Programm Noored Kooli‏

Noored Kooli programm on loodud 2006. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt, et kasvatada Eestile edukate haridusteadlike noorte põlvkond, kes panustavad haridusse erinevatelt elualadelt. Saadame oma osalejad kaheks aastaks kooli õpetama, samaaegselt pakume neile tugevat koolitusprogrammi pedagoogiliste- ja liidrioskuste omandamiseks.

MIKS? ja MIDA? Meie soov on, et Eesti koolidesse jõuavad meie programmi kaudu kõige võimekamad inimesed, kes oma oskuste ja teadmistega toetavad iga õpilase individuaalset ja terviklikku arengut. Väga tugevad osalejad on jõudnud meieni väljaspoolt Eestit, seetõttu on soov kasvatada Noored Kooli tuntust ka väljaspool Eestit õppijate hulgas. Koolid vajavad tugevate liidiomadustega eeskuju, kes innustuvad haridusest ja on leidnud oma isikliku potentsiaali, mida teistega jagada. Usume, et tegemist on win-win projektiga, millest on võita nii noorel õpetajal kui ka haridussüsteemil tervikuna Sel aastal on meie soov leida Noored Kooli 9. lendu 25 tugevat osalejat. Oleme aastatega saatnud koolidesse õpetajana tööle 108 inimest, kellest pooled on jäänud õpetajana tööle koolidesse ka pärast kahte aastat ja kolmveerand on otsustanud jätkata haridusvaldkonda panustamist. MILLAL? 9. lendu kandideerimise tähtajad on 23. november ja 8. märts. Vaata lisainfot ja testi oma sobivust www.nooredkooli.ee lehel. NÄITED Noored Kooli programmi on jõudnud mitmed säravad osalejad, kes on õppinud ja/või töötanud välismaal, kuid tänu Noored Koolile leidnud taas tagasitee kodumaale. Nende hulgas näiteks: - Liisi Sarap, kes õpetas mitu aastat Lõuna-Ameerikas kohalikele inglise ja hispaania keelt; - Kerli Toming, kes elas 2 aastat Peruus ja töötas laste- ja täiskasvanute joogaõpetajana; - Luisa Ringo, kes õppis Princetoni Ülikoolis töötas ülikooli juures Kreeka uuringute programmi assistendina; - Maarja Urb, kes oli enne Noored Kooliga liitumist AIESECi praktikant Mehhikos, töötades koolis algklasside abiõpetajana. Vii oma elukogemus kaheks aastaks kooli ja vali enesearengu kiirtee!   Lisainfo: Maris Viires SA Noored Kooli värbamis- ja turundusjuht +372 555 65 210/ mari[No SpaM]s@nooredkooli.ee www.nooredkooli.ee Noored Kooli programm on loodud 2006. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt, et kasvatada Eestile edukate haridusteadlike noorte põlvkond, kes panustavad haridusse erinevatelt elualadelt. Saadame oma osalejad kaheks aastaks kooli õpetama, samaaegselt pakume neile tugevat koolitusprogrammi pedagoogiliste- ja liidrioskuste omandamiseks. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Programm Noored Kooli‏

SA Noored Kooli 17. nov. 2014

Noored Kooli programm on loodud 2006. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt, et kasvatada Eestile edukate haridusteadlike noorte põlvkond, kes panustavad haridusse erinevatelt elualadelt. Saadame oma osalejad kaheks aastaks kooli õpetama, samaaegselt pakume neile tugevat koolitusprogrammi pedagoogiliste- ja liidrioskuste omandamiseks.

MIKS? ja MIDA?

Meie soov on, et Eesti koolidesse jõuavad meie programmi kaudu kõige võimekamad inimesed, kes oma oskuste ja teadmistega toetavad iga õpilase individuaalset ja terviklikku arengut. Väga tugevad osalejad on jõudnud meieni väljaspoolt Eestit, seetõttu on soov kasvatada Noored Kooli tuntust ka väljaspool Eestit õppijate hulgas. Koolid vajavad tugevate liidiomadustega eeskuju, kes innustuvad haridusest ja on leidnud oma isikliku potentsiaali, mida teistega jagada. Usume, et tegemist on win-win projektiga, millest on võita nii noorel õpetajal kui ka haridussüsteemil tervikuna

Sel aastal on meie soov leida Noored Kooli 9. lendu 25 tugevat osalejat. Oleme aastatega saatnud koolidesse õpetajana tööle 108 inimest, kellest pooled on jäänud õpetajana tööle koolidesse ka pärast kahte aastat ja kolmveerand on otsustanud jätkata haridusvaldkonda panustamist.

MILLAL?

9. lendu kandideerimise tähtajad on 23. november ja 8. märts. Vaata lisainfot ja testi oma sobivust www.nooredkooli.ee lehel.

NÄITED

Noored Kooli programmi on jõudnud mitmed säravad osalejad, kes on õppinud ja/või töötanud välismaal, kuid tänu Noored Koolile leidnud taas tagasitee kodumaale. Nende hulgas näiteks:

- Liisi Sarap, kes õpetas mitu aastat Lõuna-Ameerikas kohalikele inglise ja hispaania keelt;

- Kerli Toming, kes elas 2 aastat Peruus ja töötas laste- ja täiskasvanute joogaõpetajana;

- Luisa Ringo, kes õppis Princetoni Ülikoolis töötas ülikooli juures Kreeka uuringute programmi assistendina;

- Maarja Urb, kes oli enne Noored Kooliga liitumist AIESECi praktikant Mehhikos, töötades koolis algklasside abiõpetajana.

Vii oma elukogemus kaheks aastaks kooli ja vali enesearengu kiirtee!

 

Lisainfo: Maris Viires

SA Noored Kooli värbamis- ja turundusjuht

+372 555 65 210/

www.nooredkooli.ee

Programm Noored Kooli‏ Noored Kooli programm on loodud 2006. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt, et kasvatada Eestile edukate haridusteadlike noorte põlvkond, kes panustavad haridusse erinevatelt elualadelt. Saadame oma osalejad kaheks aastaks kooli õpetama, samaaegselt pakume neile tugevat koolitusprogrammi pedagoogiliste- ja liidrioskuste omandamiseks.
Programm Noored Kooli‏
Ühel mu kaastöötajal on ettevõtte veebilehe arendamine ja teda ma usaldan. Minu arvates on veebilehtede valmistamine kaasaegselt tasub leida usaldusväärne partner juurde toodete veebilehtede programmeerimine hallatava kodulehtede koostamine firma poolt mida tasuks hallatava veebilehtede tegemine professionaalselt tasub vaeva kiiresti ära ning selle juures on tutvustava veebilehe valmistamine hästi siis on tulemus mitmeks aastaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: