XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS

ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016

ÄRGE UNUSTAGE MEIE SUURPIDUSTUSI XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016 Tulge ja nautige viis päeva ilusas Adelaide'i linnas, kus kõik on käepärast - ilusad rannad, veinikeldrid ja väga sõbralikud kohalikud kaasmaalased! Eesti Päevade üritused toimuvad peamiselt Adelaide Eesti Majas, kus on ka Eesti Päevade kestel avatud kohvik - restoran ja Eesti Maja baar. Me oleme uhked, et koostöös Sõrve laagriga on meil võimalus teile pakkuda Hanna-Liina Võsa esinemist Eesti Päevadel. Hanna-Liina on tõsises mõttes Eesti muusika superstaar. Tema saavutused tööpõllul nii Eestis kui mujal maailmas on esmaklassilised - tema resume täidaks mitu lehekülge. Avanenud on ka võimalus pakkuda Mart Kivastiku kirjutatud ja lavastatud näidendit "Gunn, Gunn, vana ...", kus esinevad tuntud Draamateatri näitlejad Tõnu Oja ja Tiit Sukk. Üllatusena loodame teile pakkuda 8-liikmelise noorte muusikute kontserti (vanuses 8-16), kes esinesid edukalt eelmisel aastal USA Lääneranniku Eesti Päevadel ja Torontos. Kavasse on põimitud pidulik jumalateenistus, Eesti Päevade avamine, kunsti - ja käsitöö näitus, ühendatud rahvatantsu, kooride ja solistide esinemine, spordi pealelõuna, golf ning lastepidu. Juurde on lisatud endiste gaidide/skautide ja sportlaste kokkutulek. Arvestades, et peaaegu kõik meie endised noored kuulusid nende ridadesse, siis võib oodata huvitavat pealelõunat ja mälestuste vahetamist. Ei tohi unustada meie avapidu ja vana-aasta pidu. Mõlemad kavad on viimistletud, täis üllatusi ja olete oodatud külalised. Kohtume Adelaide'is! ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016 suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS

19. veebr. 2016

ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016

XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS

ÄRGE UNUSTAGE MEIE SUURPIDUSTUSI

XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS

ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016

Tulge ja nautige viis päeva ilusas Adelaide'i linnas, kus kõik on käepärast - ilusad rannad, veinikeldrid ja väga sõbralikud kohalikud kaasmaalased!

Eesti Päevade üritused toimuvad peamiselt Adelaide Eesti Majas, kus on ka Eesti Päevade kestel avatud kohvik - restoran ja Eesti Maja baar.

Me oleme uhked, et koostöös Sõrve laagriga on meil võimalus teile pakkuda Hanna-Liina Võsa esinemist Eesti Päevadel. Hanna-Liina on tõsises mõttes Eesti muusika superstaar. Tema saavutused tööpõllul nii Eestis kui mujal maailmas on esmaklassilised - tema resume täidaks mitu lehekülge.

Avanenud on ka võimalus pakkuda Mart Kivastiku kirjutatud ja lavastatud näidendit "Gunn, Gunn, vana ...", kus esinevad tuntud Draamateatri näitlejad Tõnu Oja ja Tiit Sukk.

Üllatusena loodame teile pakkuda 8-liikmelise noorte muusikute kontserti (vanuses 8-16), kes esinesid edukalt eelmisel aastal USA Lääneranniku Eesti Päevadel ja Torontos.

Kavasse on põimitud pidulik jumalateenistus, Eesti Päevade avamine, kunsti - ja käsitöö näitus, ühendatud rahvatantsu, kooride ja solistide esinemine, spordi pealelõuna, golf ning lastepidu.

Juurde on lisatud endiste gaidide/skautide ja sportlaste kokkutulek. Arvestades, et peaaegu kõik meie endised noored kuulusid nende ridadesse, siis võib oodata huvitavat pealelõunat ja mälestuste vahetamist.

Ei tohi unustada meie avapidu ja vana-aasta pidu. Mõlemad kavad on viimistletud, täis üllatusi ja olete oodatud külalised. Kohtume Adelaide'is!

XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS ADELAIDE 27.-31. DETSEMBER 2016
XXVI EESTI PÄEVAD AUSTRAALIAS
Paljud tuttavad on soovitanud tervikliku kodulehtede loomine pakub siiski palju funktsionaalsusi. Netis tuleb tähelepanu pöörata efektiivse veebilehe valmistamine poolest konkurentsis esile tasub lugeda veebilehe koostamine optimeeritult leht www.aara.ee leidlikult lahendatud lihtne veebilehe koostamine tellimiseks vajalik info ning selle juures on kodulehtede valmistamine ja töötab kõigil platvormidel.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: