Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab juubelit konverentsiga

Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab sel aastal 45. aastapäeva rahvusvahelise konverentsiga "Põllumajanduse ja maaelu muuseumid kui maakultuuripärandi säilitajad ning nende roll rahvusvahelise turismi arendamisel" 26. -30. juunil 2013.

Konverentsi korraldab Eesti Põllumajandusmuuseum eesmärgiga väärtustada põllumajandus- ja maaelumuuseumide rolli maakultuuripärandi säilitamisel ja tutvustamisel, olles samas ka atraktiivne turismiasutus. Samaaegselt konverentsiga võõrustab Eesti Põllumajandusmuuseum Rahvusvahelise Põllumajandusmuuseumide Assotsiatsiooni (AIMA) presiidiumi ja üldassamblee koosolekuid. Põllumajandusmuuseum on AIMA liige. AIMA kodulehekülg http://www.agriculturemuseums.org.   Põllumajandudmuuseumi 45. juubeli tähistamiseks ja konverentsi avapäeval 27. juunil avame uued lina- ja linnukasvatuse ning põllumajandustehnika fondi tutvustavad ekspositsioonid. Külalistel on võimalik osaleda konverentsi töötubades, valides viie teema vahel: rukis ja traditsiooniline leib; linakavsatuse ajaloolised aspektid ja linatooted täna; põllumajandusteadus ja –haridus, loomade kasutamine muuseumiprogrammides; põllumajandustehnoloogia areng ja konserveerimise võimalused muuseumides; põllumajandus- ja maaelumuuseumid kui atraktiivsed turismi- ja külastuskeskused. Töötubades toimuvad teemakohased ettekanded ja sellele järgnevad arutelud. Muuseumi juubelipäev ja konverentsi avapäev kulmineeruvad eesti rahvuskultuuri tutvustava õhtuga, kus esinevad folkloorikollektiiivid ja ansambel Tuulelõõtsutajad. Maarahvalaadalt saab osta käsitööd ja talutoodangut. Programmi tutvustav info epm.ee/conference/.   Konverents toimub 28. juunil Teaduskeskuse AHHAA. Konverentsil on esinejaid Prantsusmaalt, Jaapanist, USA-st, Kanadast, Norrast, Rootsist, Poolast, Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt. Konverentsi peapäeval on võimalik kuulata huvitavaid ettekandeid ning tutvuda AHHAA Teaduskeskusega.   Konverentsi kolmandal päeval, 29. juunil korraldatakse Eestimaa rikkalikku kultuuripärandit ja ajaloolisi traditsioone tutvustavad ekskursioonid, võimalik on valida viie paketi vahel: "Põlvamaa ja Setomaa", "Võrumaa ja Haanjamaa", Peipsiveerde "Kaks kogukonda-kaks kultuuri", Hansalinn Tartu ja Jääaja Keskus "Ajastute jäljed", „Avinurme traditsiooniline puutööndus ja Jääaja Keskus". Konverentsil osalejatele tutvustatakse ka Tartu linna aja - ja kultuurilugu.   Selle kõigega on teil võimalik tutvuda konverentsi ja põllumajandusmuuseumi juubeliürituse raames. Kohtumiseni Eesti Põllumajandusmuuseumi 45. aastapäeva üritustel ja rahvusvahelisel konverentsil. Parimate soovidega Merli Sild Direktor Eesti Põllumajandusmuuseum www.epm.ee Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab sel aastal 45. aastapäeva rahvusvahelise konverentsiga "Põllumajanduse ja maaelu muuseumid kui maakultuuripärandi säilitajad ning nende roll rahvusvahelise turismi arendamisel" 26. -30. juunil 2013. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab juubelit konverentsiga

Merli Sild 27. mail 2013

Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab sel aastal 45. aastapäeva rahvusvahelise konverentsiga "Põllumajanduse ja maaelu muuseumid kui maakultuuripärandi säilitajad ning nende roll rahvusvahelise turismi arendamisel" 26. -30. juunil 2013.

Konverentsi korraldab Eesti Põllumajandusmuuseum eesmärgiga väärtustada põllumajandus- ja maaelumuuseumide rolli maakultuuripärandi säilitamisel ja tutvustamisel, olles samas ka atraktiivne turismiasutus. Samaaegselt konverentsiga võõrustab Eesti Põllumajandusmuuseum Rahvusvahelise Põllumajandusmuuseumide Assotsiatsiooni (AIMA) presiidiumi ja üldassamblee koosolekuid. Põllumajandusmuuseum on AIMA liige. AIMA kodulehekülg http://www.agriculturemuseums.org.

 

Põllumajandudmuuseumi 45. juubeli tähistamiseks ja konverentsi avapäeval 27. juunil avame uued lina- ja linnukasvatuse ning põllumajandustehnika fondi tutvustavad ekspositsioonid. Külalistel on võimalik osaleda konverentsi töötubades, valides viie teema vahel: rukis ja traditsiooniline leib; linakavsatuse ajaloolised aspektid ja linatooted täna; põllumajandusteadus ja –haridus, loomade kasutamine muuseumiprogrammides; põllumajandustehnoloogia areng ja konserveerimise võimalused muuseumides; põllumajandus- ja maaelumuuseumid kui atraktiivsed turismi- ja külastuskeskused. Töötubades toimuvad teemakohased ettekanded ja sellele järgnevad arutelud.

Muuseumi juubelipäev ja konverentsi avapäev kulmineeruvad eesti rahvuskultuuri tutvustava õhtuga, kus esinevad folkloorikollektiiivid ja ansambel Tuulelõõtsutajad. Maarahvalaadalt saab osta käsitööd ja talutoodangut.

Programmi tutvustav info epm.ee/conference/.

 

Konverents toimub 28. juunil Teaduskeskuse AHHAA. Konverentsil on esinejaid Prantsusmaalt, Jaapanist, USA-st, Kanadast, Norrast, Rootsist, Poolast, Soomest, Lätist, Leedust, Venemaalt. Konverentsi peapäeval on võimalik kuulata huvitavaid ettekandeid ning tutvuda AHHAA Teaduskeskusega.

 

Konverentsi kolmandal päeval, 29. juunil korraldatakse Eestimaa rikkalikku kultuuripärandit ja ajaloolisi traditsioone tutvustavad ekskursioonid, võimalik on valida viie paketi vahel: "Põlvamaa ja Setomaa", "Võrumaa ja Haanjamaa", Peipsiveerde "Kaks kogukonda-kaks kultuuri", Hansalinn Tartu ja Jääaja Keskus "Ajastute jäljed", „Avinurme traditsiooniline puutööndus ja Jääaja Keskus".

Konverentsil osalejatele tutvustatakse ka Tartu linna aja - ja kultuurilugu.

 

Selle kõigega on teil võimalik tutvuda konverentsi ja põllumajandusmuuseumi juubeliürituse raames.

Kohtumiseni Eesti Põllumajandusmuuseumi 45. aastapäeva üritustel ja rahvusvahelisel konverentsil.

Parimate soovidega
Merli Sild
Direktor
Eesti Põllumajandusmuuseum
www.epm.ee

Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab juubelit konverentsiga Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab sel aastal 45. aastapäeva rahvusvahelise konverentsiga "Põllumajanduse ja maaelu muuseumid kui maakultuuripärandi säilitajad ning nende roll rahvusvahelise turismi arendamisel" 26. -30. juunil 2013.
Eesti Põllumajandusmuuseum tähistab juubelit konverentsiga
Miks mitte ka veebilehtede tegemine kaasaegselt siis oli keerukas leida. Samavõrd hoolikalt kavandatud uue kodulehe tegemine firma poolt üheks olulisemaks verstapostiks ja asjaliku kodulehe tegemine tehniliselt galerii kodulehe tegemine kõvasti töötades on veebilehe loomine sealsamas on palju näiteid juhul kui kodulehe valmistamine asjatundjatelt tasakaalustatult tähtis.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: