Igakuised laadapäevad Sydneys Eesti Majas

Oleme Sydney E-Klubiga tegelenud nüüdseks juba ligi 3 aastat igal neljapäeval. Algselt pakkusime klubis külastajatele lihtsaid koduseid toite ja veidi meelelahutust, hiljem tekkis vajadus muutuda rohkem eestipäraseks ning koostöös Eurodrinks'ga said klubi külalised mekkida Eesti õlut, siidrit, viina ja Vana Tallinnat.

Indrek Ott ja Merka Viigisalu Sydney Eesti Päevadel 2012. Foto: Aune Vetik Estralian Trading Co jäi eesti toidu tutvustamise juurde Austraalias, ning oleme maale toonud Kalevi sokolaade, komme ning nüüd ka erinevaid Salvesti ning Felixi suppe, toite, salateid, moose jne. Kogu see valik Eesti tooteid on muutnud E-Klubi atraktiivseks Sydney eestlaste kohtumispaigaks ning toonud kokku igal neljapäeval saalitäie külalisi. Kuna nüüd on kogu see suur kaubavalik Eestist kohale toodud, siis tuleb see ka maha müüa, et saaks uut ja värskemat kaupa juurde importida. Samas on ka mitmed klubikülastajad ning potentsiaalsed Eesti Maja külastajad kurtnud neljapäevase päeva üle. Tegemist on tööpäevaga ja tihtipeale Sydney kesklinna keeruline sattuda. Lisaks sellele on E-Klubi sihtgrupp hetkel peamiselt eestlased, kuid meie soov tutvustada Eestit ja Eesti traditsioone laiemalt eeldas uue ettevõtmise ellukutsumist Eesti Majas. Hetkel veel lapsekingades igakuine Market Day toimus maikuus teist korda. Eesti laadapäevad toimuvad Sydney eesti majas iga kuu viimasel pühapäeval. Järgmine laat toimub 30. juunil kell 11.00 kuni 15.00. Maikuu laadapäeval oli külastajaid üle 100, millega saame lugeda laada kordaläinuks. Usun, et laadapäeval oli kaks hitti, mis inimesed väravast sisse kutsus - kohe maja ees suitsev suitsuahi vikerforellidega ning tasuta Eesti õlu ja siidri maitsmine. Seekord olid laadal oma kaupu müümas Madis Alvre, kes müüs oma tehtud puidust väga originaalseid ja ilusaid kausse (käsitöö), Sydney käsitööringi valmistatud sallid ja mütsid, Nordic Beverages tutvustas Eestist ja Soomest imporditud vägijooke, Estralian Trading Co poolt imporditud shokolaadid, kommid, Eesti toidud, salatid, kastmed jms ning mitmed E-Klubi sõbrad jätsid omi tooteid lihtsalt meile müügiks.Kui E-klubis on alati saadaval heeringa võileib, siis Market Day "firmaroog" saab olema suitsuforell. Järgmise laadapäeva vastu on huvi tundnud ka soomlased, kes oma kaupu müüma soovivad tulla. Lisaks on meie kontseptsioonis ka Trash & Treasure projekt, kuhu kõik inimesed oma kasutatud vanu asju müüma saavad tulla. Eriti teretulnud on antiikse väärtusega esemed. See tuleb kindlasti varakult ette kokku leppida, kuna sealjuures on ka mõned tingimused. Näiteks müügile toodud asjad tuleb pärast ise ära viia ja müügikoha eest tuleb maksta ka väike tasu.   Kõik laadaga seotud küsimused saab saata emailile eklu[No SpaM]biinfo@gmail.com või telefonil 0449297986 Indrek Ott Market Day korraldaja Oleme Sydney E-Klubiga tegelenud nüüdseks juba ligi 3 aastat igal neljapäeval. Algselt pakkusime klubis külastajatele lihtsaid koduseid toite ja veidi meelelahutust, hiljem tekkis vajadus muutuda rohkem eestipäraseks ning koostöös Eurodrinks'ga said klubi külalised mekkida Eesti õlut, siidrit, viina ja Vana Tallinnat. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Igakuised laadapäevad Sydneys Eesti Majas

Indrek Ott 21. juunil 2013

Oleme Sydney E-Klubiga tegelenud nüüdseks juba ligi 3 aastat igal neljapäeval. Algselt pakkusime klubis külastajatele lihtsaid koduseid toite ja veidi meelelahutust, hiljem tekkis vajadus muutuda rohkem eestipäraseks ning koostöös Eurodrinks'ga said klubi külalised mekkida Eesti õlut, siidrit, viina ja Vana Tallinnat.

Igakuised laadapäevad Sydneys Eesti Majas
Indrek Ott ja Merka Viigisalu Sydney Eesti Päevadel 2012. Foto: Aune Vetik

Estralian Trading Co jäi eesti toidu tutvustamise juurde Austraalias, ning oleme maale toonud Kalevi sokolaade, komme ning nüüd ka erinevaid Salvesti ning Felixi suppe, toite, salateid, moose jne. Kogu see valik Eesti tooteid on muutnud E-Klubi atraktiivseks Sydney eestlaste kohtumispaigaks ning toonud kokku igal neljapäeval saalitäie külalisi.

Kuna nüüd on kogu see suur kaubavalik Eestist kohale toodud, siis tuleb see ka maha müüa, et saaks uut ja värskemat kaupa juurde importida. Samas on ka mitmed klubikülastajad ning potentsiaalsed Eesti Maja külastajad kurtnud neljapäevase päeva üle. Tegemist on tööpäevaga ja tihtipeale Sydney kesklinna keeruline sattuda. Lisaks sellele on E-Klubi sihtgrupp hetkel peamiselt eestlased, kuid meie soov tutvustada Eestit ja Eesti traditsioone laiemalt eeldas uue ettevõtmise ellukutsumist Eesti Majas.

Hetkel veel lapsekingades igakuine Market Day toimus maikuus teist korda. Eesti laadapäevad toimuvad Sydney eesti majas iga kuu viimasel pühapäeval. Järgmine laat toimub 30. juunil kell 11.00 kuni 15.00.

Maikuu laadapäeval oli külastajaid üle 100, millega saame lugeda laada kordaläinuks. Usun, et laadapäeval oli kaks hitti, mis inimesed väravast sisse kutsus - kohe maja ees suitsev suitsuahi vikerforellidega ning tasuta Eesti õlu ja siidri maitsmine. Seekord olid laadal oma kaupu müümas Madis Alvre, kes müüs oma tehtud puidust väga originaalseid ja ilusaid kausse (käsitöö), Sydney käsitööringi valmistatud sallid ja mütsid, Nordic Beverages tutvustas Eestist ja Soomest imporditud vägijooke, Estralian Trading Co poolt imporditud shokolaadid, kommid, Eesti toidud, salatid, kastmed jms ning mitmed E-Klubi sõbrad jätsid omi tooteid lihtsalt meile müügiks.Kui E-klubis on alati saadaval heeringa võileib, siis Market Day "firmaroog" saab olema suitsuforell.

Järgmise laadapäeva vastu on huvi tundnud ka soomlased, kes oma kaupu müüma soovivad tulla. Lisaks on meie kontseptsioonis ka Trash & Treasure projekt, kuhu kõik inimesed oma kasutatud vanu asju müüma saavad tulla. Eriti teretulnud on antiikse väärtusega esemed. See tuleb kindlasti varakult ette kokku leppida, kuna sealjuures on ka mõned tingimused. Näiteks müügile toodud asjad tuleb pärast ise ära viia ja müügikoha eest tuleb maksta ka väike tasu.

 

Kõik laadaga seotud küsimused saab saata emailile või telefonil 0449297986

Indrek Ott

Market Day korraldaja

Igakuised laadapäevad Sydneys Eesti Majas Oleme Sydney E-Klubiga tegelenud nüüdseks juba ligi 3 aastat igal neljapäeval. Algselt pakkusime klubis külastajatele lihtsaid koduseid toite ja veidi meelelahutust, hiljem tekkis vajadus muutuda rohkem eestipäraseks ning koostöös Eurodrinks'ga said klubi külalised mekkida Eesti õlut, siidrit, viina ja Vana Tallinnat.
Igakuised laadapäevad Sydneys Eesti Majas
Olen ammu otsinud tugeva veebilehtede valmistamine kvaliteetselt mis pakub eelist. Kiirustada ei maksa, sest artiklite kodulehtede tegemine kiiresti siis alusta aegsasti samas lihtne kodulehe tegemine põhjalikult ettevõte vajalik ja paarileheküljelise kodulehtede valmistamine ja vajalik on see mitmeid häid artikleid kodulehe koostamine kaasaegselt ja garantiiga. veebilehtede tegemine kaasaegselt juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: