Eesti Päevad Melbourne 2014: otsides peopaika Kohtumisõhtuks

Eesti Päevade Kohtumisõhtu korraldamisel oli esmaseks eesmärgiks sobiv peopaik leida. Mõtteid ja ideid oli palju ja ka hinnapakkumist sai küsitud erinevatest kohtadest.

Kaks peopaika, Woolshed Pub ja Feddish baar/kohvik/restoran, jäid meile silma just nende asukoha pärast. Nimelt pakuvad mõlemad kohad ilusaid vaateid Melbourne'ile iseloomulikele paikadele ja vaatamisväärsustele: Woolshed Pub Docklandsi piirkonnas Victoria sadamale ja Feddish restoran Melbourne'i kesklinnale ja Yarra jõele. Tahame ju Melbourne'i kaugemalt tulnuile võimalikult mitmekülgselt tutvustada. Samas aga leidsime, et oleks mugavam, kui meie väljavalitud peopaik asuks lähedamal Eesti Päevade kesele, Eesti Majale. Seega panime uuesti pead kokku ja jätkasime otsinguid. Yarra jõega seoses tekkis veel teinegi idee – miks mitte korraldada Kohtumisõhtu Yarra jõel kruiisitades. Victoria Star Cruises ja Melbourne Showboat just sellist teenust ka pakuvad ning seega sai küsitud neilt ka sellekohast informatsiooni. Mõlemad kruiisid piirdusid kokteilipeo stiilis püstijala peoga, pakkudes väiksemaid suupisteid kogu peo vältel. Vaagisime nii plusse kui miinuseid ja otsustasime, et ka see variant ei ole päris see, mida me otsime. Kaalusime veel mitme pubi, restorani ja erineva peoteenust võimaldava koha vahel, kui lõpuks jõudsime üksmeelele leides just selle peopaiga, mis hõlmab endas kõiki neid häid külgi, mida me eelnevalt otsinud olime. Moonee Valley Legends, mis kuulub Moonee Valley hobuste võiduajamise kompleksi, pakub nii külluslikku menüüd maitsvate toitudega, hiljuti renoveeritud peopaika, mõnusat atmosfääri koos tantsuplatsiga ning imeilusaid vaateid Moonee Valley hipodroomile ja taamal paistvale Melbourne'i kesklinnale. Plussiks on ka veel see, et antud peokoht asub Melbourne'i Eesti Maja vahetus läheduses ning on mugav kohalejõudmiseks nii jalgsi, era- kui ka ühistranspordiga tulijaile (kesklinnast sõidab tramm nr. 59 otse Moonee Valley hipodroomi juurde). Samaaegselt tutvustab see paik ka üht erilist, kuid Melbourne'ile väga iseloomulikku meelelahutuse ja kultuuri osa – hobuste võiduajamist – mis on kindlasti üheks selle linna tõmbenumbriks ja märkimisväärseks suursündmuseks (ega siis ilmaasjata ei kutsuta Melbourne Cupi „võiduajamiseks, mis seiskab kogu rahva"). Aga ei saa mainimata jätta ka seda, et Moonee Valley Legends osutus ka kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega peopaigaks. Eesti Päevade Kohtumisõhtu korraldamisel oli esmaseks eesmärgiks sobiv peopaik leida. Mõtteid ja ideid oli palju ja ka hinnapakkumist sai küsitud erinevatest kohtadest. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti Päevad Melbourne 2014: otsides peopaika Kohtumisõhtuks

Ulla Kamp 12. augustil 2014

Eesti Päevade Kohtumisõhtu korraldamisel oli esmaseks eesmärgiks sobiv peopaik leida. Mõtteid ja ideid oli palju ja ka hinnapakkumist sai küsitud erinevatest kohtadest.

Eesti Päevad Melbourne 2014: otsides peopaika Kohtumisõhtuks

Kaks peopaika, Woolshed Pub ja Feddish baar/kohvik/restoran, jäid meile silma just nende asukoha pärast. Nimelt pakuvad mõlemad kohad ilusaid vaateid Melbourne'ile iseloomulikele paikadele ja vaatamisväärsustele: Woolshed Pub Docklandsi piirkonnas Victoria sadamale ja Feddish restoran Melbourne'i kesklinnale ja Yarra jõele. Tahame ju Melbourne'i kaugemalt tulnuile võimalikult mitmekülgselt tutvustada. Samas aga leidsime, et oleks mugavam, kui meie väljavalitud peopaik asuks lähedamal Eesti Päevade kesele, Eesti Majale. Seega panime uuesti pead kokku ja jätkasime otsinguid. Yarra jõega seoses tekkis veel teinegi idee – miks mitte korraldada Kohtumisõhtu Yarra jõel kruiisitades. Victoria Star Cruises ja Melbourne Showboat just sellist teenust ka pakuvad ning seega sai küsitud neilt ka sellekohast informatsiooni. Mõlemad kruiisid piirdusid kokteilipeo stiilis püstijala peoga, pakkudes väiksemaid suupisteid kogu peo vältel. Vaagisime nii plusse kui miinuseid ja otsustasime, et ka see variant ei ole päris see, mida me otsime.

Kaalusime veel mitme pubi, restorani ja erineva peoteenust võimaldava koha vahel, kui lõpuks jõudsime üksmeelele leides just selle peopaiga, mis hõlmab endas kõiki neid häid külgi, mida me eelnevalt otsinud olime. Moonee Valley Legends, mis kuulub Moonee Valley hobuste võiduajamise kompleksi, pakub nii külluslikku menüüd maitsvate toitudega, hiljuti renoveeritud peopaika, mõnusat atmosfääri koos tantsuplatsiga ning imeilusaid vaateid Moonee Valley hipodroomile ja taamal paistvale Melbourne'i kesklinnale. Plussiks on ka veel see, et antud peokoht asub Melbourne'i Eesti Maja vahetus läheduses ning on mugav kohalejõudmiseks nii jalgsi, era- kui ka ühistranspordiga tulijaile (kesklinnast sõidab tramm nr. 59 otse Moonee Valley hipodroomi juurde). Samaaegselt tutvustab see paik ka üht erilist, kuid Melbourne'ile väga iseloomulikku meelelahutuse ja kultuuri osa – hobuste võiduajamist – mis on kindlasti üheks selle linna tõmbenumbriks ja märkimisväärseks suursündmuseks (ega siis ilmaasjata ei kutsuta Melbourne Cupi „võiduajamiseks, mis seiskab kogu rahva"). Aga ei saa mainimata jätta ka seda, et Moonee Valley Legends osutus ka kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega peopaigaks.

Eesti Päevad Melbourne 2014: otsides peopaika Kohtumisõhtuks Eesti Päevade Kohtumisõhtu korraldamisel oli esmaseks eesmärgiks sobiv peopaik leida. Mõtteid ja ideid oli palju ja ka hinnapakkumist sai küsitud erinevatest kohtadest.
Eesti Päevad Melbourne 2014: otsides peopaika Kohtumisõhtuks
Õigel hetkel planeerides klubi veebilehe tegemine asjatundjatelt võib leida häid lahendusi. Sellegipoolest on mõistlik vaadata korralik veebilehtede uuendamine on pakkumine samas galerii veebilehtede valmistamine kiiresti kogu artikkel www.aara.ee pühendunud looming ilusa veebilehtede uuendamine kvaliteetselt saab positiivselt üldistada ning kui on kodulehe valmistamine toob kindlasti tagasi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: