Müügile saabuvad piletid XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg”

Laupäeval, 1. veebruaril kell 12.00 algab piletimüük XXVI laulu- ja XIX tantsupeole. Piletid on saadaval Piletilevi kõigis müügikanalites. Piletid kolmele identsele tantsupeo etendusele ning kahele laulupeo kontserdile on soodushindadega müügil 1. veebruarist kuni 30. juunini ning täiendav soodustus kehtib õpilastele, üliõpilastele ning pensionäridele.

Laulupidu (2009). Foto: Aune Vetik Lauluväljaku üldala ning Kalevi staadioni odavamate piletite hinnavahemik jääb eelmüügiperioodil vahemikku 6 ja 4 eurot (soodushind õpilastele, tudengitele ja pensionäridele). Nummerdatud istekohtadega sektorites lauluväljakul ning Kalevi staadionil on eelmüügiperioodil piletite hinnad vahemikus 20 ja 15 eurot (soodushind õpilastele, tudengitele ja pensionäridele). Peonädalal ning samuti väravas piletihinnad tõusevad, mistõttu on soovitus kõigil soovijatel kindlasti laulu- ja tantsupeole tulekut varakult planeerida ning piletid endale eelmüügist soetada. Piletiinfo saadaval "Piletilevis" ning Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse kodulehel aadressil http:2014.laulupidu.ee. XXVI laulu- ja XIX tantsupidu toimub Tallinnas 4.-6. juulil 2014. Laulupeo kunstiline juht on Hirvo Surva. Tantsupeo pealavastaja on Maido Saar, muusikajuht on Toomas Lunge ning idee ja loo autor on Sten Weidebaum. XXVI laulu- ja XIX tantsupeost "Aja puudutus. Puudutuse aeg" teemast Tänavuse peo keskmes on kaks olulist sõna – aeg ja puudutus. 2014. aasta laulupidu "Ajalootund" tõstab esile laulupidude pikas ajaloos olulised ja puudutavad teosed, loojad ja sündmused. Laulupeo pidulik avatseremoonia ja esimene kontsert "Aja puudutus" toimub laupäeva, 5. juuli õhtul Tallinna Lauluväljakul. Valikkooride kontserdil esitavad üle 7000 laulja, kutseline puhkpilliorkester ja sümfooniaorkester 25 tuntud ja armastatud teost laulupidudelt 1869-2009 (teiste seas näiteks Kuniledi/Koidula "Sind surmani", Härma/Haava "Ei saa mitte vaiki olla", Tõnis Mägi "Koit" jt.) Laulupeo teine kontsert "Puudutuse aeg" toimub pühapäeval, 6. juulil. See on harjumuspärane laulupeo suurkontsert, kus tulevad esitamisele armastatud teosed ja ka palju uudisloomingut. Kontserdi lõpus kõlab ühendkooride esituses ka selle peo nimilugu "Puudutus." Tantsupidu "Puudutus" kannab aga edasi tunnet, mis tekib hetkedel, kui miski meid sügavalt puudutab – kui aeg saab uue väärtuse.Tantsupidu tugineb muinasjutul poisist, kes tormab ummisjalu maailma õnne otsima ning jõuab peagi suurte valikuteni – keda kuulata ja kellel on õigus? Äkki on ta aina edasi kiirustades oma õnne eest hoopis ära jooksnud?   Sten Weidebaum Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA   http://2014.laulupidu.ee/en/ Laupäeval, 1. veebruaril kell 12.00 algab piletimüük XXVI laulu- ja XIX tantsupeole. Piletid on saadaval Piletilevi kõigis müügikanalites. Piletid kolmele identsele tantsupeo etendusele ning kahele laulupeo kontserdile on soodushindadega müügil 1. veebruarist kuni 30. juunini ning täiendav soodustus kehtib õpilastele, üliõpilastele ning pensionäridele. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Müügile saabuvad piletid XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg”

31. jaan. 2014

Laupäeval, 1. veebruaril kell 12.00 algab piletimüük XXVI laulu- ja XIX tantsupeole. Piletid on saadaval Piletilevi kõigis müügikanalites. Piletid kolmele identsele tantsupeo etendusele ning kahele laulupeo kontserdile on soodushindadega müügil 1. veebruarist kuni 30. juunini ning täiendav soodustus kehtib õpilastele, üliõpilastele ning pensionäridele.

Müügile saabuvad piletid XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg”
Laulupidu (2009). Foto: Aune Vetik

Lauluväljaku üldala ning Kalevi staadioni odavamate piletite hinnavahemik jääb eelmüügiperioodil vahemikku 6 ja 4 eurot (soodushind õpilastele, tudengitele ja pensionäridele). Nummerdatud istekohtadega sektorites lauluväljakul ning Kalevi staadionil on eelmüügiperioodil piletite hinnad vahemikus 20 ja 15 eurot (soodushind õpilastele, tudengitele ja pensionäridele). Peonädalal ning samuti väravas piletihinnad tõusevad, mistõttu on soovitus kõigil soovijatel kindlasti laulu- ja tantsupeole tulekut varakult planeerida ning piletid endale eelmüügist soetada.

Piletiinfo saadaval "Piletilevis" ning Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse kodulehel aadressil http:2014.laulupidu.ee.

XXVI laulu- ja XIX tantsupidu toimub Tallinnas 4.-6. juulil 2014.

Laulupeo kunstiline juht on Hirvo Surva. Tantsupeo pealavastaja on Maido Saar, muusikajuht on Toomas Lunge ning idee ja loo autor on Sten Weidebaum.

XXVI laulu- ja XIX tantsupeost "Aja puudutus. Puudutuse aeg" teemast

Tänavuse peo keskmes on kaks olulist sõna – aeg ja puudutus. 2014. aasta laulupidu "Ajalootund" tõstab esile laulupidude pikas ajaloos olulised ja puudutavad teosed, loojad ja sündmused.

Laulupeo pidulik avatseremoonia ja esimene kontsert "Aja puudutus" toimub laupäeva, 5. juuli õhtul Tallinna Lauluväljakul. Valikkooride kontserdil esitavad üle 7000 laulja, kutseline puhkpilliorkester ja sümfooniaorkester 25 tuntud ja armastatud teost laulupidudelt 1869-2009 (teiste seas näiteks Kuniledi/Koidula "Sind surmani", Härma/Haava "Ei saa mitte vaiki olla", Tõnis Mägi "Koit" jt.)

Laulupeo teine kontsert "Puudutuse aeg" toimub pühapäeval, 6. juulil. See on harjumuspärane laulupeo suurkontsert, kus tulevad esitamisele armastatud teosed ja ka palju uudisloomingut. Kontserdi lõpus kõlab ühendkooride esituses ka selle peo nimilugu "Puudutus."

Tantsupidu "Puudutus" kannab aga edasi tunnet, mis tekib hetkedel, kui miski meid sügavalt puudutab – kui aeg saab uue väärtuse.Tantsupidu tugineb muinasjutul poisist, kes tormab ummisjalu maailma õnne otsima ning jõuab peagi suurte valikuteni – keda kuulata ja kellel on õigus? Äkki on ta aina edasi kiirustades oma õnne eest hoopis ära jooksnud?

 

Sten Weidebaum

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

 

http://2014.laulupidu.ee/en/

Müügile saabuvad piletid XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg” Laupäeval, 1. veebruaril kell 12.00 algab piletimüük XXVI laulu- ja XIX tantsupeole. Piletid on saadaval Piletilevi kõigis müügikanalites. Piletid kolmele identsele tantsupeo etendusele ning kahele laulupeo kontserdile on soodushindadega müügil 1. veebruarist kuni 30. juunini ning täiendav soodustus kehtib õpilastele, üliõpilastele ning pensionäridele.
Müügile saabuvad piletid XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg”
Kui soovid laabuvat toodete veebilehtede uuendamine kaasaegselt sest kvaliteet maksab. Mõistusega võttes on lihtsa veebilehe tegemine mis annab alati eelise, järjekorras veebilehe valmistamine kiiresti www.aara.ee miks mitte vaadata lihtsa veebilehtede valmistamine ja see paistab välja tarkvaraliselt nutikas, ilusa veebilehe tegemine juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: