"SAAME KODUS KOKKU" 14.-17.08. 2013

Laste pärimuslaager Eesti lastele kogu maailmast. Ka sel suvel kohtuvad põnevates tegevustes EESTI LAPSED kõikjalt maailmast. Kokku saadakse EESTIMAAL.

Kodus saavad kokku lapsed ja juured. Ühendatud saab pärimus ja laste loovus. Laagripäevade eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust meie rahvuslike väärtuste (muusika, tants, vanad lood, pere- ja taimepärimus, rahvarõivad) ning oma identiteedi vastu. SAAME KODUS KOKKU toimub Saue vallas Koppelmaal Endla talus. Osalejate vanus on 7-11 eluaastat. Laager lõpeb meeleoluka esinemisega Vanamõisa suvepeol 17.augustil 2013. Õpetajateks on oma ala tublid entusiastid: ◦ Tarmo Kivisilla - pillide meisterdamine, laul, saatemuusika ◦ Terje Raud - õpituba; Vana hea; traditsiooniliste käsitöökunstidega ja laagrimeene valmistamine ◦ Mari Tomp - tantsud, mängud, esinemiskava ◦ Veronika Kivisilla - laul, vanad lood ja jutustamise kunst, taimepärimus   Pärimuslaagrisse registreerimine: saam[No SpaM]ekoduskokku2013@gmail.com Leia kogu laagriinfo Facebook-i lehelt SAAME KODUS KOKKU!   Lisaküsimused: MTÜ Pärimus ja Loovus ; Mari Tomp +37255578788 mari[No SpaM]@solemio.ee Saue Valla Kultuurikeskus; Ingrid Novikova +37253465917 vesk[No SpaM]itammi@sauevald.ee Laste pärimuslaager Eesti lastele kogu maailmast. Ka sel suvel kohtuvad põnevates tegevustes EESTI LAPSED kõikjalt maailmast. Kokku saadakse EESTIMAAL. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

"SAAME KODUS KOKKU" 14.-17.08. 2013

Mari Tomp 14. mail 2013

Laste pärimuslaager Eesti lastele kogu maailmast.
Ka sel suvel kohtuvad põnevates tegevustes EESTI LAPSED kõikjalt maailmast. Kokku saadakse EESTIMAAL.

Kodus saavad kokku lapsed ja juured. Ühendatud saab pärimus ja laste loovus.

Laagripäevade eesmärk on tekitada lastes huvi ja austust meie rahvuslike väärtuste (muusika, tants, vanad lood, pere- ja taimepärimus, rahvarõivad) ning oma identiteedi vastu.

SAAME KODUS KOKKU toimub Saue vallas Koppelmaal Endla talus.

Osalejate vanus on 7-11 eluaastat.

Laager lõpeb meeleoluka esinemisega Vanamõisa suvepeol 17.augustil 2013.

Õpetajateks on oma ala tublid entusiastid:

◦ Tarmo Kivisilla - pillide meisterdamine, laul, saatemuusika

◦ Terje Raud - õpituba; Vana hea; traditsiooniliste käsitöökunstidega ja laagrimeene valmistamine

◦ Mari Tomp - tantsud, mängud, esinemiskava

◦ Veronika Kivisilla - laul, vanad lood ja jutustamise kunst, taimepärimus

 

Pärimuslaagrisse registreerimine:

Leia kogu laagriinfo Facebook-i lehelt SAAME KODUS KOKKU!

 

Lisaküsimused:

MTÜ Pärimus ja Loovus ; Mari Tomp +37255578788

Saue Valla Kultuurikeskus; Ingrid Novikova +37253465917

"SAAME KODUS KOKKU" 14.-17.08. 2013 Laste pärimuslaager Eesti lastele kogu maailmast. Ka sel suvel kohtuvad põnevates tegevustes EESTI LAPSED kõikjalt maailmast. Kokku saadakse EESTIMAAL.
Lõpuks saan jagada efektiivse kodulehe tegemine kiiresti siis tasub otsida tegija. Sisukuse ja funktsionaalsusega efektiivse kodulehtede tegemine odavalt kui see on hästi tehtud ülimalt toimetatava veebilehe tegemine professionaalselt sisukas firma aara.ee seda linki saab mitmeti selge struktuuriga veebilehtede valmistamine optimeeritult osutab mitmeid eeliseid samuti paarileheküljelise veebilehtede programmeerimine toob kindlasti tagasi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: