It’s official - XXV EESTI PÄEVADE ESINEJAD EESTIST ON TANEL PADAR, OTT LEPLAND, JALMAR VABARNA

Eesti muusikute kontsert on kavandatud Eesti Päevade teisele päevale ehk 28.detsembrile. Tulenevalt väga erilistest artistidest ootavad korraldajad suurt publikumenu ja osavõttu.

Bändiga saab esmakordselt kohtuda juba 27. detsembril toimuval kohtumisõhtul, mille raames saame tuttavaks ning paari loo kaudu aimu, mis esinejatega tegu ning mida järgmise päeva kontserdilt oodata. 30. detsembril on kavas kontsert pubis, kus esinetakse unplugged kavaga. Sel õhtul on võimalik Taneli, Oti ja Jalmariga juttu rääkida ning pilti teha. Uude aastasse lendame samuti koos! Sini–must–valge aastavahetuse ball toob pidulised saalipõrandale tantsu lööma tuntud lugude saatel. Nimetatud kolmene koosseis tuli kokku nime all Vallatud Vestid 2013. aastal muusikalise projektina, kus kohtusid omavahel rock, pop ja folk. Nüüdseks on seljataga kolm väljamüüdud kontserttuuri. Neist esimene kandis nime "Lugusid naistest". Järgmiseks kavaks oli "Lugusid naistest ja meestest". Koosseisu kolmas kontsertsari kandis nime "Kelmid ja pühakud". Kõik kolm eesti muusikut on muljetavaldava muusikalise karjääriga ning igaühel neist omad lood, mida publik hästi teab ning armastab. Tanel Padar on eesti oma põlvkonna üks hinnatumaid lauljaid. Erinevate koosseisudega on ta andnud välja üle 10 heliplaadi ning salvestanud üle paarisaja laulu. 2001. aastal võitis Tanel Eurovisiooni lauluvõistluse. Lisaks on teda ansambli The Sun koosseisus pärjatud ligemale 20 Eesti Muusika Auhinnaga. Ott Lepland alustas oma lauljakarjääri juba varajases nooruses. 2010. aastal võitis Ott saatesarja "Eesti otsib superstaari". Lisaks on Ott võitnud saatesarja "Laulupealinn" ning jäänud saates "Su nägu kõlab tuttavalt" teiseks. Ott Lepland on oma ansambliga välja andnud kolm albumit. Ott Leplandi lugu "Kuula" osales 2012. aasta Eurovisioonil ja saavutas kuuenda koha ning on tänini üks enam mängitavaid lugusid Eesti raadiotes. Jalmar Vabarna on Eesti folk- ja pärimusmuusik. Ennekõike on ta teada tuntud ansamblist Zetod, kes esitavad oma lugusid setu keeles. Jalmar on tunnustatud paljude folgi auhindadega, sealhulgas kõrgeimaga neist, mis kannab nime "Etno kulp". Hetkel osaleb Jalmar ülipopulaarse ansambli Curly Strings ridades. Melbourne'is kuuleme setukeelset laulu Rahvapeol 30. detsembril. Lisaks Tanel Padarile, Ott Leplandile ja Jalmar Vabarnale esinevad Melbourne'is Danel Pandre (The Sun), Kaspar Kalluste (Ott Lepland bänd) ja Tarvi Kull (Ott Lepland bänd). Eesti muusikute kontsert on kavandatud Eesti Päevade teisele päevale ehk 28.detsembrile. Tulenevalt väga erilistest artistidest ootavad korraldajad suurt publikumenu ja osavõttu. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

It’s official - XXV EESTI PÄEVADE ESINEJAD EESTIST ON TANEL PADAR, OTT LEPLAND, JALMAR VABARNA

Sirje Jõgi 29. mail 2014

Eesti muusikute kontsert on kavandatud Eesti Päevade teisele päevale ehk 28.detsembrile. Tulenevalt väga erilistest artistidest ootavad korraldajad suurt publikumenu ja osavõttu.

It’s official - XXV EESTI PÄEVADE ESINEJAD EESTIST ON  TANEL PADAR, OTT LEPLAND, JALMAR VABARNA

Bändiga saab esmakordselt kohtuda juba 27. detsembril toimuval kohtumisõhtul, mille raames saame tuttavaks ning paari loo kaudu aimu, mis esinejatega tegu ning mida järgmise päeva kontserdilt oodata.

30. detsembril on kavas kontsert pubis, kus esinetakse unplugged kavaga. Sel õhtul on võimalik Taneli, Oti ja Jalmariga juttu rääkida ning pilti teha.

Uude aastasse lendame samuti koos! Sini–must–valge aastavahetuse ball toob pidulised saalipõrandale tantsu lööma tuntud lugude saatel.

Nimetatud kolmene koosseis tuli kokku nime all Vallatud Vestid 2013. aastal muusikalise projektina, kus kohtusid omavahel rock, pop ja folk.

Nüüdseks on seljataga kolm väljamüüdud kontserttuuri. Neist esimene kandis nime "Lugusid naistest". Järgmiseks kavaks oli "Lugusid naistest ja meestest". Koosseisu kolmas kontsertsari kandis nime "Kelmid ja pühakud".

Kõik kolm eesti muusikut on muljetavaldava muusikalise karjääriga ning igaühel neist omad lood, mida publik hästi teab ning armastab.

Tanel Padar on eesti oma põlvkonna üks hinnatumaid lauljaid. Erinevate koosseisudega on ta andnud välja üle 10 heliplaadi ning salvestanud üle paarisaja laulu. 2001. aastal võitis Tanel Eurovisiooni lauluvõistluse. Lisaks on teda ansambli The Sun koosseisus pärjatud ligemale 20 Eesti Muusika Auhinnaga.

Ott Lepland alustas oma lauljakarjääri juba varajases nooruses. 2010. aastal võitis Ott saatesarja "Eesti otsib superstaari". Lisaks on Ott võitnud saatesarja "Laulupealinn" ning jäänud saates "Su nägu kõlab tuttavalt" teiseks. Ott Lepland on oma ansambliga välja andnud kolm albumit. Ott Leplandi lugu "Kuula" osales 2012. aasta Eurovisioonil ja saavutas kuuenda koha ning on tänini üks enam mängitavaid lugusid Eesti raadiotes.

Jalmar Vabarna on Eesti folk- ja pärimusmuusik. Ennekõike on ta teada tuntud ansamblist Zetod, kes esitavad oma lugusid setu keeles. Jalmar on tunnustatud paljude folgi auhindadega, sealhulgas kõrgeimaga neist, mis kannab nime "Etno kulp". Hetkel osaleb Jalmar ülipopulaarse ansambli Curly Strings ridades. Melbourne'is kuuleme setukeelset laulu Rahvapeol 30. detsembril.

Lisaks Tanel Padarile, Ott Leplandile ja Jalmar Vabarnale esinevad Melbourne'is Danel Pandre (The Sun), Kaspar Kalluste (Ott Lepland bänd) ja Tarvi Kull (Ott Lepland bänd).

It’s official - XXV EESTI PÄEVADE ESINEJAD EESTIST ON TANEL PADAR, OTT LEPLAND, JALMAR VABARNA Eesti muusikute kontsert on kavandatud Eesti Päevade teisele päevale ehk 28.detsembrile. Tulenevalt väga erilistest artistidest ootavad korraldajad suurt publikumenu ja osavõttu.
It’s official - XXV EESTI PÄEVADE ESINEJAD EESTIST ON  TANEL PADAR, OTT LEPLAND, JALMAR VABARNA
Kui valminud tulemus on mahukama veebilehe tegemine firmadele mis oleks hallatav. Teadlikult võttes on blogi kodulehtede tegemine kaasaegselt üheks olulisemaks verstapostiks täielikuks ülevaateks fotodega veebilehtede loomine firmadele aara.ee disainerid mida tasuks MTÜ kodulehe tegemine siis firmast, miks mitte ka veebilehtede tegemine toob kindlasti tagasi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: