Heategevusõhtu E-Klubis

Neljapäeval, 13.novembril toimus Sydney Eesti Majas tavapärasest pisut erinev E-klubi õhtu. Tegemist oli heategevusõhtuga mille eesmärgiks oli koguda raha jõululõuna korraldamiseks Eesti külas Thirlmere’is.

Liisa ja Aet köögis askeldamas. Foto: Kersti Ahjupera Jõululõuna idee tekkis 5 entusiastliku Eesti neiu poolt (Aet Madison, Karin Kapsi, Kersti Ahjupera, Liisa Morel ja Liisa Pobul), kes nüüd omakeskis ennast "Sõnajalaõiteks" nimetavad. Kuna jõuluajal tuleb ikka memme-taadi igatsus peale siis mõtlesime korraldada Thirlmere'i vanaemadele ja vanaisadele üks korralik eestipärane jõululõuna. Et jõululaud saaks rikkalik, siis rahalise toetuse saamiseks korraldasimegi Eesti Majas heategevusõhtu, mis osutus väga edukaks ja sai palju positiivset tagasisidet. Siinkohal kindlasti sooviks tänada meie sponsoreid: Sydney Eesti Selts, Aero Travel, Estralian Trading Co ja EuroDrinks; ning loomulikult kõiki toredaid inimesi kes tulid kohale, et omapoolne panus anda. Jõululõuna Thirlmere'is toimub 13.detsembril algusega kell 14.30 ja kohale on oodatud kõik küla elanikud. Sööme jõulutoitu ja laulame jõululaule. Loomulikult on uksed avatud ka Thirlmere eestlaste sõpradele Sydneyst. Oma osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 5.detsembriks telefonil 0406026602 (Aet). Suurema huvi korral proovime korraldada ka transpordi Sydneyst Thirlmere'isse ja tagasi. AET MADISON LIISA MOREL Neljapäeval, 13.novembril toimus Sydney Eesti Majas tavapärasest pisut erinev E-klubi õhtu. Tegemist oli heategevusõhtuga mille eesmärgiks oli koguda raha jõululõuna korraldamiseks Eesti külas Thirlmere’is. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Heategevusõhtu E-Klubis

3. dets. 2014

Neljapäeval, 13.novembril toimus Sydney Eesti Majas tavapärasest pisut erinev E-klubi õhtu. Tegemist oli heategevusõhtuga mille eesmärgiks oli koguda raha jõululõuna korraldamiseks Eesti külas Thirlmere’is.

Heategevusõhtu E-Klubis
Liisa ja Aet köögis askeldamas. Foto: Kersti Ahjupera

Jõululõuna idee tekkis 5 entusiastliku Eesti neiu poolt (Aet Madison, Karin Kapsi, Kersti Ahjupera, Liisa Morel ja Liisa Pobul), kes nüüd omakeskis ennast "Sõnajalaõiteks" nimetavad.

Kuna jõuluajal tuleb ikka memme-taadi igatsus peale siis mõtlesime korraldada Thirlmere'i vanaemadele ja vanaisadele üks korralik eestipärane jõululõuna. Et jõululaud saaks rikkalik, siis rahalise toetuse saamiseks korraldasimegi Eesti Majas heategevusõhtu, mis osutus väga edukaks ja sai palju positiivset tagasisidet. Siinkohal kindlasti sooviks tänada meie sponsoreid: Sydney Eesti Selts, Aero Travel, Estralian Trading Co ja EuroDrinks; ning loomulikult kõiki toredaid inimesi kes tulid kohale, et omapoolne panus anda.

Jõululõuna Thirlmere'is toimub 13.detsembril algusega kell 14.30 ja kohale on oodatud kõik küla elanikud. Sööme jõulutoitu ja laulame jõululaule. Loomulikult on uksed avatud ka Thirlmere eestlaste sõpradele Sydneyst. Oma osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 5.detsembriks telefonil 0406026602 (Aet). Suurema huvi korral proovime korraldada ka transpordi Sydneyst Thirlmere'isse ja tagasi.

AET MADISON

LIISA MOREL

Heategevusõhtu E-Klubis Neljapäeval, 13.novembril toimus Sydney Eesti Majas tavapärasest pisut erinev E-klubi õhtu. Tegemist oli heategevusõhtuga mille eesmärgiks oli koguda raha jõululõuna korraldamiseks Eesti külas Thirlmere’is.
Heategevusõhtu E-Klubis
Ühel mu kaastöötajal on asjaliku veebilehe valmistamine mille puhul saaks kvaliteeti hinnata. Meistritööna ajastatud toodete kodulehtede valmistamine võib vajada lisaaega kommentaar lakoonilise veebilehtede valmistamine kvaliteetselt kvaliteetne aara.ee kõvasti töötades on lakoonilise kodulehtede uuendamine asjatundjatelt ja on parem tellida innovatiivselt viimistletud kodulehe valmistamine tehniliselt toob kindlasti tagasi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: