EstDocs 2014 kuulutas välja peakonkursi auhindade võitjad

EstDocs 2014, järjekorras juba kümnes eestlaste dokumentaalfilmide festival Torontos, Kanadas, kuulutas täna välja ¾ürii poolt valitud peakonkursi võitjad ja ka publiku lemmikfilmi preemia. Auhindade väljakuulutamine toimus Toronto Eesti Majas pärast viimaseid 2014 EstDocs kavajärgseid linastusi.

®ürii koosnes järgnevatest liikmetest: Toronto Hot Docs dokumentaalfilmide festivali tegevjuht Brett Hendrie, Toronto Rogers OMNI Television firma abiesimees Madeline Ziniak, ja eelmise aasta EstDocs peaauhinna võitnud re¾issöör Heilika Pikkov Eestist. Auhinnad: Esimene koht: "Muhu: Ätsed ja Roosid", Kadriann Kibuse film Muhu naiste elust ja traditsioonide alal hoidmisest. ®ürii premeeris kiitusega (honorable mention) ka „Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha", Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi film teatrigrupi NO99 teatrilisest seiklusest poliitilisel areenil. ®ürii põhjendas oma otsuseid järgnevalt: Muhu: Ätsed ja Roosid filmi kohta: "Film on liigutav portree Eesti naistest läbi mitme generatsiooni. Märkimisväärselt otsekohene ja kaunis visuaalne esitus See film uuris põhjalikult ja detailselt käsitööd ja riietust kui vahendeid mis hoivad kogukonda koos." Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha filmi kohta: "Kaasahaarav uurimus patriotismi kaasamisest demokraatia keerulitesse protsessidesse. Filmis oli hästi väljaarendatud tegelaste karakterid, seal oli suurepärast huumorit ja see pakkus äärmiselt huvitava vaate tänapäevase Eesti poliitakasse ja kultuuri." Publiku lemmikfilmi preemia võitis Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi film "Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha". Kohalolnud Allfilmi juhatuse esimees Ivo Felt võttis vastu preemiad Ojasoo ja Semperi filmi eest. EstDocs EstDocs on Eesti ja eestlaste teemaliste dokumentaalfilmide festival ja konkurss Torontos, Kanadas. Festival tõstab esile tõsielufilmide tipptalente Eestist ja mujalt maailmast. EstDocsi eesmärk on pakkuda ülevaadet Eesti ajaloost, poliitikast, kunstist, kultuurist ja sotsiaalsetest aspektidest. Festival kogub jätkuvalt populaarsust tänu kõrgekvaliteedilistele võistlustöödele ja linastusejärgsetele provokatiivsetele aruteludele filmitegijate ja filmiekspertide osavõtul. EstDocsi lahked toetajad: Estonian Studies Centre, Toronto Eesti Ühispank, Eesti Kultuurkapital, Eesti Sihtkapital Kanadas, Eesti Vabariik, AKEN, Eesti Üliõpilaste Selts, ja Estonian Eccumenical Relief Organization (EERO). EstDocs 2014, järjekorras juba kümnes eestlaste dokumentaalfilmide festival Torontos, Kanadas, kuulutas täna välja ¾ürii poolt valitud peakonkursi võitjad ja ka publiku lemmikfilmi preemia. Auhindade väljakuulutamine toimus Toronto Eesti Majas pärast viimaseid 2014 EstDocs kavajärgseid linastusi. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

EstDocs 2014 kuulutas välja peakonkursi auhindade võitjad

21. okt. 2014

EstDocs 2014, järjekorras juba kümnes eestlaste dokumentaalfilmide festival Torontos, Kanadas, kuulutas täna välja ¾ürii poolt valitud peakonkursi võitjad ja ka publiku lemmikfilmi preemia. Auhindade väljakuulutamine toimus Toronto Eesti Majas pärast viimaseid 2014 EstDocs kavajärgseid linastusi.

®ürii koosnes järgnevatest liikmetest: Toronto Hot Docs dokumentaalfilmide festivali tegevjuht Brett Hendrie, Toronto Rogers OMNI Television firma abiesimees Madeline Ziniak, ja eelmise aasta EstDocs peaauhinna võitnud re¾issöör Heilika Pikkov Eestist.

Auhinnad:

Esimene koht: "Muhu: Ätsed ja Roosid", Kadriann Kibuse film Muhu naiste elust ja traditsioonide alal hoidmisest.

®ürii premeeris kiitusega (honorable mention) ka „Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha", Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi film teatrigrupi NO99 teatrilisest seiklusest poliitilisel areenil.

®ürii põhjendas oma otsuseid järgnevalt:

Muhu: Ätsed ja Roosid filmi kohta:

"Film on liigutav portree Eesti naistest läbi mitme generatsiooni. Märkimisväärselt otsekohene ja kaunis visuaalne esitus See film uuris põhjalikult ja detailselt käsitööd ja riietust kui vahendeid mis hoivad kogukonda koos."

Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha filmi kohta:

"Kaasahaarav uurimus patriotismi kaasamisest demokraatia keerulitesse protsessidesse. Filmis oli hästi väljaarendatud tegelaste karakterid, seal oli suurepärast huumorit ja see pakkus äärmiselt huvitava vaate tänapäevase Eesti poliitakasse ja kultuuri."

Publiku lemmikfilmi preemia võitis Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi film "Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha". Kohalolnud Allfilmi juhatuse esimees Ivo Felt võttis vastu preemiad Ojasoo ja Semperi filmi eest.

EstDocs

EstDocs on Eesti ja eestlaste teemaliste dokumentaalfilmide festival ja konkurss Torontos, Kanadas. Festival tõstab esile tõsielufilmide tipptalente Eestist ja mujalt maailmast. EstDocsi eesmärk on pakkuda ülevaadet Eesti ajaloost, poliitikast, kunstist, kultuurist ja sotsiaalsetest aspektidest. Festival kogub jätkuvalt populaarsust tänu kõrgekvaliteedilistele võistlustöödele ja linastusejärgsetele provokatiivsetele aruteludele filmitegijate ja filmiekspertide osavõtul.

EstDocsi lahked toetajad: Estonian Studies Centre, Toronto Eesti Ühispank, Eesti Kultuurkapital, Eesti Sihtkapital Kanadas, Eesti Vabariik, AKEN, Eesti Üliõpilaste Selts, ja Estonian Eccumenical Relief Organization (EERO).

EstDocs 2014 kuulutas välja peakonkursi auhindade võitjad EstDocs 2014, järjekorras juba kümnes eestlaste dokumentaalfilmide festival Torontos, Kanadas, kuulutas täna välja ¾ürii poolt valitud peakonkursi võitjad ja ka publiku lemmikfilmi preemia. Auhindade väljakuulutamine toimus Toronto Eesti Majas pärast viimaseid 2014 EstDocs kavajärgseid linastusi.
EstDocs 2014 kuulutas välja peakonkursi auhindade võitjad
Miks mitte ka selge kodulehtede tegemine laabumine õigeks ajaks. Tõsiseltvõetav lahendus kodulehe uuendamine kohta ma ei oskagi arvata selleks netilehtede tegemine www.aara.ee terviklik lähenemine efektiivne veebilehe tegemine tehniliselt ja paljude aspektide poolest seal on põhjalikumalt kirjeldatud mtü veebilehe valmistamine ja töötab kõigil platvormidel. hea veebilehtede arendamine kvaliteetselt kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: