Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias

Eesti suursaadik Londonis Lauri Bambus koos teiste saatkonna töötajatega võttis eile osa Suurbritannias toimunud üleriigilisest „Teeme ära!“ koristuspäevast.

Suursaadik Lauri Bambuse sõnul toimus selline üleriigiline koristusaktsioon Suurbritannias esmakordselt. „Mul on väga hea meel, et Eesti saatkond sai sellest algatusest osa võtta ja anda oma panuse ühe Londoni lähedase küla elukeskkonna puhtamaks muutmisele," sõnas ta Suursaadik lisas, et selliste säästvat arengut edendavate kodanikuühiskonna algatuste toetamine on igas riigis väga oluline. Eesti näitel saame öelda, et nutikad algatused on elujõulised ja inspireerivad. „Võime olla uhked selle üle, et meie talgupäevade korraldamise initsiatiiv on liikunud laia maailma ja tänaseks on sarnaseid koristuskampaaniaid korraldatud enam kui 100 riigis," ütles ta. Samuti avaldas Eesti suursaadik lootust, et eilne õnnestunud koristuspäev aitas kaasa inimeste keskkonnahoiu alase teadlikkuse tõusule ja innustab inimesi Suurbritannias ka järgmistel aastatel uuesti sarnast kampaaniat korraldama. „Ainult meie ühine korduv pingutus saab aidata meid liikuda puhtama ja parema maailma suunas," rõhutas ta. Eesti Londoni saatkonna töötajad koos pereliikmetega aitasid „Let's Do It! UK" kampaania raames ühiselt kohalike elanikega korrastada Londoni lähedal asuva Park Street'i küla ümbrust. Üheskoos korjati eilsel koristuspäeval teeäärtest, tänavatelt ja parkidest kokku suur hulk prügi. „Teeme ära!" kampaania sai 2008. aastal alguse Eestis, kus üle-Eestilise koristusaktsiooni käigus koristasid ligikaudu 50 000 vabatahtlikku kogu Eesti territooriumilt ära ligi 10 000 tonni prügi. Tänaseks on Eesti eeskujul sarnased prügikoristusaktsioone korraldatud üle kogu maailma. Suurbritannias toimus selline aktsioon esmakordselt. VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND Eesti suursaadik Londonis Lauri Bambus koos teiste saatkonna töötajatega võttis eile osa Suurbritannias toimunud üleriigilisest „Teeme ära!“ koristuspäevast. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias

14. sept. 2014

Eesti suursaadik Londonis Lauri Bambus koos teiste saatkonna töötajatega võttis eile osa Suurbritannias toimunud üleriigilisest „Teeme ära!“ koristuspäevast.

Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias

Suursaadik Lauri Bambuse sõnul toimus selline üleriigiline koristusaktsioon Suurbritannias esmakordselt. „Mul on väga hea meel, et Eesti saatkond sai sellest algatusest osa võtta ja anda oma panuse ühe Londoni lähedase küla elukeskkonna puhtamaks muutmisele," sõnas ta

Suursaadik lisas, et selliste säästvat arengut edendavate kodanikuühiskonna algatuste toetamine on igas riigis väga oluline. Eesti näitel saame öelda, et nutikad algatused on elujõulised ja inspireerivad. „Võime olla uhked selle üle, et meie talgupäevade korraldamise initsiatiiv on liikunud laia maailma ja tänaseks on sarnaseid koristuskampaaniaid korraldatud enam kui 100 riigis," ütles ta.

Samuti avaldas Eesti suursaadik lootust, et eilne õnnestunud koristuspäev aitas kaasa inimeste keskkonnahoiu alase teadlikkuse tõusule ja innustab inimesi Suurbritannias ka järgmistel aastatel uuesti sarnast kampaaniat korraldama. „Ainult meie ühine korduv pingutus saab aidata meid liikuda puhtama ja parema maailma suunas," rõhutas ta.

Eesti Londoni saatkonna töötajad koos pereliikmetega aitasid „Let's Do It! UK" kampaania raames ühiselt kohalike elanikega korrastada Londoni lähedal asuva Park Street'i küla ümbrust. Üheskoos korjati eilsel koristuspäeval teeäärtest, tänavatelt ja parkidest kokku suur hulk prügi.

„Teeme ära!" kampaania sai 2008. aastal alguse Eestis, kus üle-Eestilise koristusaktsiooni käigus koristasid ligikaudu 50 000 vabatahtlikku kogu Eesti territooriumilt ära ligi 10 000 tonni prügi. Tänaseks on Eesti eeskujul sarnased prügikoristusaktsioone korraldatud üle kogu maailma. Suurbritannias toimus selline aktsioon esmakordselt.

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND

Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias
Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias Eesti suursaadik Londonis Lauri Bambus koos teiste saatkonna töötajatega võttis eile osa Suurbritannias toimunud üleriigilisest „Teeme ära!“ koristuspäevast.
Eesti saatkond Londonis lõi kaasa brittide „Teeme ära!“ kampaanias
Üks põnev artikkel veebilehtede koostamine optimeeritult siis tasub otsida tegija. Kui on kindel tähtaeg korralik kodulehe tegemine odavalt ja see ei saa olla juhus ning lisaks veebilehtede valmistamine kvaliteetselt kodulehed vormi ja raamistiku uus veebilehe valmistamine viimistletult olulistele aspektidele kindlasti tasub tellida veebilehtede valmistus millel on palju funktsioone.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: