Kaljurand: Austraalia eestlaste seltsitegevus on väga hinnatud

Välisminister Marina Kaljurand tunnustas Sydneys Eesti Majas kohtumisel kohalike eestlastega Austraalia Eesti Majade ja Seltside tegevust eestluse säilitamisel ning Eesti tutvustamisel.

Foto: Aune VetikAastakümnete jooksul on Eesti Majad ja Seltsid õpetanud lastele laulu ja rahvatantsu, Eesti keelt ja kultuuri ning tähistanud Eesti tähtpäevi. „Teie töö meie kultuuri ja traditsioonide säilitamisel on hindamatu väärtusega," lausus välisminister Kaljurand. Austraalias on Eesti suuruselt kuues väliseestlaste kogukond maailmas, hinnanguliselt elab riigis 10 000 eestlast. Sydney Eesti Maja tutvustas välisministrile oma tegevust ning alates 1952. aastast tegutsevat arhiivi, kuhu on koodantud unikaalne materjal Austraaliasse jõudnud eestlaste lugudega. Kaljuranna sõnul on Austraalia eestlastele erilise tähendusega maa, mis on pakkunud turvalist varjupaika tuhandetele eestlastele pärast Teist Maailmasõda ning on täna populaarne sihtriik noortele, kes soovivad ajutiselt välismaal elada ja töötada. „Lisaks tihedatele inimestevahelistele kontaktidele on Eestil ja Austraalial ühised väärtused ning vaated nii välis- kui ka kaubanduspoliitikas," lisas Kaljurand. Välisminister Kaljurand andis Eesti aukonsulile Perthis Anu van Hattemile üle välisministeeriumi teenetemärgi tunnustuseks tema tegevuse eest keeruliste konsulaarabi juhtumite lahendamisel. Samuti andis Kaljurand üle aukonsuli patendi uuele Eesti aukonsulile Melbourne'is Lembit Villem Marderile. VÄLISMINISTEERIUMI AVALIKE SUHETE OSAKOND Välisminister Marina Kaljurand tunnustas Sydneys Eesti Majas kohtumisel kohalike eestlastega Austraalia Eesti Majade ja Seltside tegevust eestluse säilitamisel ning Eesti tutvustamisel. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Kaljurand: Austraalia eestlaste seltsitegevus on väga hinnatud

2. märtsil 2016

Välisminister Marina Kaljurand tunnustas Sydneys Eesti Majas kohtumisel kohalike eestlastega Austraalia Eesti Majade ja Seltside tegevust eestluse säilitamisel ning Eesti tutvustamisel.

Kaljurand: Austraalia eestlaste seltsitegevus on väga hinnatud
Foto: Aune Vetik

Aastakümnete jooksul on Eesti Majad ja Seltsid õpetanud lastele laulu ja rahvatantsu, Eesti keelt ja kultuuri ning tähistanud Eesti tähtpäevi. „Teie töö meie kultuuri ja traditsioonide säilitamisel on hindamatu väärtusega," lausus välisminister Kaljurand. Austraalias on Eesti suuruselt kuues väliseestlaste kogukond maailmas, hinnanguliselt elab riigis 10 000 eestlast.

Sydney Eesti Maja tutvustas välisministrile oma tegevust ning alates 1952. aastast tegutsevat arhiivi, kuhu on koodantud unikaalne materjal Austraaliasse jõudnud eestlaste lugudega.

Kaljuranna sõnul on Austraalia eestlastele erilise tähendusega maa, mis on pakkunud turvalist varjupaika tuhandetele eestlastele pärast Teist Maailmasõda ning on täna populaarne sihtriik noortele, kes soovivad ajutiselt välismaal elada ja töötada. „Lisaks tihedatele inimestevahelistele kontaktidele on Eestil ja Austraalial ühised väärtused ning vaated nii välis- kui ka kaubanduspoliitikas," lisas Kaljurand.

Välisminister Kaljurand andis Eesti aukonsulile Perthis Anu van Hattemile üle välisministeeriumi teenetemärgi tunnustuseks tema tegevuse eest keeruliste konsulaarabi juhtumite lahendamisel.

Samuti andis Kaljurand üle aukonsuli patendi uuele Eesti aukonsulile Melbourne'is Lembit Villem Marderile.

VÄLISMINISTEERIUMI AVALIKE SUHETE OSAKOND

Kaljurand: Austraalia eestlaste seltsitegevus on väga hinnatud Välisminister Marina Kaljurand tunnustas Sydneys Eesti Majas kohtumisel kohalike eestlastega Austraalia Eesti Majade ja Seltside tegevust eestluse säilitamisel ning Eesti tutvustamisel.
Kaljurand: Austraalia eestlaste seltsitegevus on väga hinnatud
Eriti tuleb eelis välja lehe tegemine kohta kirjutatud. Meistritööna ajastatud veebilehe loomine mis annab alati eelise, põnevalt kodulehe arendamine kujunduslikult kodulehe tegija aara.ee viidatud lehel on asjaliku kodulehtede loomine optimeeritult on samavõrd toimetatav midagi samavõrd kaalukat kui on webilehe tegemine viimistletult sest sarnasel teemal ka korralik veebilehtede valmistamine kaasaegselt väga hea pakkumine.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: