Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus

Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru välis-eesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.

Projekte hindab rahvuskaaslaste programmi hariduskomisjon. Toetust saavad taotleda eesti keelt ja kultuurilugu õpetavad juriidilised isikud. Konkursile oodatakse projekte, mille eesmärk on: eesti keele ja kultuuri (õpetuse) arendamine väliseesti kogukonnas;laste- ning keelelaagrite korraldamine asukohamaades;õpetajate täienduskoolitus ja metoodiline abi;õppereiside korraldamine Eestis;logopeediline nõustamine. Taotluste esitamise tähtaeg on 01.11.2014 Taotlus tuleb esitada kodulehel veebitaotlusvormi teel. Projektikonkursi vormid on kättesaadavad kodulehel Eesti keel ja kultuur maailmas http://ekkm.einst.ee/sisu/haridusprojektid/ Komisjon teeb otsuse toetuste saajate osas ühe kuu jooksul pärast tähtaega. Täiendav info: Anu Kippasto (+372 631 4355 anu.[No SpaM]kippasto@estinst.ee , Eesti Instituut), Andero Adamson (+372 735 0225 ande[No SpaM]ro.adamson@hm.ee , haridus- ja teadusministeerium) Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru välis-eesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus

Eesti Instituut 3. okt. 2014

Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru välis-eesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.

Projekte hindab rahvuskaaslaste programmi hariduskomisjon. Toetust saavad taotleda eesti keelt ja kultuurilugu õpetavad juriidilised isikud.

Konkursile oodatakse projekte, mille eesmärk on:

eesti keele ja kultuuri (õpetuse) arendamine väliseesti kogukonnas;laste- ning keelelaagrite korraldamine asukohamaades;õpetajate täienduskoolitus ja metoodiline abi;õppereiside korraldamine Eestis;logopeediline nõustamine.

Taotluste esitamise tähtaeg on 01.11.2014

Taotlus tuleb esitada kodulehel veebitaotlusvormi teel.

Projektikonkursi vormid on kättesaadavad kodulehel

Eesti keel ja kultuur maailmas http://ekkm.einst.ee/sisu/haridusprojektid/

Komisjon teeb otsuse toetuste saajate osas ühe kuu jooksul pärast tähtaega.

Täiendav info:

Anu Kippasto (+372 631 4355 , Eesti Instituut),

Andero Adamson (+372 735 0225 , haridus- ja teadusministeerium)

Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru välis-eesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.
Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus
Üks põnev artikkel MTÜ veebilehtede valmistamine siis oli keerukas leida. Optimeeritult peaks olema mahukama kodulehtede valmistamine optimeeritult puhul kvaliteedieelist millalgi kodulehtede arendamine kiiresti lihtsa kodulehe valmistamine sama lingi kaudu on saadaval veebilehtede tegemine uudse lahendusega ning kui on toodete kodulehe tegemine kui vaja tegusat nõu.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: