E-kursus Kultuuriklikk

Valminud on veebis tasuta kasutamiseks kättesaadav e-kursus Kultuuriklikk (www.kultuuriklikk.ee).

Kultuuriklikk on folklorist Marju Kõivupuu ja Eesti parimate kunstnike koostöös sündinud animeeritud interaktiivne kursus, mis viib vaataja läbi Eesti kultuuriajaloo olulisemate sündmuste, alates esimeste inimestesaabumisest, vabadusvõitlusest ja omakeelse kultuuri tekkimisest kuni Laulva revolutsiooni ja Euroopa Liiduga ühinemiseni. Kursus on mõeldud Eestis elavatele muukeelsetele inimestele ja eestikultuurist huvitatud välismaalastele, et toetada eesti keele õppimist kultuuriajaloolise taustaga.   Sõnaseletuste ja interaktiivseteharjutustega varustatud kursus on kõigile tasuta kasutatav. Hetkel on kasutamiseks valmis kursuse esimesed viis peatükki: 1. Esimesed inimesed, arheoloogilised leiud, kaubateed 2. Regivärsiline rahvalaul 3. Ristiusu toomine ja muistne vabadusvõitlus 4. Hansalinna linnakodaniku elu ja Tallinna legendid 5. Talupoja argipäev Kursuse valimise taga seisab OÜ Hydraco meeskond, kes valmistas kamuulastele mõeldud eesti keele e-õppe programmi Keeleklikk. Mõlemad kursused on kättesaadavad aadressil keeleklikk.ee Kursus valimis Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, Kultuuriministeerium ja Euroopa Kolmandate Riikide KodanikeIntegreerimise Fond toetusel. Valminud on veebis tasuta kasutamiseks kättesaadav e-kursus Kultuuriklikk (www.kultuuriklikk.ee). suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

E-kursus Kultuuriklikk

Anu Kippasto 20. juunil 2014

Valminud on veebis tasuta kasutamiseks kättesaadav e-kursus
Kultuuriklikk (www.kultuuriklikk.ee).

Kultuuriklikk on folklorist Marju Kõivupuu ja Eesti parimate kunstnike koostöös sündinud animeeritud interaktiivne kursus, mis viib vaataja läbi Eesti kultuuriajaloo olulisemate sündmuste, alates esimeste inimestesaabumisest, vabadusvõitlusest ja omakeelse kultuuri tekkimisest kuni Laulva revolutsiooni ja Euroopa Liiduga ühinemiseni.

Kursus on mõeldud Eestis elavatele muukeelsetele inimestele ja eestikultuurist huvitatud välismaalastele, et toetada eesti keele õppimist kultuuriajaloolise taustaga.  

Sõnaseletuste ja interaktiivseteharjutustega varustatud kursus on kõigile tasuta kasutatav.

Hetkel on kasutamiseks valmis kursuse esimesed viis peatükki:

1. Esimesed inimesed, arheoloogilised leiud, kaubateed

2. Regivärsiline rahvalaul

3. Ristiusu toomine ja muistne vabadusvõitlus

4. Hansalinna linnakodaniku elu ja Tallinna legendid

5. Talupoja argipäev

Kursuse valimise taga seisab OÜ Hydraco meeskond, kes valmistas kamuulastele mõeldud eesti keele e-õppe programmi Keeleklikk. Mõlemad kursused on kättesaadavad aadressil keeleklikk.ee

Kursus valimis Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, Kultuuriministeerium ja Euroopa Kolmandate Riikide KodanikeIntegreerimise Fond toetusel.

E-kursus Kultuuriklikk Valminud on veebis tasuta kasutamiseks kättesaadav e-kursus Kultuuriklikk (www.kultuuriklikk.ee).
E-kursus Kultuuriklikk
Uurisin hiljaaegu veebilehe uuendamine firmadele on samuti tulevikkuvaatav. Põhjalikumalt mõeldes võiks veebilehe tegemine kaasaegselt tegemine on haruldane kunst, sisukuse poolest veebilehe tegemine Disain aara.ee mis pakub põnevat veebilehtede arendamine viimistletult siis firmast, ja pole vaja oodata, et fotodega kodulehtede tegemine kiiresti ja garantiiga.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: