Kultuuriministeerium toetab väliseesti kultuuriühinguid

Kultuuriministeerium kuulutab välja 2015. aasta taotlusvooru „Toetus väliseesti kultuuriühingule“. Taotluste esitamise täht- aeg on 15. detsember 2014.

Taotlusvooru eesmärk on aidata kaasa eesti keele ja kultuuri säilimisele väliseesti kogukondades ning tõhustada infovahetust välis- ja kodueestlaste vahel. Taotlusvoorust toetatakse väliseesti kultuuriürituste ja festivalide korraldamist ning kultuurikollektiivide ja loomeinimeste kultuurivahetust väliseesti kogukondadega. Toetatakse ka väliseesti koori- ja tantsujuhtide täiendõpet ning kultuurikollektiivide professionaalset juhendamist, et valmistuda Eesti kultuuri suurüritustel osalemiseks. Lisaks saab toetust taotleda teabeseminaride korraldamiseks. Toetust võivad taotleda mittetulundusühingud, sihtasutused, kohaliku omavalitsuse üksused ja füüsilisest isikust ettevõtjad. Täpsema info väliseesti kultuuriühingute taotlusvooru kohta leiab http://www.kul.ee/et/toetus-valiseesti-kultuuriuhingutele. Lisainfo: Katrin Juurvee katr[No SpaM]in.juurvee@kul.ee Kultuuriministeerium kuulutab välja 2015. aasta taotlusvooru „Toetus väliseesti kultuuriühingule“. Taotluste esitamise täht- aeg on 15. detsember 2014. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Kultuuriministeerium toetab väliseesti kultuuriühinguid

3. dets. 2014

Kultuuriministeerium kuulutab välja 2015. aasta taotlusvooru „Toetus väliseesti kultuuriühingule“. Taotluste esitamise täht-
aeg on 15. detsember 2014.

Taotlusvooru eesmärk on aidata kaasa eesti keele ja kultuuri säilimisele väliseesti kogukondades ning tõhustada infovahetust välis- ja kodueestlaste vahel.

Taotlusvoorust toetatakse väliseesti kultuuriürituste ja festivalide korraldamist ning kultuurikollektiivide ja loomeinimeste kultuurivahetust väliseesti kogukondadega. Toetatakse ka väliseesti koori- ja tantsujuhtide täiendõpet ning kultuurikollektiivide professionaalset juhendamist, et valmistuda Eesti kultuuri suurüritustel osalemiseks. Lisaks saab toetust taotleda teabeseminaride korraldamiseks.

Toetust võivad taotleda mittetulundusühingud, sihtasutused, kohaliku omavalitsuse üksused ja füüsilisest isikust ettevõtjad.

Täpsema info väliseesti kultuuriühingute taotlusvooru kohta leiab http://www.kul.ee/et/toetus-valiseesti-kultuuriuhingutele.

Lisainfo: Katrin Juurvee

Kultuuriministeerium toetab väliseesti kultuuriühinguid Kultuuriministeerium kuulutab välja 2015. aasta taotlusvooru „Toetus väliseesti kultuuriühingule“. Taotluste esitamise täht- aeg on 15. detsember 2014.
Kultuuriministeerium toetab  väliseesti kultuuriühinguid
Vaatasin kirjutist veebilehtede tegemine firmadele mis pakub eelist. Olen alatasa täheldanud mtü kodulehtede tegemine põhjalikult suudab pakkuda aga ka lihtsamat sorti veebilehe tegemine detailsemalt www.aara.ee mida tasuks firma veebilehe uuendamine kaasaegselt ja paljude aspektide poolest ja vastupidavale platvormile korralik veebilehtede uuendamine kaasaegselt maksimaalselt kestvate tulemustega.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: