Londonis tutvustati Eesti jazzmuusikat

11. veebruaril astusid Londoni populaarses jazziklubis Club Inégales üles Eesti muusikud. Ürituse „Encounter Estonian Jazz“ eesmärk oli tutvustada Eesti jazzmuusikat Suurbritannias tegutsevatele kontserdikorraldajatele, mäned¾eridele ja teistele muusikavaldkonna võtmeisikutele.

Eesti Londoni saatkonna kultuurinõuniku Kristel Oitmaa sõnul oli eilne tutvustusüritus hea võimalus näidata, kui kõrgel tasemel on Eesti jazzmuusikud. „Samuti said muusikud ja siinses jazzivaldkonnas tegutsejad võimaluse isiklikult suhelda ning kontakte vahetada," selgitas Oitmaa ja lisas, et selliste kontaktürituste korraldamine on hea viis, kuidas leida võimalusi Eesti muusika ekspordiks. Kontserdil astusid üles Kadri Voorand Trio, Duo Tuule Kann & Jaak Sooäär ning Oleg Pissarenko Band. Samuti Villu Veski, kes esines koos Eesti muusikute ja Briti jazzlaulja Ola Onabulega. Üritus korraldati Eesti Muusika Arenduskeskuse, Eesti Londoni saatkonna, kultuuriministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ning Euroopa Regionaalarengu Fondi koostöös. Fotod: http://www.flickr.com/photos/estonianembassyinlondon/sets/72157640852972475/   VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND 11. veebruaril astusid Londoni populaarses jazziklubis Club Inégales üles Eesti muusikud. Ürituse „Encounter Estonian Jazz“ eesmärk oli tutvustada Eesti jazzmuusikat Suurbritannias tegutsevatele kontserdikorraldajatele, mäned¾eridele ja teistele muusikavaldkonna võtmeisikutele. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Londonis tutvustati Eesti jazzmuusikat

19. veebr. 2014

11. veebruaril astusid Londoni populaarses jazziklubis Club Inégales üles Eesti muusikud. Ürituse „Encounter Estonian Jazz“ eesmärk oli tutvustada Eesti jazzmuusikat Suurbritannias tegutsevatele kontserdikorraldajatele, mäned¾eridele ja teistele muusikavaldkonna võtmeisikutele.

Eesti Londoni saatkonna kultuurinõuniku Kristel Oitmaa sõnul oli eilne tutvustusüritus hea võimalus näidata, kui kõrgel tasemel on Eesti jazzmuusikud. „Samuti said muusikud ja siinses jazzivaldkonnas tegutsejad võimaluse isiklikult suhelda ning kontakte vahetada," selgitas Oitmaa ja lisas, et selliste kontaktürituste korraldamine on hea viis, kuidas leida võimalusi Eesti muusika ekspordiks.

Kontserdil astusid üles Kadri Voorand Trio, Duo Tuule Kann & Jaak Sooäär ning Oleg Pissarenko Band. Samuti Villu Veski, kes esines koos Eesti muusikute ja Briti jazzlaulja Ola Onabulega.

Üritus korraldati Eesti Muusika Arenduskeskuse, Eesti Londoni saatkonna, kultuuriministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ning Euroopa Regionaalarengu Fondi koostöös.

Fotod: http://www.flickr.com/photos/estonianembassyinlondon/sets/72157640852972475/

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND

Londonis tutvustati Eesti jazzmuusikat 11. veebruaril astusid Londoni populaarses jazziklubis Club Inégales üles Eesti muusikud. Ürituse „Encounter Estonian Jazz“ eesmärk oli tutvustada Eesti jazzmuusikat Suurbritannias tegutsevatele kontserdikorraldajatele, mäned¾eridele ja teistele muusikavaldkonna võtmeisikutele.
Londonis tutvustati Eesti jazzmuusikat
Eriti tuleb eelis välja tugeva veebilehtede tegemine firma poolt kohe ära teha. Minu arvates on veebilehe tegemine siis alusta aegsasti sisukuse poolest toodete kodulehtede valmistamine tehniliselt kodulehtede tegija aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda veebilehe uuendamine olulistele aspektidele toimetatava kodulehtede valmistamine kvaliteetselt ja vajalik on see mis on selge kodulehe tegemine kui uuele ettevõttele.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: