ÜEKN annab Margot ja Herbert Linna Fondi haldamise Eesti Üliõpilaste Toetusfondile

Pea 20 aastat tagasi sai Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu Margot M. ja Herbert R. Linna päranduse. Testament nägi ette, et päranduse põhikapital jääks igaveseks investeeritud ja selle sissetulekutest saaks iga aasta toetada eesti päritoluga õpilaste ülikoolis õppimise kulusid nii Eestis kui mujal maailmas. Ja nii aastast 1994 kuni 2013 aastani on ÜEKN iga aasta pea 40-le tublile üliõpilasele andnud välja Linna stipendiumi.

Selleks, et kindlustada Margot ja Herbert Linna päranduse jätkuv otstarbekohane kasutamine, otsustasid ÜEKN ja EÜT, et on mõttekas kanda Linna Fond Eesti Üliõpilaste Toetusfondile haldamiseks üle. Eesti Üliõpilaste Teotusfond USAs, mis on tegutsenud aastast 1950, mille ainueesmärk on eesti päritoluga üliõpilaste kõrghariduse saamise toetamine, on suutnud ajale vastu seista ning oma juhtkonda uusi ja hakkajaid liikmeid kaasata. Kui EÜT oma algus aastatel suutis abistada hariduse omandamist vaid laenude andmise näol, siis tänaseks on EÜT kasvanud ning tugevnenud selliseks , et lisaks iga aastaselt üle 150 üliõpilase jätkuvale abistamisele, on hakatud välja andma ka spetsialistidele mõeldud ametiala täiendamise stipendiumit ning organisatsioonidele haridusliku projekti läbiviimise stipendiumit. Peale EÜT juhatuse koosoleku lõpetamist toimuski 6. juunil Epp ja Maano Millese kodus pidulik Margot ja Herbert Linna päranduse EÜT fondile üle andmine. ÜEKN´i poolt esindasid laekur ja hooldaja Jaak Juhansoo ning stipendiumi komisjoni esimees ja hooldaja Ülo Anson, EÜT poolt kirjutasid kahepoolsele kokkuleppele alla EÜT esinaine Mari Teedla ja abiesimees Maano Milles. Vaatamata sellele, et Linna Fond on muutnud oma haldajat ja on tänaseks Eesti Üliõpilaste Toetusfondi juures, on nüüd kindlustatud, et Linna Fond jääb ka edaspidi eesti päritoluga üliõpilaste haridustee jätkuvaks iga aastaseks toetajaks. Lisainformatsioon: Educ[No SpaM]ationUSA@ttu.ee   Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu Pea 20 aastat tagasi sai Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu Margot M. ja Herbert R. Linna päranduse. Testament nägi ette, et päranduse põhikapital jääks igaveseks investeeritud ja selle sissetulekutest saaks iga aasta toetada eesti päritoluga õpilaste ülikoolis õppimise kulusid nii Eestis kui mujal maailmas. Ja nii aastast 1994 kuni 2013 aastani on ÜEKN iga aasta pea 40-le tublile üliõpilasele andnud välja Linna stipendiumi. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

ÜEKN annab Margot ja Herbert Linna Fondi haldamise Eesti Üliõpilaste Toetusfondile

27. juunil 2015

Pea 20 aastat tagasi sai Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu Margot M. ja Herbert R. Linna päranduse. Testament nägi ette, et päranduse põhikapital jääks igaveseks investeeritud ja selle sissetulekutest saaks iga aasta toetada eesti päritoluga õpilaste ülikoolis õppimise kulusid nii Eestis kui mujal maailmas. Ja nii aastast 1994 kuni 2013 aastani on ÜEKN iga aasta pea 40-le tublile üliõpilasele andnud välja Linna stipendiumi.

Selleks, et kindlustada Margot ja Herbert Linna päranduse jätkuv otstarbekohane kasutamine, otsustasid ÜEKN ja EÜT, et on mõttekas kanda Linna Fond Eesti Üliõpilaste Toetusfondile haldamiseks üle. Eesti Üliõpilaste Teotusfond USAs, mis on tegutsenud aastast 1950, mille ainueesmärk on eesti päritoluga üliõpilaste kõrghariduse saamise toetamine, on suutnud ajale vastu seista ning oma juhtkonda uusi ja hakkajaid liikmeid kaasata. Kui EÜT oma algus aastatel suutis abistada hariduse omandamist vaid laenude andmise näol, siis tänaseks on EÜT kasvanud ning tugevnenud selliseks , et lisaks iga aastaselt üle 150 üliõpilase jätkuvale abistamisele, on hakatud välja andma ka spetsialistidele mõeldud ametiala täiendamise stipendiumit ning organisatsioonidele haridusliku projekti läbiviimise stipendiumit.

Peale EÜT juhatuse koosoleku lõpetamist toimuski 6. juunil Epp ja Maano Millese kodus pidulik Margot ja Herbert Linna päranduse EÜT fondile üle andmine. ÜEKN´i poolt esindasid laekur ja hooldaja Jaak Juhansoo ning stipendiumi komisjoni esimees ja hooldaja Ülo Anson, EÜT poolt kirjutasid kahepoolsele kokkuleppele alla EÜT esinaine Mari Teedla ja abiesimees Maano Milles.

Vaatamata sellele, et Linna Fond on muutnud oma haldajat ja on tänaseks Eesti Üliõpilaste Toetusfondi juures, on nüüd kindlustatud, et Linna Fond jääb ka edaspidi eesti päritoluga üliõpilaste haridustee jätkuvaks iga aastaseks toetajaks. Lisainformatsioon:

 

Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu

ÜEKN annab Margot ja Herbert Linna Fondi haldamise Eesti Üliõpilaste Toetusfondile Pea 20 aastat tagasi sai Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu Margot M. ja Herbert R. Linna päranduse. Testament nägi ette, et päranduse põhikapital jääks igaveseks investeeritud ja selle sissetulekutest saaks iga aasta toetada eesti päritoluga õpilaste ülikoolis õppimise kulusid nii Eestis kui mujal maailmas. Ja nii aastast 1994 kuni 2013 aastani on ÜEKN iga aasta pea 40-le tublile üliõpilasele andnud välja Linna stipendiumi.
ÜEKN annab  Margot ja Herbert Linna Fondi haldamise Eesti Üliõpilaste Toetusfondile
Olen kuulnud paljusid paari lehega kodulehe tegemine asjatundjatelt siis tasub põhjalikumalt vaadata. Miks mitte asuda kodulehe valmistamine põhjalikult tegemine on haruldane kunst, vahedalt efektiivse veebilehe valmistamine aara.ee disainerid miks mitte vaadata kodulehtede valmistamine firmadele siis firmast, juhul kui MTÜ veebilehe valmistamine seda artiklit tasub lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: