Eesti jõuluturg Londonis suurem kui kunagi varem

Eesti Gild Londonis osales esmakordselt Eesti jõuluväljapanekuga 22.-24. novembrini toimuval suurel Skandinaavia jõuluturul koos Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandiga.

Eesti Gildi eestvedaja Anneli Kimberi sõnul on Eesti osalemine Skandinaavia jõuluturul hea võimalu Eestit ja Eesti tooteid Londonis tutvustada ning eestlaste kogukonnale jõulukaupu müüa. „Eelkõige tahame muidugi pakkuda eestlastele kodust jõulurõõmu,” ütles Anneli Kimber. „Samas aitab Skandinaavia jõuluturuga ühinemine kinnistada Eesti kui Põhjamaa kuvandit ning näidata meie firmade põnevaid tooteid,” lisas ta. Jõuluturu korraldaja Liina Särkinen märkis, et seekordne tootevalik koosneb traditsioonilistest jõulukaupadest ja uutest ning erilistest asjadest. „Meil on nii hapukapsast, verivorsti ja pohlamoosi, mis on alati eestlase jõululaual, kui ka ilusat käsitööd, rahvamustrilisi tarbekaupu ning näiteks vanadest tuletõrjevoolikutest tehtud kotte,” ütles Liina Särkinen. Skandinaavia jõuluturgu on Londonis korraldatud juba neli aastat. See kasvas välja Soome ja Norra kirikute jõuluturust ning toimub nüüd nii kirikute sees kui nende vahelisel tänaval. Turg on täis Skandinaavia jõulutooteid, disaini, käsitööd, tekstiili, rõivaid ning head põhjamaist toitu. Eelmisel aastal külastas turgu ligi 20 000 inimest ning sel aastal on külalisi oodata vähemalt sama palju. Eesti jõuluväljapanekut Skandinaavia jõuluturul toetavad Eesti saatkond Londonis, välisministeerium, kultuuriministeerium ja EAS ning Eesti telgi kujundas disainer Helen Sirp. Eesti Gild Londonis on Briti saartel tegutsevaid ettevõtlikke eestlasi ühendav võrgustik. Gildi põhieesmärk on ürituste korraldamise kaudu Londonis vahendada kontakte ja jagada infot Eesti, eestlaste ja kogukonna tegemiste kohta. Fotod jõuluturust: http://www.flickr.com/photos/ estonianembassyinlondon/sets/72157637965174214/   VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND Eesti Gild Londonis osales esmakordselt Eesti jõuluväljapanekuga 22.-24. novembrini toimuval suurel Skandinaavia jõuluturul koos Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandiga. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti jõuluturg Londonis suurem kui kunagi varem

3. dets. 2013

Eesti Gild Londonis osales esmakordselt Eesti jõuluväljapanekuga 22.-24. novembrini toimuval suurel Skandinaavia jõuluturul koos Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandiga.

Eesti jõuluturg Londonis suurem kui kunagi varem

Eesti Gildi eestvedaja Anneli Kimberi sõnul on Eesti osalemine Skandinaavia jõuluturul hea võimalu Eestit ja Eesti tooteid Londonis tutvustada ning eestlaste kogukonnale jõulukaupu müüa. „Eelkõige tahame muidugi pakkuda eestlastele kodust jõulurõõmu,” ütles Anneli Kimber. „Samas aitab Skandinaavia jõuluturuga ühinemine kinnistada Eesti kui Põhjamaa kuvandit ning näidata meie firmade põnevaid tooteid,” lisas ta.

Jõuluturu korraldaja Liina Särkinen märkis, et seekordne tootevalik koosneb traditsioonilistest jõulukaupadest ja uutest ning erilistest asjadest. „Meil on nii hapukapsast, verivorsti ja pohlamoosi, mis on alati eestlase jõululaual, kui ka ilusat käsitööd, rahvamustrilisi tarbekaupu ning näiteks vanadest tuletõrjevoolikutest tehtud kotte,” ütles Liina Särkinen.

Skandinaavia jõuluturgu on Londonis korraldatud juba neli aastat. See kasvas välja Soome ja Norra kirikute jõuluturust ning toimub nüüd nii kirikute sees kui nende vahelisel tänaval. Turg on täis Skandinaavia jõulutooteid, disaini, käsitööd, tekstiili, rõivaid ning head põhjamaist toitu. Eelmisel aastal külastas turgu ligi 20 000 inimest ning sel aastal on külalisi oodata vähemalt sama palju.

Eesti jõuluväljapanekut Skandinaavia jõuluturul toetavad Eesti saatkond Londonis, välisministeerium, kultuuriministeerium ja EAS ning Eesti telgi kujundas disainer Helen Sirp.

Eesti Gild Londonis on Briti saartel tegutsevaid ettevõtlikke eestlasi ühendav võrgustik. Gildi põhieesmärk on ürituste korraldamise kaudu Londonis vahendada kontakte ja jagada infot Eesti, eestlaste ja kogukonna tegemiste kohta.

Fotod jõuluturust: http://www.flickr.com/photos/

estonianembassyinlondon/sets/72157637965174214/

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND

Eesti jõuluturg Londonis suurem kui kunagi varem Eesti Gild Londonis osales esmakordselt Eesti jõuluväljapanekuga 22.-24. novembrini toimuval suurel Skandinaavia jõuluturul koos Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandiga.
Eesti jõuluturg Londonis suurem kui kunagi varem
Vaatasin kirjutist paarileheküljelise veebilehe uuendamine sest selle puhul on tulemus kindel. Lepingu sõlmimiseks selge struktuuriga lehe tegemine kvaliteetselt ega pole kivisse raiutud juurde kodulehtede uuendamine odavalt firma veebilehtede koostamine kvaliteetselt teadmiste poolest efektiivne veebilehtede valmistamine tellimiseks kasutada ja vastupidavale platvormile paari lehega veebilehtede koostamine väga hea pakkumine.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: