Piknik Hanging Rockil

Melbourne’i väliseesti päeva tähistamise juures on tore see, et meil ei ole muud kindlat formaati kui kuupäev. Iga aasta viimasel novembri pühapäeval tähistame väliseestlust eri moel.

Ronisime vulkaani otsa, siis tippu. Mäe all mängisime mänge ja võistlesime, laulsime, grillisime, kohvitasime, vardas lehvis eesti lipp. Foto: Sirje Jõgi Ideid saame sellest, mis on tehtud vastaval aastal kas Eestis, mis oleks seotud ka meiega, kes me väljaspool või mis on meie eestlust puudutanud aasta jooksul Austraalias. Oleme teinud maalinäitusi, väliseesti kirjanduse päeva, väliseestluse ajalugu tutvustanud. Aasta tagasi avasime sel päeval oma uue köögi eesti toitude tutvustamisega ning valmistasime koos piparkooke. Käesoleval aastal saime inspiratsiooni pikast ja märjast talvest, mis esimeste soojade puhul lausa meelitas õue. Teiseks on meil hetkel uusi eesti noori, kelle aktiivsust me soovisime kasutada. Kolmandaks argumendiks oli koha valik Hanging Rock, mis looduslikult põnev ning laheda kohaliku legendiga seotud – mida jälle meil, kauaaegsetel melbournlastel, uutele tore tutvustada. Üürisime bussi ning sõit Hanging Rocki suunas võis alata. Rohkem ei olegi sõnaliselt lisada. Juursolevad fotod andku edasi, kuidas need ideed teostusid. Väliseesti päeva piknikule järgnevail päevil saime tänukirju e-mailile. Fotod: Sirje Jõgi Melbourne’i väliseesti päeva tähistamise juures on tore see, et meil ei ole muud kindlat formaati kui kuupäev. Iga aasta viimasel novembri pühapäeval tähistame väliseestlust eri moel. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Piknik Hanging Rockil

Sirje Jõgi 15. jaan. 2014

Melbourne’i väliseesti päeva tähistamise juures on tore see, et meil ei ole muud kindlat formaati kui kuupäev. Iga aasta viimasel novembri pühapäeval tähistame väliseestlust eri moel.

Piknik Hanging Rockil
Ronisime vulkaani otsa, siis tippu. Mäe all mängisime mänge ja võistlesime, laulsime, grillisime, kohvitasime, vardas lehvis eesti lipp. Foto: Sirje Jõgi

Ideid saame sellest, mis on tehtud vastaval aastal kas Eestis, mis oleks seotud ka meiega, kes me väljaspool või mis on meie eestlust puudutanud aasta jooksul Austraalias.

Oleme teinud maalinäitusi, väliseesti kirjanduse päeva, väliseestluse ajalugu tutvustanud. Aasta tagasi avasime sel päeval oma uue köögi eesti toitude tutvustamisega ning valmistasime koos piparkooke. Käesoleval aastal saime inspiratsiooni pikast ja märjast talvest, mis esimeste soojade puhul lausa meelitas õue. Teiseks on meil hetkel uusi eesti noori, kelle aktiivsust me soovisime kasutada. Kolmandaks argumendiks oli koha valik Hanging Rock, mis looduslikult põnev ning laheda kohaliku legendiga seotud – mida jälle meil, kauaaegsetel melbournlastel, uutele tore tutvustada. Üürisime bussi ning sõit Hanging Rocki suunas võis alata. Rohkem ei olegi sõnaliselt lisada. Juursolevad fotod andku edasi, kuidas need ideed teostusid. Väliseesti päeva piknikule järgnevail päevil saime tänukirju e-mailile.

Piknik Hanging Rockil
Piknik Hanging Rockil
Piknik Hanging Rockil
Piknik Hanging Rockil
Fotod: Sirje Jõgi
Piknik Hanging Rockil Melbourne’i väliseesti päeva tähistamise juures on tore see, et meil ei ole muud kindlat formaati kui kuupäev. Iga aasta viimasel novembri pühapäeval tähistame väliseestlust eri moel.
Piknik Hanging Rockil
Kui soovid laabuvat veebilehe arendamine professionaalselt teemal, mis annab lisainfot. Veebimaastikul on kindlasti kodulehe valmistamine professionaalselt sama tähtis kui ajakiri järjekorras kodulehtede valmistus www.aara.ee milles on viidatud tulemuslik veebilehtede valmistamine mõistlikult eeskujuks toodud seal on põhjalikumalt kirjeldatud blogi kodulehe valmistamine kui uuele ettevõttele. hobi jaoks kodulehtede tegemine asjatundjaid kaasates.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: