Lääneranniku Eesti Päevadeni on jäänud vähem kui 100 päeva

Maalilises Whistleri linnakeses peetav üritus toimub ajavahemikus 5.-9.august 2015. Oodata on palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja muusikuid otse Eestist – Noorkuu, Saaremaa meeskoor, Rahvusooper Estonia solistid, Vanemuise balletiteatri tantsijad, Justament, Võlukeeled jpt.

Tulevastes artiklites kirjutame neist toredatest esinejatest pikemalt, niiet hoidke silmad lahti! Lisaks ei puudu ka meie kohalikud lemmikud – The Puus Brothers bänd, Teose-Tork bänd, Vancouveri rahvatantsugrupp Kilplased ja mitmed teised. Whistlerisse saamine on lihtne. Linnake asub Vancouverist 125km põhjas ning sinna viib hingematvalt kaunite vaadetega pikitud Sea-to-Sky (merest taevani) maantee. Vancouveri rahvusvahelisest lennujaamast väljuvad bussid Whistlerisse mitu korda päevas. Täpsema info saamiseks külastage meie veebilehte lep2015.com. Stiilseima variandina on võimalik lennujaamast tellida limusiin – mida rohkem reisijaid, seda soodsam hind lõpuks tuleb. Kes soovib aga midagi erilist ja meeldejäävat, siis Vancouveri kesklinna sadamast on võimalik vesilennukiga otse Green Lake järvele lennata. Lisaks LEPi üritustele pakub Whistler hoolimata aastaajast väga palju vabaaja veetmise võimalusi nii noorele kui vanale. Sõitke jalgrattaga maalilistel mägiteedel või kihutage alla Whistleri mäekülgedel olevatelt mägirattaradadelt; matkake mägedes; suusatage või lumelauatage liustikul (jah, ka keset suve) või proovige järele juulis 2015 avatav Põhja-Ameerika pikim (2km) trosslaskumisrada Whistleri ja Blackcombi mägede vahel! Mida hing veel tahta oskaks. Tulge kogu perega! Lisaks juba olemasolevatele tegevustele on LEPi meeskond töötanud välja programmi, mis peaks noorematele festivalikülalistele kindlasti meeldima. Need üritused aitavad Põhja-Ameerika noortel Eesti noortega paremini tutvust teha. Ja nagu me LEP-veteranidena teame, just sellistel üritustel luuakse sõprussuhteid, mis võivad kesta terve elu. Neile, kel pole võimalik Whistlerisse sõita, on meil pakkuda midagi erilist. Pühapäeval, 9.augustil toome tükikese festivali Whistlerist otse Vancouverisse. Kell 11 Püha Peetri Kirikus/Meie Kodus toimuval jumalateenistusel esinevad Helen Lokuta ja René Eespere. Laiemale Vancouveri publikule on LEP2015 korraldanud koorikontserdi UBC Chan Centre keskuses, kus esinevad Põhja-Ameerika koorid koos Eestist külla tulevate kooridega. Tulge kohale juba enne festivali, et võtta viimast Whistleri suvehooaja matkapääsmest või tehke üks golfimäng enne LEPi. Samuti võite jääda siia pärast pidustuste lõppu, kuna British Columbia provints koos Whistleri ja Vancouveriga pakub lõputult vaatamisväärsusi ja tegevust. Hotellitubade broneerimiseks ja LEPi üritustele piletite ostmiseks külastage meie kodulehte lep2015.com. OOTAME TEID! Maalilises Whistleri linnakeses peetav üritus toimub ajavahemikus 5.-9.august 2015. Oodata on palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja muusikuid otse Eestist – Noorkuu, Saaremaa meeskoor, Rahvusooper Estonia solistid, Vanemuise balletiteatri tantsijad, Justament, Võlukeeled jpt. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Lääneranniku Eesti Päevadeni on jäänud vähem kui 100 päeva

1. juunil 2015

Maalilises Whistleri linnakeses peetav üritus toimub ajavahemikus 5.-9.august 2015. Oodata on palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja muusikuid otse Eestist – Noorkuu, Saaremaa meeskoor, Rahvusooper Estonia solistid, Vanemuise balletiteatri tantsijad, Justament, Võlukeeled jpt.

Tulevastes artiklites kirjutame neist toredatest esinejatest pikemalt, niiet hoidke silmad lahti! Lisaks ei puudu ka meie kohalikud lemmikud – The Puus Brothers bänd, Teose-Tork bänd, Vancouveri rahvatantsugrupp Kilplased ja mitmed teised.

Whistlerisse saamine on lihtne. Linnake asub Vancouverist 125km põhjas ning sinna viib hingematvalt kaunite vaadetega pikitud Sea-to-Sky (merest taevani) maantee. Vancouveri rahvusvahelisest lennujaamast väljuvad bussid Whistlerisse mitu korda päevas. Täpsema info saamiseks külastage meie veebilehte lep2015.com. Stiilseima variandina on võimalik lennujaamast tellida limusiin – mida rohkem reisijaid, seda soodsam hind lõpuks tuleb. Kes soovib aga midagi erilist ja meeldejäävat, siis Vancouveri kesklinna sadamast on võimalik vesilennukiga otse Green Lake järvele lennata.

Lisaks LEPi üritustele pakub Whistler hoolimata aastaajast väga palju vabaaja veetmise võimalusi nii noorele kui vanale. Sõitke jalgrattaga maalilistel mägiteedel või kihutage alla Whistleri mäekülgedel olevatelt mägirattaradadelt; matkake mägedes; suusatage või lumelauatage liustikul (jah, ka keset suve) või proovige järele juulis 2015 avatav Põhja-Ameerika pikim (2km) trosslaskumisrada Whistleri ja Blackcombi mägede vahel! Mida hing veel tahta oskaks.

Tulge kogu perega! Lisaks juba olemasolevatele tegevustele on LEPi meeskond töötanud välja programmi, mis peaks noorematele festivalikülalistele kindlasti meeldima. Need üritused aitavad Põhja-Ameerika noortel Eesti noortega paremini tutvust teha. Ja nagu me LEP-veteranidena teame, just sellistel üritustel luuakse sõprussuhteid, mis võivad kesta terve elu.

Neile, kel pole võimalik Whistlerisse sõita, on meil pakkuda midagi erilist. Pühapäeval, 9.augustil toome tükikese festivali Whistlerist otse Vancouverisse. Kell 11 Püha Peetri Kirikus/Meie Kodus toimuval jumalateenistusel esinevad Helen Lokuta ja René Eespere. Laiemale Vancouveri publikule on LEP2015 korraldanud koorikontserdi UBC Chan Centre keskuses, kus esinevad Põhja-Ameerika koorid koos Eestist külla tulevate kooridega.

Tulge kohale juba enne festivali, et võtta viimast Whistleri suvehooaja matkapääsmest või tehke üks golfimäng enne LEPi. Samuti võite jääda siia pärast pidustuste lõppu, kuna British Columbia provints koos Whistleri ja Vancouveriga pakub lõputult vaatamisväärsusi ja tegevust. Hotellitubade broneerimiseks ja LEPi üritustele piletite ostmiseks külastage meie kodulehte lep2015.com.

OOTAME TEID!

Lääneranniku Eesti Päevadeni on jäänud vähem kui 100 päeva Maalilises Whistleri linnakeses peetav üritus toimub ajavahemikus 5.-9.august 2015. Oodata on palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja muusikuid otse Eestist – Noorkuu, Saaremaa meeskoor, Rahvusooper Estonia solistid, Vanemuise balletiteatri tantsijad, Justament, Võlukeeled jpt.
Lääneranniku Eesti Päevadeni on jäänud vähem kui 100 päeva
Eriti tuleb eelis välja kodulehtede valmistamine firma poolt pakub siiski palju funktsionaalsusi. Teiste materjalide, peale netilehtede tegemine mõistlikult sama tähtis kui ajakiri ning lisaks veebilehtede arendamine kaasaegselt artikkel selle kaudu saab lähemalt lugeda kodulehe tegemine mõistlikult mis töötab ka koormusega kodulehe tegemine sealsamas on palju näiteid sisukuse poolest kiire kodulehe valmistamine firmadele kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: