EstDocs avab VI lühifilmide konkursi

Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!

TORONTOS, KANADAS 24. märts, 2014. a. – Kümnendat aastat järjest toimuv EstDocs dokumentaalfilmide festival Torontos on avanud järjekordse lühidokumentaalfilmide konkursi. EstDocsi filmifestival kestab 17. - 21. oktoober, 2014. Lühifilmide konkursi auhindade sponsoriteks on Eesti Üliõpilaste Selts ja Tartu College. Auhindade kogusumma on $2,500 CAD, maksimaalne filmiauhind on $1,000 CAD. Auhinnalisi filme näidatakse Toronto kinos festivali toimumise ajal oktoobris. EstDocsi lühifilmide võistlus on jätkuvalt üks EstDocsi põnevamaid sündmusi. Igal aastal on filmitegijad meid üllatanud omapärase lähenemisega antud teemale, ütles Tauno Mölder, lühifilmide konkursi juhataja. Sarnaselt täispikkadele dokkfilmidele mida näidatakse EstDocs festivalil, ei pea ei filmitegijad ega vaatajad olema eestlased, et nautida nende ees linastuvaid huvitavaid ning mõtlema ärgitavaid filme." Selle aasta konkursi teema on Ühendus. Loodame, et osalejad leiavad teemale originaalse vaatenurga. Esitamise protsess Registreerimisvorm koos juhendiga on saadavad lühifilmide konkursi veebileheküljel www.EstDocs.com. Eelmiste võistluste filmid on avatud vaatamiseks aadressil: Youtube.com/EstDocsTO . EstDocsi Lühifilmide Konkurss on jätkuvalt ainus rahvusvaheline võistlus, mille sihiks on keskenduda eestiainelistele teemadele. Osavõtjad võivad filme sisse saata kas tavapostiga või elektrooniliselt kuni 23. septembrini 2014. aastal. Filmide pikkus on piiratud seitsme minutiga, lisaks tiitrid. Konkursi võitjad ja auhinnad kuulutakse välja ja linastatakse Toronto kinodes EstDocsi publikule. Filmi tegijad võivad esitada mitu võistlustööd, kuid iga film peab oleme eraldi registreeritud ja esitatud. EstDocsist EstDocs on vabatahtlikute poolt korraldatud tõsielufilmide festival ja konkurss mis toimub Torontos, Kanadas juba kümnendat aastat järjest. EstDocs pakub läbi filmikunsti prisma vaatajaile ajakohast informatsiooni Eesti kohta. Festivali missioon on filmide ja neile järgnevale arutelu kaudu pakkuda nii eestlastele kui ka mitte-eestlastele teavet Eesti ajaloost, poliitikast, kultuurist, ja paljudest muudest teemadest. EstDocs on viimase üheksa aasta jooksul esile toonud ligi 10,000 silmapaarile tuntud ja tuntusele kerkimas eestlasest filmitegijaid ja kõikide rõõmuks on festivalil olnud au kohalikele tutvustada Eesti parimaid ja rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijaid. Filmid on kas inglise keelsete subtiitritega või inglise keeles. EstDocs kuulub Torontos asuva Tartu College'i programmide raamidesse. Tartu College'i eesmärk on uurida ja edutada Kanada vähemusrahvaste, eelkõige balti rahvaste, kultuuri, kirjandust, muusikat ja kunsti. Leia meid @EstDocs Twitteris ja ka Facebookis. Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini! suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

EstDocs avab VI lühifilmide konkursi

Kaili Lupp/EstDocs 24. märtsil 2014

Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!

EstDocs avab VI lühifilmide konkursi

TORONTOS, KANADAS 24. märts, 2014. a. – Kümnendat aastat järjest toimuv EstDocs dokumentaalfilmide festival Torontos on avanud järjekordse lühidokumentaalfilmide konkursi. EstDocsi filmifestival kestab 17. - 21. oktoober, 2014.

Lühifilmide konkursi auhindade sponsoriteks on Eesti Üliõpilaste Selts ja Tartu College. Auhindade kogusumma on $2,500 CAD, maksimaalne filmiauhind on $1,000 CAD. Auhinnalisi filme näidatakse Toronto kinos festivali toimumise ajal oktoobris.

EstDocsi lühifilmide võistlus on jätkuvalt üks EstDocsi põnevamaid sündmusi. Igal aastal on filmitegijad meid üllatanud omapärase lähenemisega antud teemale, ütles Tauno Mölder, lühifilmide konkursi juhataja. Sarnaselt täispikkadele dokkfilmidele mida näidatakse EstDocs festivalil, ei pea ei filmitegijad ega vaatajad olema eestlased, et nautida nende ees linastuvaid huvitavaid ning mõtlema ärgitavaid filme."

Selle aasta konkursi teema on Ühendus. Loodame, et osalejad leiavad teemale originaalse vaatenurga.

Esitamise protsess

Registreerimisvorm koos juhendiga on saadavad lühifilmide konkursi veebileheküljel www.EstDocs.com. Eelmiste võistluste filmid on avatud vaatamiseks aadressil: Youtube.com/EstDocsTO .

EstDocsi Lühifilmide Konkurss on jätkuvalt ainus rahvusvaheline võistlus, mille sihiks on keskenduda eestiainelistele teemadele. Osavõtjad võivad filme sisse saata kas tavapostiga või elektrooniliselt kuni 23. septembrini 2014. aastal. Filmide pikkus on piiratud seitsme minutiga, lisaks tiitrid. Konkursi võitjad ja auhinnad kuulutakse välja ja linastatakse Toronto kinodes EstDocsi publikule.

Filmi tegijad võivad esitada mitu võistlustööd, kuid iga film peab oleme eraldi registreeritud ja esitatud.

EstDocsist

EstDocs on vabatahtlikute poolt korraldatud tõsielufilmide festival ja konkurss mis toimub Torontos, Kanadas juba kümnendat aastat järjest. EstDocs pakub läbi filmikunsti prisma vaatajaile ajakohast informatsiooni Eesti kohta. Festivali missioon on filmide ja neile järgnevale arutelu kaudu pakkuda nii eestlastele kui ka mitte-eestlastele teavet Eesti ajaloost, poliitikast, kultuurist, ja paljudest muudest teemadest. EstDocs on viimase üheksa aasta jooksul esile toonud ligi 10,000 silmapaarile tuntud ja tuntusele kerkimas eestlasest filmitegijaid ja kõikide rõõmuks on festivalil olnud au kohalikele tutvustada Eesti parimaid ja rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijaid. Filmid on kas inglise keelsete subtiitritega või inglise keeles.

EstDocs kuulub Torontos asuva Tartu College'i programmide raamidesse. Tartu College'i eesmärk on uurida ja edutada Kanada vähemusrahvaste, eelkõige balti rahvaste, kultuuri, kirjandust, muusikat ja kunsti. Leia meid @EstDocs Twitteris ja ka Facebookis.

EstDocs avab VI lühifilmide konkursi Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!
EstDocs avab VI lühifilmide konkursi
Eriti tuleb eelis välja lihtsamat sorti kodulehtede valmistamine kiiresti laabumine õigeks ajaks. Olen kuulnud lausutavat selge struktuuriga lehe tegemine kvaliteetselt seda on ka raske hinnata ülimalt tekstilise kodulehe tegemine hästi http://www.aara.ee/Hasti_hallatava_kodulehe_loomine_Eesti_Etendusasut_42-2 milles on viidatud paari lehega kodulehtede valmistamine ja see paistab välja lisaks on tulemuslik veebilehtede programmeerimine kaasaegselt väga hea pakkumine.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: