Sydney Eesti Maja ruumide kasutuse osas toimuvad muudatused

Meie Kodu toimetus kolis jaanuarikuus raamatukogu ruumi ja remonditööd käivad endistes ruumides.

Sydney Eesti Maja. Foto: Aune Vetik Uurisime Sydney Eesti Maja Kooperatiiv juhatuselt, mis pikemas perspektiivis Sydney Eesti Maja ruumidega plaanis on? Mis saab endistest Meie Kodu ruumidest? Ja millised muutused on veel ees? Sydney Eesti Maja Kooperatiiv juhatus: Kuna nii Sydney Eesti Seltsi kui kooperatiivi tulud on pidevalt kahanenud, siis on mõlemad juhatused otsinud võimalikke lisa tuluallikaid. Oleme otsustanud osa ruume Eesti Majas anda kommerts kasutusse ja mõned ruumid muuta multifunktsionaalseks. Näiteks veteranide tuba lava kohal on kavas ära remontida ja kohandada selliseks, et seda saaksid kasutada erinevad organisatsioonid. Meie kodu endised ruumid, kus hetkel juba remont käib, on plaanis välja üürida juba lähitulevikus ehk kohe kui remont valmis. Raamatukogus on Meie Kodu praeguste plaanide järgi ajutiselt ja jääb sinna vähemalt niikaua kuni veteranide toas remont tehtud. Hetkel käivad läbirääkimised ka arhiiviga, kuna midagi pole otsustatud, siis seda kommenteerida on vara. Meie Kodu toimetus kolis jaanuarikuus raamatukogu ruumi ja remonditööd käivad endistes ruumides. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydney Eesti Maja ruumide kasutuse osas toimuvad muudatused

AALE KASK-ONG 25. veebr. 2014

Meie Kodu toimetus kolis jaanuarikuus raamatukogu ruumi ja remonditööd käivad endistes ruumides.

Sydney Eesti Maja ruumide kasutuse osas toimuvad muudatused
Sydney Eesti Maja. Foto: Aune Vetik

Uurisime Sydney Eesti Maja Kooperatiiv juhatuselt, mis pikemas perspektiivis Sydney Eesti Maja ruumidega plaanis on? Mis saab endistest Meie Kodu ruumidest? Ja millised muutused on veel ees?

Sydney Eesti Maja Kooperatiiv juhatus: Kuna nii Sydney Eesti Seltsi kui kooperatiivi tulud on pidevalt kahanenud, siis on mõlemad juhatused otsinud võimalikke lisa tuluallikaid. Oleme otsustanud osa ruume Eesti Majas anda kommerts kasutusse ja mõned ruumid muuta multifunktsionaalseks. Näiteks veteranide tuba lava kohal on kavas ära remontida ja kohandada selliseks, et seda saaksid kasutada erinevad organisatsioonid.

Meie kodu endised ruumid, kus hetkel juba remont käib, on plaanis välja üürida juba lähitulevikus ehk kohe kui remont valmis. Raamatukogus on Meie Kodu praeguste plaanide järgi ajutiselt ja jääb sinna vähemalt niikaua kuni veteranide toas remont tehtud. Hetkel käivad läbirääkimised ka arhiiviga, kuna midagi pole otsustatud, siis seda kommenteerida on vara.

Sydney Eesti Maja ruumide kasutuse osas toimuvad muudatused Meie Kodu toimetus kolis jaanuarikuus raamatukogu ruumi ja remonditööd käivad endistes ruumides.
Sydney Eesti Maja ruumide kasutuse osas toimuvad muudatused
Kui soovid laabuvat paari lehega kodulehe loomine firmadele kui üliväga viimistletut. Meistritööna ajastatud testitud kodulehe tegemine sisukalt on sisukuse poolest selleks postitan siia lihtsamat sorti veebilehtede koostamine www.aara.ee sisu on paindlikult muudetav kodulehe tegemine sisukalt tellimiseks vajalik info miks mitte ka paarileheküljelise veebilehe tegemine saab kiiresti tööle.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: