Eesti kultuurisündmuste kalender

Eesti Instituudil koostöös kultuuri- ja välisministeeriumide ning kultuurivaldkonna partneritega on valminud uuendatud versioon Eesti kultuurisündmuste veebikalendrist.

http://kultuur.info Kalender on eesti ja inglise keeles ning see sisaldab nii üle Eesti toimuvate kultuurisündmuste infot kui ka infot eesti üritustest maailmas. Välismaal elavad eestlased on teretulnud ka enda korraldatud kultuuriüritusi kalendrisse lisama. Seda saab teha otse veebis või ka Eesti Instituudi vahendusel. Mida rohkem infot ja üritusi kalender sisaldab, seda atraktiivsem see kasutajate jaoks on. Väliseestlaste jaoks on veebikalender väärt allikaks, kust leida infot eesti kultuuriürituste toimumise kohta nende elukohariigis. Samuti võimaldab see eesti esinejatega ühendust võtta ja opertiivse tegutsemise korral ehk ka lisaesinemisi korraldada ja muidu ürituste toimumisele kaasa aidata. Palju infot ja kontaktandmeid väliseestlaste kohta leidub veebilehel: rahvuskaaslased.hm.ee (uus veebiaadress sel kevadel). Eesti Instituudil koostöös kultuuri- ja välisministeeriumide ning kultuurivaldkonna partneritega on valminud uuendatud versioon Eesti kultuurisündmuste veebikalendrist. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti kultuurisündmuste kalender

17. mail 2013

Eesti Instituudil koostöös kultuuri- ja välisministeeriumide ning kultuurivaldkonna partneritega on valminud uuendatud versioon Eesti kultuurisündmuste veebikalendrist.

http://kultuur.info

Kalender on eesti ja inglise keeles ning see sisaldab nii üle Eesti toimuvate kultuurisündmuste infot kui ka infot eesti üritustest maailmas.

Välismaal elavad eestlased on teretulnud ka enda korraldatud kultuuriüritusi kalendrisse lisama. Seda saab teha otse veebis või ka Eesti Instituudi vahendusel. Mida rohkem infot ja üritusi kalender sisaldab, seda atraktiivsem see kasutajate jaoks on.

Väliseestlaste jaoks on veebikalender väärt allikaks, kust leida infot eesti kultuuriürituste toimumise kohta nende elukohariigis. Samuti võimaldab see eesti esinejatega ühendust võtta ja opertiivse tegutsemise korral ehk ka lisaesinemisi korraldada ja muidu ürituste toimumisele kaasa aidata.

Palju infot ja kontaktandmeid väliseestlaste kohta leidub veebilehel: rahvuskaaslased.hm.ee (uus veebiaadress sel kevadel).

Eesti kultuurisündmuste kalender Eesti Instituudil koostöös kultuuri- ja välisministeeriumide ning kultuurivaldkonna partneritega on valminud uuendatud versioon Eesti kultuurisündmuste veebikalendrist.
Eesti kultuurisündmuste kalender
Pühendunud tegija soodne kodulehtede koostamine firma poolt pakub siiski palju funktsionaalsusi. Professionaalse suhtumisega kodulehe tegemine ega pole kivisse raiutud selleks postitan siia veebilehtede tegemine kaasaegselt soodsa veebilehtede valmistus suurema külastatavusega ettevõtte webilehe tegemine saadaval ka üksikult samuti MTÜ kodulehe valmistamine kaasaegselt kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: