Eesti avas kaheksanda aukonsulaadi Rootsis

Eile, 23. oktoobril avas Eesti suursaadik Rootsis Jaak Jõerüüt Norrköpingis Eesti kaheksanda aukonsulaadi. Sealse aukonsulina alustab tööd Michael Pääbo.

Michael Pääbo on sündinud 1950. aastal Norrköpingis. Tema vanemad põgenesid Teise maailmasõja ajal Eestist Rootsi. Ta on lõpetanud Linköpingi Tehnikaülikooli rakendusfüüsika ja elektroonika erialal ning töötab alates 2006. aastast Linköpingi ülikoolis. Samuti tegeleb ta ettevõtlusega. Pääbo kõneleb rootsi, eesti, inglise, saksa ja hispaania keelt. Eilsest avamisüritusest võtsid osa ka Eesti aukonsul Eskilstunas Harriet Lagebo ja Eesti aukonsul Göteborgis Lars Boreström. Samuti osales avamisel Östergötlandi lääni vanem Elisabeth Nilsson. Uue aukonsuli konsulaarpiirkond on Östergötlandi lään. Aukonsulaat asub aadressil Lindöhällsvägen 47, 60365 Norrköping, Rootsi. Aukonsulaadiga saab telefoni teel ühendust võtta numbril +46 13 100 500 ning e-postiaadressidel: eest[No SpaM]ikonsul@paabo.ee või mich[No SpaM]ael.paabo@mfa.ee .    VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND Eile, 23. oktoobril avas Eesti suursaadik Rootsis Jaak Jõerüüt Norrköpingis Eesti kaheksanda aukonsulaadi. Sealse aukonsulina alustab tööd Michael Pääbo. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti avas kaheksanda aukonsulaadi Rootsis

23. okt. 2013

Eile, 23. oktoobril avas Eesti suursaadik Rootsis Jaak Jõerüüt Norrköpingis Eesti kaheksanda aukonsulaadi. Sealse aukonsulina alustab tööd Michael Pääbo.

Michael Pääbo on sündinud 1950. aastal Norrköpingis. Tema vanemad põgenesid Teise maailmasõja ajal Eestist Rootsi. Ta on lõpetanud Linköpingi Tehnikaülikooli rakendusfüüsika ja elektroonika erialal ning töötab alates 2006. aastast Linköpingi ülikoolis. Samuti tegeleb ta ettevõtlusega. Pääbo kõneleb rootsi, eesti, inglise, saksa ja hispaania keelt.

Eilsest avamisüritusest võtsid osa ka Eesti aukonsul Eskilstunas Harriet Lagebo ja Eesti aukonsul Göteborgis Lars Boreström. Samuti osales avamisel Östergötlandi lääni vanem Elisabeth Nilsson.

Uue aukonsuli konsulaarpiirkond on Östergötlandi lään. Aukonsulaat asub aadressil Lindöhällsvägen 47, 60365 Norrköping, Rootsi. Aukonsulaadiga saab telefoni teel ühendust võtta numbril +46 13 100 500 ning e-postiaadressidel: või

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND

Eesti avas kaheksanda aukonsulaadi Rootsis Eile, 23. oktoobril avas Eesti suursaadik Rootsis Jaak Jõerüüt Norrköpingis Eesti kaheksanda aukonsulaadi. Sealse aukonsulina alustab tööd Michael Pääbo.
Eesti avas kaheksanda aukonsulaadi Rootsis
Mu bossil on paari lehega kodulehtede loomine kiiresti pakub siiski palju funktsionaalsusi. Sellegipoolest on mõistlik vaadata kodulehe tegemine kvaliteetselt kohta ma ei oskagi arvata sisukuse poolest netilehe tegemine väiksema kodulehe koostamine kvaliteetselt milles on viidatud organisatsioonile veebilehe valmistus kiiresti ühekorraga, miks mitte ka veebilehtede tegemine professionaalselt juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: