Sydney Eesti Selts: Kevadel uue hooga!

Peale talvepuhkust jätkub Sydney Eesti Majas tegevus uue hooga, tulemas on palju üritusi, kuhu loodame, et Sydney Eesti kogukond ja kõik Eesti Maja sõbrad oma tee leiavad.

On tore, et ürituste korraldajatering on läinud laiemaks – nii on toimumas üha rohkem ja mitmekesisemaid üritusi, ja loodetavasti leidub midagi huvipakkuvat kõigile. Regulaarsetest üritustest jätkuvad igakuised kinoõhtud, E-klubi igal neljapäeval ja nii eestlaste kui Eesti Maja ümbruskonna elanike hulgas populaarseks osutunud laadapäevad iga kuu viimasel pühapäeval. Lisaks on peagi toimumas Oktooberfesti teemaline Esto Dinner (11.okt), Sydney Eesti Maja 75. sünnipäeva tähistamine 2. novembril, eelmisel aastal ülimenukaks kujunenud Kevadpidu 16. novembril ja siis on juba aeg jõuluteemalisteks pidudeks. Traditsiooniline jõululõuna toimub sel aastal 7. detsembril ja lisaks tähistame saabuvat jõuluaega 14. detsembril üheskoos Sydney Soome Seltsiga. Kui kellelgi on huvitavaid ideid ja korralduslusti ürituste organiseerimiseks, siis võtke SESiga ühendust sydn[No SpaM]ey@eestiselts.org SESi aastakoosolekul tõstatati ka mure, et Eesti Majas toimuva kohta ei liigu piisavalt palju infot, või ei saada toimuvast teada piisavalt varakult. SES on püüdnud seda viga ka tasapidi parandada. Siinkohal toomegi ära peamised infoallikad, kust Eesti Majas toimuva kohta teavet saab: Meie Kodu on alati olnud ja jääb ka edaspidi oluliseks kanaliks, mille kaudu Eesti Majas toimuvatest üritustest teada antakse, nii sündmustekalendris kui eraldi reklaamidena. Kuna leht ilmub nüüd üle nädala, siis tõepoolest mitte kõigi ürituste info ei pruugi piisava etteteatamisajaga lugejateni jõuda. Meie Kodu sündmustekalender on õnneks kättesaadav ka veebilehel mk.eestiselts.org ja sealset infot uuendatakse pidevalt. „Estonians in Australia" - eesti.org.au – veebilehel reklaamitakse ära kõik olulisemad Seltsi üritused, nii esilehel uudislinkidena kui ka sündmustekalendris. Kõigil facebooki kasutajatel soovitame ühineda grupiga „Sydney Eesti Selts (Estonian Society of Sydney, Inc)". Grupil on praegu üle 240 liikme ja kõigil on võimalus sinna teha postitusi, jagada infot, pilte ja linke. Sellest aastast alates saadame ka digitaalseid uudiskirju Seltsi liikmetele, kelle e-maili aadressid meil olemas on. Kui soovite lisada ennast (või oma tuttavaid) uudiskirja saatjate hulka, palun andke sellest teada hell[No SpaM]emai.pedastsaar@eestiselts.org . Kui soovite oma emaili aadressi uuendada või ei soovi neid uudiskirju enam saada, siis selleks on iga uudiskirja lõpus automaatsed lingid. Kuulutused suuremate ürituste kohta on reklaamitud ka Eesti Maja teavetetahvlil ja valgustablool maja värava kõrval. Rõõmsate kohtumisteni Sydney Eesti Majas! Peale talvepuhkust jätkub Sydney Eesti Majas tegevus uue hooga, tulemas on palju üritusi, kuhu loodame, et Sydney Eesti kogukond ja kõik Eesti Maja sõbrad oma tee leiavad. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydney Eesti Selts: Kevadel uue hooga!

Helle-Mai Pedastsaar 10. okt. 2013

Peale talvepuhkust jätkub Sydney Eesti Majas tegevus uue hooga, tulemas on palju üritusi, kuhu loodame, et Sydney Eesti kogukond ja kõik Eesti Maja sõbrad oma tee leiavad.

On tore, et ürituste korraldajatering on läinud laiemaks – nii on toimumas üha rohkem ja mitmekesisemaid üritusi, ja loodetavasti leidub midagi huvipakkuvat kõigile. Regulaarsetest üritustest jätkuvad igakuised kinoõhtud, E-klubi igal neljapäeval ja nii eestlaste kui Eesti Maja ümbruskonna elanike hulgas populaarseks osutunud laadapäevad iga kuu viimasel pühapäeval.

Lisaks on peagi toimumas Oktooberfesti teemaline Esto Dinner (11.okt), Sydney Eesti Maja 75. sünnipäeva tähistamine 2. novembril, eelmisel aastal ülimenukaks kujunenud Kevadpidu 16. novembril ja siis on juba aeg jõuluteemalisteks pidudeks. Traditsiooniline jõululõuna toimub sel aastal 7. detsembril ja lisaks tähistame saabuvat jõuluaega 14. detsembril üheskoos Sydney Soome Seltsiga.

Kui kellelgi on huvitavaid ideid ja korralduslusti ürituste organiseerimiseks, siis võtke SESiga ühendust

SESi aastakoosolekul tõstatati ka mure, et Eesti Majas toimuva kohta ei liigu piisavalt palju infot, või ei saada toimuvast teada piisavalt varakult. SES on püüdnud seda viga ka tasapidi parandada.

Siinkohal toomegi ära peamised infoallikad, kust Eesti Majas toimuva kohta teavet saab:

Meie Kodu on alati olnud ja jääb ka edaspidi oluliseks kanaliks, mille kaudu Eesti Majas toimuvatest üritustest teada antakse, nii sündmustekalendris kui eraldi reklaamidena. Kuna leht ilmub nüüd üle nädala, siis tõepoolest mitte kõigi ürituste info ei pruugi piisava etteteatamisajaga lugejateni jõuda. Meie Kodu sündmustekalender on õnneks kättesaadav ka veebilehel mk.eestiselts.org ja sealset infot uuendatakse pidevalt.

„Estonians in Australia" - eesti.org.au – veebilehel reklaamitakse ära kõik olulisemad Seltsi üritused, nii esilehel uudislinkidena kui ka sündmustekalendris.

Kõigil facebooki kasutajatel soovitame ühineda grupiga „Sydney Eesti Selts (Estonian Society of Sydney, Inc)". Grupil on praegu üle 240 liikme ja kõigil on võimalus sinna teha postitusi, jagada infot, pilte ja linke.

Sellest aastast alates saadame ka digitaalseid uudiskirju Seltsi liikmetele, kelle e-maili aadressid meil olemas on. Kui soovite lisada ennast (või oma tuttavaid) uudiskirja saatjate hulka, palun andke sellest teada . Kui soovite oma emaili aadressi uuendada või ei soovi neid uudiskirju enam saada, siis selleks on iga uudiskirja lõpus automaatsed lingid.

Kuulutused suuremate ürituste kohta on reklaamitud ka Eesti Maja teavetetahvlil ja valgustablool maja värava kõrval.

Rõõmsate kohtumisteni Sydney Eesti Majas!

Sydney Eesti Selts: Kevadel uue hooga! Peale talvepuhkust jätkub Sydney Eesti Majas tegevus uue hooga, tulemas on palju üritusi, kuhu loodame, et Sydney Eesti kogukond ja kõik Eesti Maja sõbrad oma tee leiavad.
Sydney Eesti Selts: Kevadel uue hooga!
Õigel hetkel planeerides uue kodulehtede valmistus mis pakub eelist. Meistritööna ajastatud organisatsioonile veebilehe valmistamine asjatundjatelt sest avaldamiseks sobib hästi põnevalt ettevõtte kodulehtede valmistamine kvaliteetselt suurem tekst www.aara.ee mida tasuks ettevõtte kodulehe tegemine kaasaegselt siis firmast, kindlasti tasub tellida blogi kodulehtede koostamine tehniliselt kui uuele ettevõttele.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: