Eesti saatkond Londonis võtab kodanikke vastu uuel aadressil

Eesti saatkond Londonis kolib uude vastrenoveeritud hoonesse ja hakkab alates 3. augustist konsulaarteenuste osutamiseks kodanikke vastu võtma uuel aadressil 44 Queen’s Gate Terrace.

Foto: Eesti saatkond Londonis Suursaadik Lauri Bambuse sõnul oli üks peamisi põhjusi, miks otsustati uude saatkonnahoonesse kolida, vajadus pakkuda Suurbritannias elavatele ja töötavatele Eesti kodanikele paremaid konsulaarteenuseid. „Uue hoone avaramad ruumid muudavad konsulaarvastuvõtu palju mugavamaks. Samuti võimaldavad uued ruumid vajadusel tööd teha lisakonsulil, et inimeste teenindamine oleks veelgi kiirem ja sujuvam," märkis Bambus. Suursaadik kinnitas, et Londoni saatkonna üks olulisi prioriteete on pakkuda inimestele kiireid ja kvaliteetseid konsulaarteenuseid. „Loodame, et kolimise tõttu ei teki suuremaid katkestusi kodanike abistamisel ning inimesed leiavad meid uuelt aadressilt kenasti üles," sõnas ta. Suursaadik lisas, et info Londoni saatkonna uue aadressi kohta jääb ülesse vana hoone ees olevale infotahvlile. Kogu vajaliku kontaktinfo leiab saatkonna kodulehelt www.london.vm.ee. Teeme teavitustööd ka kohaliku eestlaste ajalehe, infolistide ja sotsiaalmeedia vahendusel. „Uue saatkonnahoone pidulik avamine toimub 2015. aasta sügisel," ütles Bambus. Saatkonna uue hoone jaoks osteti maja Londoni Kensingtoni ja Chelsea'i linnaosas 2007. aastal ning renoveerimistöödega alustati 2014. aasta varasuvel. Tänav, kus uus saatkond paikneb, rajati aastatel 1851–1855 ja maja ise ehitati aastatel 1859–1860. Queen's Gate Terrace oli üks tänavaid uues kvartalis, mis ehitati Londonis 1851. aastal toimunud suure maailmanäituse jaoks. Kvartali arendajaks oli William Jackson. Maja esindab 19. sajandi keskpaigale iseloomulikku viktoriaanlikku arhitektuuristiili ja on muinsuskaitse all. Hoone renoveerimistöid toestas MY Construction & Carpentry Ltd. Maja arhitektuuriline lahendus on tehtud Pelle-Sten Viiburgi poolt arhitektuuribüroost Doomino Arhitektid OÜ ning sisekujundus Margit Arguse, Margit Aule ja Kaur Käärma poolt arhitektuuribüroost KAOS Arhitektid OÜ. Valgusdisainer on Priit Tiimus Tipriit Valgusdisain OÜst ja maja kaunistavate lühtrite looja on Margus Triibmann OÜst Keha3. Hoone sisekujunduselementidel kasutatud fotod on teinud Arne Ader OÜst Loodusmees. VÄLISMINISTEERIUM Eesti saatkond Londonis kolib uude vastrenoveeritud hoonesse ja hakkab alates 3. augustist konsulaarteenuste osutamiseks kodanikke vastu võtma uuel aadressil 44 Queen’s Gate Terrace. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti saatkond Londonis võtab kodanikke vastu uuel aadressil

14. augustil 2015

Eesti saatkond Londonis kolib uude vastrenoveeritud hoonesse ja hakkab alates 3. augustist konsulaarteenuste osutamiseks kodanikke vastu võtma uuel aadressil 44 Queen’s Gate Terrace.

Eesti saatkond Londonis võtab kodanikke vastu uuel aadressil
Foto: Eesti saatkond Londonis

Suursaadik Lauri Bambuse sõnul oli üks peamisi põhjusi, miks otsustati uude saatkonnahoonesse kolida, vajadus pakkuda Suurbritannias elavatele ja töötavatele Eesti kodanikele paremaid konsulaarteenuseid. „Uue hoone avaramad ruumid muudavad konsulaarvastuvõtu palju mugavamaks. Samuti võimaldavad uued ruumid vajadusel tööd teha lisakonsulil, et inimeste teenindamine oleks veelgi kiirem ja sujuvam," märkis Bambus.

Suursaadik kinnitas, et Londoni saatkonna üks olulisi prioriteete on pakkuda inimestele kiireid ja kvaliteetseid konsulaarteenuseid. „Loodame, et kolimise tõttu ei teki suuremaid katkestusi kodanike abistamisel ning inimesed leiavad meid uuelt aadressilt kenasti üles," sõnas ta. Suursaadik lisas, et info Londoni saatkonna uue aadressi kohta jääb ülesse vana hoone ees olevale infotahvlile. Kogu vajaliku kontaktinfo leiab saatkonna kodulehelt www.london.vm.ee. Teeme teavitustööd ka kohaliku eestlaste ajalehe, infolistide ja sotsiaalmeedia vahendusel. „Uue saatkonnahoone pidulik avamine toimub 2015. aasta sügisel," ütles Bambus.

Saatkonna uue hoone jaoks osteti maja Londoni Kensingtoni ja Chelsea'i linnaosas 2007. aastal ning renoveerimistöödega alustati 2014. aasta varasuvel. Tänav, kus uus saatkond paikneb, rajati aastatel 1851–1855 ja maja ise ehitati aastatel 1859–1860. Queen's Gate Terrace oli üks tänavaid uues kvartalis, mis ehitati Londonis 1851. aastal toimunud suure maailmanäituse jaoks. Kvartali arendajaks oli William Jackson. Maja esindab 19. sajandi keskpaigale iseloomulikku viktoriaanlikku arhitektuuristiili ja on muinsuskaitse all.

Hoone renoveerimistöid toestas MY Construction & Carpentry Ltd. Maja arhitektuuriline lahendus on tehtud Pelle-Sten Viiburgi poolt arhitektuuribüroost Doomino Arhitektid OÜ ning sisekujundus Margit Arguse, Margit Aule ja Kaur Käärma poolt arhitektuuribüroost KAOS Arhitektid OÜ. Valgusdisainer on Priit Tiimus Tipriit Valgusdisain OÜst ja maja kaunistavate lühtrite looja on Margus Triibmann OÜst Keha3. Hoone sisekujunduselementidel kasutatud fotod on teinud Arne Ader OÜst Loodusmees.

VÄLISMINISTEERIUM

Eesti saatkond Londonis võtab kodanikke vastu uuel aadressil Eesti saatkond Londonis kolib uude vastrenoveeritud hoonesse ja hakkab alates 3. augustist konsulaarteenuste osutamiseks kodanikke vastu võtma uuel aadressil 44 Queen’s Gate Terrace.
Eesti saatkond Londonis võtab kodanikke vastu uuel aadressil
Pole palju aega möödunud, kui soodne veebilehe loomine siis tasub otsida tegija. Lepingu sõlmimiseks klubi veebilehe tegemine samavõrd tähtis nagu visiitkaartki lisaks ka ettevõtte veebilehtede loomine http://www.aara.ee/Kodulehe_tegemine mis pakub põnevat mugava veebilehtede uuendamine ja vajalik on see kindlasti tasub tellida paari lehega kodulehe valmistamine odavalt tasakaalustatult tähtis.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: