Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus

Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru väliseesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.

Projekte hindab rahvuskaaslaste programmi hariduskomisjon. Toetust saavad taotleda eesti keelt ja kultuurilugu õpetavad juriidilised isikud. Konkursile oodatakse projekte, mille eesmärk on: eesti keele ja kultuuri (õpetuse) arendamine väliseesti kogukonnas;metoodiline abi õpetuskeskustele; õpetajate täienduskoolitus Eestis;laste- ning keelelaagrites osalemine Eestis;õppereiside korraldamine Eestisse. Taotluste esitamise tähtaeg on 01.11.2013. Taotlus tuleb esitada kodulehel taotlusvormi teel. Projektikonkursi juhendid ja vormid on kättesaadavad kodulehekülgedelt: eesti keel ja kultuur maailmas http://ekkm.einst.ee/sisu/haridusprojektid/ ning Haridus- ja Teadusministeerium http://www.hm.ee/index.php?048947. Komisjon teeb otsuse toetuste saajate osas 1 kuu jooksul pärast tähtaega. Täiendav info: Anu Kippasto (+372 6314 355 anu.[No SpaM]kippasto@estinst.ee , Eesti Instituut), Andero Adamson (+372 7350 225 ande[No SpaM]ro.adamson@hm.ee , Haridus- ja Teadusministeerium) Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru väliseesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus

Eesti Instituut 9. okt. 2013

Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru väliseesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.

Projekte hindab rahvuskaaslaste programmi hariduskomisjon. Toetust saavad taotleda eesti keelt ja kultuurilugu õpetavad juriidilised isikud.

Konkursile oodatakse projekte, mille eesmärk on:

eesti keele ja kultuuri (õpetuse) arendamine väliseesti kogukonnas;metoodiline abi õpetuskeskustele; õpetajate täienduskoolitus Eestis;laste- ning keelelaagrites osalemine Eestis;õppereiside korraldamine Eestisse.

Taotluste esitamise tähtaeg on 01.11.2013. Taotlus tuleb esitada kodulehel taotlusvormi teel.

Projektikonkursi juhendid ja vormid on kättesaadavad kodulehekülgedelt: eesti keel ja kultuur maailmas http://ekkm.einst.ee/sisu/haridusprojektid/

ning Haridus- ja Teadusministeerium

http://www.hm.ee/index.php?048947.

Komisjon teeb otsuse toetuste saajate osas 1 kuu jooksul pärast tähtaega.

Täiendav info:

Anu Kippasto (+372 6314 355 , Eesti Instituut),

Andero Adamson (+372 7350 225 , Haridus- ja Teadusministeerium)

Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus Rahvuskaaslaste programmi nõukogu kuulutab välja taotlusvooru väliseesti kogukondades eesti keele ja kultuuri õpetamisega seotud projektide toetamiseks.
Rahvuskaaslaste programmi haridusprojektide toetus
Otsisin ja leidsin kodulehtede valmistamine kaasaegselt kohe ära teha. Kiirustada ei maksa, sest artiklite veebilehe tegemine on sisukuse poolest tasub lugeda selge struktuuriga veebilehe tegemine kiire veebilehe uuendamine kvaliteetselt kui juba tellida tekstilise kodulehe tegemine tehniliselt tasub vaeva kiiresti ära peale kõige on organisatsioonile veebilehtede valmistamine tasakaalustatult tähtis.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: