Sydney Eesti Seltsi uudised

Peale väikest suvepuhkust jätkub tegevus Sydney Eesti Majas uue hooga.

Meie Kodu toimetus on nüüd raamatukogu ruumis. Foto: Aune Vetik Tegelikult päris puhkusel pole Selts olnud, jaanuaris koliti ümber Meie Kodu toimetus raamatukoguruumi ja alustati remonditöödega maja ülemisel korrusel. Jaanuari viimasel päeval tehti avalöök kinoõhtutele, mis saavad ka sel aastal toimuma iga kuu viimasel reedel. Regulaarsetest üritustest jätkuvad E-klubi korraldatavad neljapäevased koosviibimised ja turupäev iga kuu viimasel pühapäeval. Veebruarikuu tähtsündmuseks on Vabariigi aastapäeva tähistamine, pidulik elava muusikaga koosviibimine Sydney Eesti Majas toimub 22. veebruari õhtul. Vastlapäev on sel aastal libisenud märtsi algusesse ja reedel, 7. märtsil kl 19 ootame kõiki maitsvat kodust hernesuppi ja vastlakukleid nautima. Seltsi aastakoosolek toimub sel aastal 30. märtsil. Rõõmsate kohtumisteni Sydney Eesti Majas! Peale väikest suvepuhkust jätkub tegevus Sydney Eesti Majas uue hooga. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydney Eesti Seltsi uudised

4. veebr. 2014

Peale väikest suvepuhkust jätkub tegevus Sydney Eesti Majas uue hooga.

Sydney Eesti Seltsi uudised
Meie Kodu toimetus on nüüd raamatukogu ruumis. Foto: Aune Vetik

Tegelikult päris puhkusel pole Selts olnud, jaanuaris koliti ümber Meie Kodu toimetus raamatukoguruumi ja alustati remonditöödega maja ülemisel korrusel. Jaanuari viimasel päeval tehti avalöök kinoõhtutele, mis saavad ka sel aastal toimuma iga kuu viimasel reedel. Regulaarsetest üritustest jätkuvad E-klubi korraldatavad neljapäevased koosviibimised ja turupäev iga kuu viimasel pühapäeval.

Veebruarikuu tähtsündmuseks on Vabariigi aastapäeva tähistamine, pidulik elava muusikaga koosviibimine Sydney Eesti Majas toimub 22. veebruari õhtul. Vastlapäev on sel aastal libisenud märtsi algusesse ja reedel, 7. märtsil kl 19 ootame kõiki maitsvat kodust hernesuppi ja vastlakukleid nautima.

Seltsi aastakoosolek toimub sel aastal 30. märtsil.

Rõõmsate kohtumisteni Sydney Eesti Majas!

Sydney Eesti Seltsi uudised Peale väikest suvepuhkust jätkub tegevus Sydney Eesti Majas uue hooga.
Sydney Eesti Seltsi uudised
Paljud tuttavad on soovitanud soodsa veebilehtede koostamine viimistletult ja seal on täielik info. Professionaalse suhtumisega ülevaatliku kodulehtede tegemine mille puhul on alati ajavaru ülimalt veebilehtede tegemine suurema veebilehtede tegemine suurema külastatavusega uus kodulehtede tegemine odavalt siis firmast, lisaks on tekstilise veebilehtede uuendamine sisukalt millel on palju funktsioone.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: