi, siis palun kontakteeruge meie partnerlussuhete juhi Kadi Kengiga ( kadi[No SpaM]@letsdoitworld.org ; +372 5832 9472). Alustasime veebruari alguses Indiegogo platvormis ühisrahastuse kampaaniaga, millega kogume tuge 150 riiki koristuspäeva eestvedajate leidmiseks ning nende koolitamiseks. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Teeme Ära kutsub kõiki Eesti sõpru kampaaniale õlga alla panema

21. märtsil 2016

Alustasime veebruari alguses Indiegogo platvormis ühisrahastuse kampaaniaga, millega kogume tuge 150 riiki koristuspäeva eestvedajate leidmiseks ning nende koolitamiseks.

Teeme Ära kutsub kõiki Eesti sõpru kampaaniale õlga alla panema

Nende inimeste leidmine on ülioluline – nemad peavad olema võimelised korraldama oma riigis enneolematu kodanikualgatuse, mis tooks prügi koristama tuhanded ja sajad tuhanded inimesed. Selleks on vaja leida hea kontaktivõrgustikuga kogenud ambitsioonikaid inimesi, kellel on keskmisest suurem missioonitunne.

Palun aidake sõna levitada ja tulge meile appi.
World Cleanup Day 2018 projekti saab toetada mitmel moel.
Kõige hõlpsam võimalus on teha annetus: www.indiegogo.com/letsdoitworld
Ka väike toetus suureks on abiks.
Aidake meil sõnumit levitada: kutsu kolleege, sõpru ja koostööpartnereid samuti toetama.
Aidake meil leida teisi potentsiaalseid kaasamõtlejaid. Ootame väga häid kontakte ja soovitusi ning vabatahtlikke, kellel on suurürituste korraldamise kogemus.

Üleilmse koristuspäeva neli sammu

Esiteks otsime me selle aktsiooni eestvedajaid ja toetajaid üle maailma. Need on inimesed ja organisatsioonid, kes aitavad erinevates riikides korraldada üleriigilisi suuri koristuskampaaniaid.

Teiseks loome unikaalse prügikaardistuse tarkvara, millega kaardistada ära maailma prügi.
Kolmandaks viime üheskoos läbi ülemaailmse koristuspäeva, mis toimub 8. septembril 2018.

Kõik eelnevad tegevused on vajalikud selleks, et tuua kokku organisatsioonid, eksperdid ja visionäärid üle maailma, et panna kokku jätkusuutlik strateegia selleks, et maailm ka puhtana püsiks.


Lõpetuseks lisan ühe tõeliselt emotsionaalse ja inspireeriva TEDx video, mis  räägib loo sellest, mida ja miks me teha soovime: https://www.youtube.com/watch?v=faJp_4XQ9dQ


Kui teil on küsimusi, siis palun kontakteeruge meie partnerlussuhete juhi Kadi Kengiga ( ; +372 5832 9472).

Teeme Ära kutsub kõiki Eesti sõpru kampaaniale õlga alla panema Alustasime veebruari alguses Indiegogo platvormis ühisrahastuse kampaaniaga, millega kogume tuge 150 riiki koristuspäeva eestvedajate leidmiseks ning nende koolitamiseks.
Teeme Ära kutsub kõiki Eesti sõpru kampaaniale õlga alla panema
Minu arvates on soodsa veebilehe valmistus asjatundjatelt kui läheb korda. Olen alatasa täheldanud arusaadava veebilehtede tegemine ega pole kivisse raiutud ülimalt kodulehtede tegemine kaasaegselt www.aara.ee reaalselt kasutatav organisatsioonile kodulehe tegemine mille poolest kindlasti tasub tellida väiksema kodulehtede tegemine asjatundjaid kaasates.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: