Otsitakse kaasteelisi 2014. aasta laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale!

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kutsub osalema esmakordselt toimuval idee- ja projektikavandite konkursil “TuleTulemine 2014”, eesmärgiga leida kaasamõtlejaid ning häid ideid 2014. aastal toimuva XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tuleteekonna korraldamiseks. Ideekavandite esitamise tähtaeg on 11. juuni 2013. Sõelale jäänud tööde autorid kaasatakse “TuleTulemine 2014” projekti ettevalmistamisse ning läbiviimisse.

Tuleteekond "TuleTulemine 2014" algab Tartust 15. juunil ning tuli jõuab Tallinnasse 3. juulil 2014. Tule pidulik rännak Tartust Tallinnasse on laulu- ja tantsupeo oluline osa, mis viib suurpeo mõtte ja tunde Eestimaa kaugeimatessegi nurkadesse. Laulu- ja Tantsupeo SA infojuhi Sten Weidebaumi sõnul ei ole tegelikult tegemist päris tavapärase konkursiga, vaid see on igaühe esmakordne ja ainulaadne võimalus osa saada millestki unustamatust. "Läheneva laulu- ja tantsupeo nimi on "Aja puudutus. Puudutuse aeg" ning tahaksime, et sel korral saaks tule teekond sillutatud paljudest puudutustest – olgu see siis täna jagatud hea mõte või tuleteekonnale pühendatud aeg järgmisel suvel. Oodatud on ka kõige ootamatumad ideed ja lahendused, sest eesmärgiks ei ole mitte leida üht ja ainsat projekti, vaid kaasata tuleteekonna loomisse võimalikult palju kaasamõtlejaid ja lõpuks ka kaasatulijaid," selgitab Weidebaum ning küsib: "Kuidas viia läheneva laulu- ja tantsupeo mõte Eesti igasse nurka? Mis on see, mis just praegusel ajal vajaks peotule väge ja valgust?" "TuleTulemine 2014" idee- ja projektikavandite konkursile esitatud tööd peavad lähtuma XXVI laulu- ja XIX tantsupeo "Aja puudutus. Puudutuse aeg" kontseptsioonist ja ideest ning olema sellega selgelt seotud. "TuleTulemine 2014" korraldaja on Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA. Idee- ja projektikavandite konkursile esitatavad tööd palume saata hiljemalt 11. juuniks 2013 (k.a) e-postiga aadressile laul[No SpaM]upidu@laulupidu.ee või aadressile Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, Pärnu mnt 10, Tallinn 10148. Idee- ja projektikavandite konkrusi "TuleTulemine 2014" täpsem info ja konkursil osalemise tingimustega on võimalik tutvuda siin. (http://2014.laulupidu.ee/files/2013/05/Tuletulemine-2014-Idee-ja-projektikavandi-konkurss-11-mai-kuni-11-juuni-2013.pdf) Täiendav info "TuleTulemine 2014" projekti ning ideekavanditele esitatavate tingimuste kohta: Sten Weidebaum Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kutsub osalema esmakordselt toimuval idee- ja projektikavandite konkursil “TuleTulemine 2014”, eesmärgiga leida kaasamõtlejaid ning häid ideid 2014. aastal toimuva XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tuleteekonna korraldamiseks. Ideekavandite esitamise tähtaeg on 11. juuni 2013. Sõelale jäänud tööde autorid kaasatakse “TuleTulemine 2014” projekti ettevalmistamisse ning läbiviimisse. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Otsitakse kaasteelisi 2014. aasta laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale!

3. juunil 2013

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kutsub osalema esmakordselt toimuval idee- ja projektikavandite konkursil “TuleTulemine 2014”, eesmärgiga leida kaasamõtlejaid ning häid ideid 2014. aastal toimuva XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tuleteekonna korraldamiseks. Ideekavandite esitamise tähtaeg on 11. juuni 2013. Sõelale jäänud tööde autorid kaasatakse “TuleTulemine 2014” projekti ettevalmistamisse ning läbiviimisse.

Tuleteekond "TuleTulemine 2014" algab Tartust 15. juunil ning tuli jõuab Tallinnasse 3. juulil 2014. Tule pidulik rännak Tartust Tallinnasse on laulu- ja tantsupeo oluline osa, mis viib suurpeo mõtte ja tunde Eestimaa kaugeimatessegi nurkadesse.

Laulu- ja Tantsupeo SA infojuhi Sten Weidebaumi sõnul ei ole tegelikult tegemist päris tavapärase konkursiga, vaid see on igaühe esmakordne ja ainulaadne võimalus osa saada millestki unustamatust. "Läheneva laulu- ja tantsupeo nimi on "Aja puudutus. Puudutuse aeg" ning tahaksime, et sel korral saaks tule teekond sillutatud paljudest puudutustest – olgu see siis täna jagatud hea mõte või tuleteekonnale pühendatud aeg järgmisel suvel. Oodatud on ka kõige ootamatumad ideed ja lahendused, sest eesmärgiks ei ole mitte leida üht ja ainsat projekti, vaid kaasata tuleteekonna loomisse võimalikult palju kaasamõtlejaid ja lõpuks ka kaasatulijaid," selgitab Weidebaum ning küsib: "Kuidas viia läheneva laulu- ja tantsupeo mõte Eesti igasse nurka? Mis on see, mis just praegusel ajal vajaks peotule väge ja valgust?"

"TuleTulemine 2014" idee- ja projektikavandite konkursile esitatud tööd peavad lähtuma XXVI laulu- ja XIX tantsupeo "Aja puudutus. Puudutuse aeg" kontseptsioonist ja ideest ning olema sellega selgelt seotud.

"TuleTulemine 2014" korraldaja on Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA.

Idee- ja projektikavandite konkursile esitatavad tööd palume saata hiljemalt 11. juuniks 2013 (k.a) e-postiga aadressile või aadressile Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, Pärnu mnt 10, Tallinn 10148.

Idee- ja projektikavandite konkrusi "TuleTulemine 2014" täpsem info ja konkursil osalemise tingimustega on võimalik tutvuda siin.

(http://2014.laulupidu.ee/files/2013/05/Tuletulemine-2014-Idee-ja-projektikavandi-konkurss-11-mai-kuni-11-juuni-2013.pdf)

Täiendav info "TuleTulemine 2014" projekti ning ideekavanditele esitatavate tingimuste kohta:

Sten Weidebaum

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

Otsitakse kaasteelisi 2014. aasta laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale! Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kutsub osalema esmakordselt toimuval idee- ja projektikavandite konkursil “TuleTulemine 2014”, eesmärgiga leida kaasamõtlejaid ning häid ideid 2014. aastal toimuva XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tuleteekonna korraldamiseks. Ideekavandite esitamise tähtaeg on 11. juuni 2013. Sõelale jäänud tööde autorid kaasatakse “TuleTulemine 2014” projekti ettevalmistamisse ning läbiviimisse.
Otsitakse kaasteelisi 2014. aasta laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale!
Kui valminud tulemus on paari lehega veebilehtede valmistamine jaoks on haruldane leid. Aga seda ma tean küll asjalik veebilehtede uuendamine optimeeritult ja see peab vastu aastaid ülimalt testitud veebilehe arendamine kiiresti www.aara.ee paljudel juhtudel kodulehe koostamine ja see paistab välja juhul kui kodulehtede valmistamine toob kindlasti tagasi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: