Algab kollektiivide registreerumine 2017. aasta XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään”

Tänasest alates saavad laste ja noorte kollektiivid, kes soovivad osaleda 2017. aasta noorte laulu- ja tantsupeol end peole registreerida. Esimest korda otsitakse tantsupeo peaesinejaid üle-eestilise avatud konkursiga.

XII noorte laulu- ja tantsupeole registreerimine toimub laste ja noorte kollektiividele 19. jaanuarist kuni 22. veebruarini. Selleks tuleb kollektiivi ühel esindajal täita laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris kollektiivi nimel taotlus aadressil register.laulupidu.ee. Laulupidu tõstab esile uue põlvkonna heliloojate loomingu, ning kogemustega dirigentide kõrval saavad oma esimese laulupeo kogemuse ka mitmed noored dirigendid. Korraldajate sõnul on noorte laulu- ja tantsupeo teema "Mina jään" otsekui allkiri, mis seob meid oma juurtega, ükskõik kuhu elutee meid maailmas ka viib. See on põlvest-põlve hoitud vaimne ja väärtuspõhine side Eestiga, mis sügaval südames meid ikka siia tagasi kisub. Tantsupeol etendatav lugu kannab edasi igikestvaid väärtusi. "Lavastuse teljeks on meie põhjamaisele loodusele iseloomulik aastaaegade vaheldumine ja peategelaste – vanaisa ja noorte – jutustus kullakera hoidmisest," selgitas tantsupeo pealavastaja Margus Toomla. "Soovime jutustada südamliku ja selge loo, mis peidab endas pärimuse väärtustamise ja hoidmise, vastutuse võtmise ja eluringi katkematuse kandmise teemasid," lisas ta. Esimest korda on toimumas üle-eestiline konkurss tantsupeo lavastuse peategelaste leidmiseks. Neiud ja noormehed saavad end alates tänasest konkursile registreerida leheküljel www.laulupidu.ee Noorte laulupeo peadirigendiks on Heli Jürgenson, tantsupeo pealavastajaks on Margus Toomla. XII noorte laulu ja tantsupidu toimub 30. juuni - 2. juuli 2017 Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil. Lisainfo peo kohta: www.laulupidu.ee Tänasest alates saavad laste ja noorte kollektiivid, kes soovivad osaleda 2017. aasta noorte laulu- ja tantsupeol end peole registreerida. Esimest korda otsitakse tantsupeo peaesinejaid üle-eestilise avatud konkursiga. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Algab kollektiivide registreerumine 2017. aasta XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään”

19. jaan. 2016

Tänasest alates saavad laste ja noorte kollektiivid, kes soovivad osaleda 2017. aasta noorte laulu- ja tantsupeol end peole registreerida. Esimest korda otsitakse tantsupeo peaesinejaid üle-eestilise avatud konkursiga.

XII noorte laulu- ja tantsupeole registreerimine toimub laste ja noorte kollektiividele 19. jaanuarist kuni 22. veebruarini. Selleks tuleb kollektiivi ühel esindajal täita laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris kollektiivi nimel taotlus aadressil register.laulupidu.ee.

Laulupidu tõstab esile uue põlvkonna heliloojate loomingu, ning kogemustega dirigentide kõrval saavad oma esimese laulupeo kogemuse ka mitmed noored dirigendid. Korraldajate sõnul on noorte laulu- ja tantsupeo teema "Mina jään" otsekui allkiri, mis seob meid oma juurtega, ükskõik kuhu elutee meid maailmas ka viib. See on põlvest-põlve hoitud vaimne ja väärtuspõhine side Eestiga, mis sügaval südames meid ikka siia tagasi kisub.

Tantsupeol etendatav lugu kannab edasi igikestvaid väärtusi. "Lavastuse teljeks on meie põhjamaisele loodusele iseloomulik aastaaegade vaheldumine ja peategelaste – vanaisa ja noorte – jutustus kullakera hoidmisest," selgitas tantsupeo pealavastaja Margus Toomla. "Soovime jutustada südamliku ja selge loo, mis peidab endas pärimuse väärtustamise ja hoidmise, vastutuse võtmise ja eluringi katkematuse kandmise teemasid," lisas ta. Esimest korda on toimumas üle-eestiline konkurss tantsupeo lavastuse peategelaste leidmiseks. Neiud ja noormehed saavad end alates tänasest konkursile registreerida leheküljel www.laulupidu.ee

Noorte laulupeo peadirigendiks on Heli Jürgenson, tantsupeo pealavastajaks on Margus Toomla. XII noorte laulu ja tantsupidu toimub 30. juuni - 2. juuli 2017 Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil.

Lisainfo peo kohta: www.laulupidu.ee

Algab kollektiivide registreerumine 2017. aasta XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään” Tänasest alates saavad laste ja noorte kollektiivid, kes soovivad osaleda 2017. aasta noorte laulu- ja tantsupeol end peole registreerida. Esimest korda otsitakse tantsupeo peaesinejaid üle-eestilise avatud konkursiga.
Algab kollektiivide registreerumine 2017. aasta XII noorte laulu- ja tantsupeole “Mina jään”
Eriti tuleb eelis välja kodulehe tegemine kui läheb korda. Optimeeritult peaks olema veebilehtede valmistamine asjatundjatelt seda parem on tulemus järjekorras asjalik veebilehtede valmistus http://www.aara.ee/Teenusetutvustuste_veebilehekulgede_valmistamine_o_42-10#vi suurema külastatavusega lakoonilise kodulehe tegemine odavalt siis firmast, lisaks kõigele on veebilehtede tegemine põhjalikult siis saab tehtud õigeks ajaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: