Ervin Õunapuu „Soolo“ etendub Broadwayl

„Soolo“ trupp asub homme teele New Yorki. Nimelt valiti lavastus „Soolo“ 121 monolavastuse sekka, mis etenduvad United Solo festivali raames.

„Soolo" kõrghetk on 22. oktoobril kell 19.30 kui astutakse publiku ette Theatre Raw´s Broadwayl 42 tänaval. „Soolo" lavastaja ja näitleja on Hendrik Toompere. Eestis on võimalus lavastust näha 23. novembril kell 19.00 Pärnu Endlas, 9.detsembril kell 19.00 Kuressaare Linnateatris ja 10. detsembril kell 19.00 Haapsalu Raudteejaamas. "Soolo" on groteskielemente sisaldav irooniline draama, mille peategelaseks on püstirikas kollektsionäär, kel on üliinimese kompleks. Ta jumaldab maalikunsti, ostes oksjonitelt kokku maailma maalikunsti pärle. Ta on leidnud originaalse viisi, kuidas samastuda vanade meistritega ja kuidas teisaldada nende geniaalsust. Koguja on eriskummaline kurjategija, kes hävitab omapärasel viisil inimkonna kultuuripärandit. Kuulsate kunstnike maale kulinaarselt töödeldes ja süües usub ta, et sel viisil omastab ta "kõik kunstiteostes peituvad vitamiinid", s.o. loojate vaimse ja füüsilise energia.   Märt Meos Produtsent Ühendus R.A.A.A.M. „Soolo“ trupp asub homme teele New Yorki. Nimelt valiti lavastus „Soolo“ 121 monolavastuse sekka, mis etenduvad United Solo festivali raames. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Ervin Õunapuu „Soolo“ etendub Broadwayl

18. okt. 2013

„Soolo“ trupp asub homme teele New Yorki. Nimelt valiti lavastus „Soolo“ 121 monolavastuse sekka, mis etenduvad United Solo festivali raames.

Ervin Õunapuu „Soolo“ etendub Broadwayl

„Soolo" kõrghetk on 22. oktoobril kell 19.30 kui astutakse publiku ette Theatre Raw´s Broadwayl 42 tänaval. „Soolo" lavastaja ja näitleja on Hendrik Toompere.

Eestis on võimalus lavastust näha 23. novembril kell 19.00 Pärnu Endlas, 9.detsembril kell 19.00 Kuressaare Linnateatris ja 10. detsembril kell 19.00 Haapsalu Raudteejaamas.

"Soolo" on groteskielemente sisaldav irooniline draama, mille peategelaseks on püstirikas kollektsionäär, kel on üliinimese kompleks. Ta jumaldab maalikunsti, ostes oksjonitelt kokku maailma maalikunsti pärle. Ta on leidnud originaalse viisi, kuidas samastuda vanade meistritega ja kuidas teisaldada nende geniaalsust. Koguja on eriskummaline kurjategija, kes hävitab omapärasel viisil inimkonna kultuuripärandit. Kuulsate kunstnike maale kulinaarselt töödeldes ja süües usub ta, et sel viisil omastab ta "kõik kunstiteostes peituvad vitamiinid", s.o. loojate vaimse ja füüsilise energia.

 

Märt Meos

Produtsent

Ühendus R.A.A.A.M.

Ervin Õunapuu „Soolo“ etendub Broadwayl „Soolo“ trupp asub homme teele New Yorki. Nimelt valiti lavastus „Soolo“ 121 monolavastuse sekka, mis etenduvad United Solo festivali raames.
Ervin Õunapuu „Soolo“ etendub Broadwayl
Olen ammu otsinud tugeva kodulehe tegemine professionaalselt ja leidsin hea lehe. Veebimaastikul on kindlasti veebilehtede uuendamine kvaliteetselt võib vajada lisaaega lisaks ka soodne veebilehtede valmistus firma poolt www.aara.ee sisu on paindlikult muudetav firma veebilehtede tegemine kvaliteetselt eeskujuks toodud peale kõige on kodulehtede tegemine ka tehtud põhjalikult.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: